Bugün, 28 Eylül 2021 Salı

COŞKUN ATAN


KIRK HARAMİLER


Bugün Suriye de yaklaşık olarak.3 yıldan bu yana ESAT Zaliminin yıkmadığı ve harabeye çevirmediği Hiçbir il ilçe ve köyler kalmamıştır. 250.000 kişiye yakın Suriyeli vatandaşın hayatını yok etmiştir ve çoğunluğu çocuk ve kadınlardır.


Allah aşkına bu birleşik kırk devletin gücü pardon kırk haramiler neredeydi,. sizce harabe edilen Halep in hama nın humusun ve bir mahallesi bile olmayan küçücük bir yere birilerinin arı kovanına çubuğunun sokmasıyla bu uçuşan kırkharamiler.caizi tabir ise mahsum sivil halkı bomba durmana tutan eşek arıları ne oldu da ortaya çıktılar hesaplarını ve vaatlerini. Altüst edecek bir şey oldudamı ortaya çıktılar.


Değerli Okurlar Dünyanın neresinde olursan ol, dili ve ırkı fark etmek sizin yeter ki insan olsun anlayışı hâkim olması gerekirken kiminin kanı ucuz kiminin kanı değerli mantığıyla hareket edenler elbette ki zararı kendileri görecektir.sözüm onaki.bilim ve teknoloji dünyasında.gizlilik.ve esrarengiz .kalmamıştır.bu tür blöf ve yalanlarla.dolu.akil politikalar dünyanın hiçbir yerinde kale alınmamaktadır. Bazı saldırılara. Zemin hazırlamak amacıyla. 3.5 masumun. Kellesini kesmekle. Bahaneler uydurmakla takdir edinki. .bugünki ileri teknoloji çağda.pekte inandırıcı olmamıştır


Daha açıkçası tavşana kaç tazıya tut misali politika uygulayan Devletler korkarım ki zararım büyüğünü kendileri çekecektir. Net bir açıklama gerekirse 900 km sınır hattının çizildiği günden bu yana bu senaryolarla o çizgiyle çizim listesine adeta,bir elmanın yarısını çürütenler öte yanı da. Çürütmeye hazırlanıyorlar ama şunu iyi bilmelidirler ki; bu bölgede asırlardır kardeş gibi yaşayan TÜRK kürdü arabı sayamadığımız diğer gruplarla kardeşçe yaşamı,. Beraber ağlamış, ve beraber sevinmişlerdir zannetmesinler ki sınırın öte tarafındaki yaratmak istedikleri ırk, mezhep savaşı yaratıp asırlardır yaşayan Türkiye Tarafına Bir fitne ateşine yayacakları düşüncesi yanlış olacaktır ve hesapları tutmayacaktır gerekirse Çanakkale deki ruh gibi omuz omuza verip onları. Hüsrana. uğratacak güce kudrete inanca ve imana Allaha çok şükür sahibiz.


Saygılarımla