harranajans
 
Ana Sayfa > Site Yazarları

COŞKUN ATAN - coskunatan@hotmail.com
KIRK HARAMİLER
16 Ekim 2014 - 3573 okunma

Bugün Suriye de yaklaşık olarak.3 yıldan bu yana ESAT Zaliminin yıkmadığı ve harabeye çevirmediği Hiçbir il ilçe ve köyler kalmamıştır. 250.000 kişiye yakın Suriyeli vatandaşın hayatını yok etmiştir ve çoğunluğu çocuk ve kadınlardır.


Allah aşkına bu birleşik kırk devletin gücü pardon kırk haramiler neredeydi,. sizce harabe edilen Halep in hama nın humusun ve bir mahallesi bile olmayan küçücük bir yere birilerinin arı kovanına çubuğunun sokmasıyla bu uçuşan kırkharamiler.caizi tabir ise mahsum sivil halkı bomba durmana tutan eşek arıları ne oldu da ortaya çıktılar hesaplarını ve vaatlerini. Altüst edecek bir şey oldudamı ortaya çıktılar.


Değerli Okurlar Dünyanın neresinde olursan ol, dili ve ırkı fark etmek sizin yeter ki insan olsun anlayışı hâkim olması gerekirken kiminin kanı ucuz kiminin kanı değerli mantığıyla hareket edenler elbette ki zararı kendileri görecektir.sözüm onaki.bilim ve teknoloji dünyasında.gizlilik.ve esrarengiz .kalmamıştır.bu tür blöf ve yalanlarla.dolu.akil politikalar dünyanın hiçbir yerinde kale alınmamaktadır. Bazı saldırılara. Zemin hazırlamak amacıyla. 3.5 masumun. Kellesini kesmekle. Bahaneler uydurmakla takdir edinki. .bugünki ileri teknoloji çağda.pekte inandırıcı olmamıştır


Daha açıkçası tavşana kaç tazıya tut misali politika uygulayan Devletler korkarım ki zararım büyüğünü kendileri çekecektir. Net bir açıklama gerekirse 900 km sınır hattının çizildiği günden bu yana bu senaryolarla o çizgiyle çizim listesine adeta,bir elmanın yarısını çürütenler öte yanı da. Çürütmeye hazırlanıyorlar ama şunu iyi bilmelidirler ki; bu bölgede asırlardır kardeş gibi yaşayan TÜRK kürdü arabı sayamadığımız diğer gruplarla kardeşçe yaşamı,. Beraber ağlamış, ve beraber sevinmişlerdir zannetmesinler ki sınırın öte tarafındaki yaratmak istedikleri ırk, mezhep savaşı yaratıp asırlardır yaşayan Türkiye Tarafına Bir fitne ateşine yayacakları düşüncesi yanlış olacaktır ve hesapları tutmayacaktır gerekirse Çanakkale deki ruh gibi omuz omuza verip onları. Hüsrana. uğratacak güce kudrete inanca ve imana Allaha çok şükür sahibiz.


Saygılarımla


Bu Yazıyı Paylaşın:


Yorumlar (0):

Yorum Ekle


Adınız Soyadınız*

E-posta Adresiniz*

(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*(Yandaki güvenlik kodunu bu alana giriniz)
   
 


COŞKUN ATAN Diğer Yazıları

06 Şubat 2014 - ÖLENLER İNSANDIR İNSAN!
22 Haziran 2012 - Akçakale Cezaevi Açılsın
03 Mayıs 2012 - Şanlıurfa Spor İçin El Ele Verilim
02 Mayıs 2012 - Şanlıurfa Spor İçin El Ele Verilim
Üye Paneli
E-mail
Şifre
 
   
  Yeni Üye | Şifremi Unuttum
2019 BELEDİYE SEÇİMLERİNDE HANGİ PARTİYE OY VERECEKSİNİZ?

AK PARTİ
CHP
MHP
İYİ PARTİ
BDP
DİĞER

Sonuçlar
En Çok Okunan
Sayfalar
Video Galeri
En Çok Yorumlanan
Foto Galeri
Radyo

Takvim
Bugünkü Gazeteler
Facebook Beğen

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Anasayfa | Sohbet Odasi
CH