harranajans
 
Ana Sayfa > Duyurular

ŞANLIURFA İL JANDARMA KOMUTANLIĞI GÜNLÜK OLAYLAR BÜLTENİ
06 Ekim 2017
ŞANLIURFA İL JANDARMA KOMUTANLIĞI GÜNLÜK OLAYLAR BÜLTENİ
Fontu Büyült Fontu Küçült 100%
1.       CEYLANPINAR’DA YERALTI SULARI HAKKINDA KANUNDAKI KABAHATLER
          04 Ekim 2017 tarihinde Büyükçalı Mahallesi Küme Evleri Mevkiinde TIGEM güvenlik görevlileri tarafından yapılan kontrolde Sufra Küme Evleri arazisi içerisinde A.K. isimli sahsın bahçesinde izinsiz su kuyusu kazması  olayı ile ilgili olarak Devlet Su İsleri Genel Müdürlüğü ekiplerine bilgi verilmiş olup; Su kuyusunu açan M.Ç. isimli sahısa 1840 TL idari para cezası uygulanmıştır. Tamamlanan tahkikat evraklarının Ceylanpınar Kaymakamlık Makamına gönderilecektir.
 
2.         HALFETİ’DE KASTEN YARALAMA
            04 Ekim 2017 tarihinde saat:07:30 sıralarında Halfeti Devlet Hastanesi Güvenlik görevlisi tarafından Gülaçan mahallesinde ikamet eden F.G. isimli sahsın aynı mahallede ikamet eden B.G. tarafından sırtına yumruk vurmak sureti ile darp edilerek yaralanması olayı için adli rapor düzenlendiğini bildirmiştir. Olay ile ilgili Cumhuriyet Savcısına bilgi verilerek alınan talimatı ile tahkikata başlanılmıştır.
 
3.         CEYLANPINAR’DA YERALTI SULARI HAKKINDA KANUNDAKI KABAHATLER
          04 Ekim 2017 tarihinde  saat 08.00 sıralarında Büyükçaylı Mahallesi Sufra Küme Evleri Mevkiinde TIGEM güvenlik görevlileri tarafından yapılan kontrolde C.D. isimli sahsın A.K.. isimli sahsın bahçesinde izinsiz kazı yapması olayına müdahale edilerek Devlet Su İsleri Genel Müdürlüğü ekiplerine bilgi verilmiştir. C.D. isimli sahsa 1840 TL idari para cezasının uygulanmıştır. Tamamlanan tahkikat evraklarının Ceylanpınar Kaymakamlık Makamına gönderilecektir.
 
4.         EYYÜBİYE’DE  KAZAEN YANGIN (DOGAL NEDENLERLE)
            04 Ekim 2017 tarihinde Olgunlar Mahallesinde ikamet eden M.Y. ye ait evin bahçesinde sigaradan çıktığı değerlendirilen yangında, çuvallar içinde bulunan yaklaşık 40 ton pamuk (Piyasa değeri 100.000 TL (Yüz Bin TL) değerinde) çuvallar ile birlikte yanmıştır. Yangın Şanlıurfa İtfaiye ekiplerince söndürülmüş olup herhangi can kaybı ve yaralanma meydana gelmemiştir. Olay ile ilgili Cumhuriyet Savcısına bilgi verilerek alınan talimatı ile tahkikata başlanılmıştır.
           
5.         AKÇAKALE’DE  AILE HUKUKUNDAN KAYNAKLANAN YÜKÜMLÜLÜGÜN IHLALI
            04 Ekim 2017 tarihinde saat:07.00 sıralarında Akçakale Devlet Hastanesi yetkililerince Komutanlıgımıza yapılan ihbarda düşme sonucu yaralanma seklinde adli vaka olarak bir çocuğun ailesi tarafından getirildiği bildirilmiştir. Yapılan araştırmada Donandı mahallesinde ikamet eden mağdur İ.K. evlerinin önünde bulunan tarım aletlerinin üzerinde oynarken dengesini kaybederek düştüğü tespit edilmiştir. Yaralanan çocuk için Akçakale Devlet Hastanesince adli rapor düzenlenmiştir. Çocuğun hayati tehlikesi yoktur. İleri tetkik için Şanlıurfa Eğitim ve. Araştırma Hastanesine sevk edilmiştir. Olayla ilgili olarak Cumhuriyet Savcısına bilgi verilerek alınan talimatı gereğince Aile Yükümlülüğünün İhlalinden tahkikata başlanılarak, babası olan M.K. şüpheli olarak, ifadesi alınarak serbest bırakılmıştır.
 
6.         HALFETİ’DE HAKKI OLMAYAN YERE TECAVÜZ
            04 Ekim 2017 tarihinde saat:08:30 sıralarında komutanlığımıza gelen ihbarda K.A. isimli sansın Yukarıgöklü mahallesi Karagıl mevkiinde kendi tarlası olmayan yeri sürerek kendi tarlasına eklediği bildirilmiştir. Olay ile ilgili Cumhuriyet Savcısına bilgi verilerek alınan talimatı ile tahkikata başlanılmıştır.
 
7.         AKÇAKALE’DE AILE HUKUKUNDAN KAYNAKLANAN YÜKÜMLÜLÜGÜN IHLALI
            04 Ekim 2017 tarihinde saat:09.00 sıralarında Akçakale Devlet Hastanesi yetkililerince Komutanlıgımıza yapılan ihbarda yüksekten  düşerek yaralanma seklinde adli vaka olarak Güneren mahallesinde ikamet eden bir çocuğun ailesi tarafından getirildiği bildirilmiş, mağdur F.A. iki katlı olan evlerinin çatısına merdivenlerden çıkar iken dengesini kaybederek toprak zemine düştüğü tespit edilmiştir. Düsen çocuk için Akçakale Devlet Hastanesince adli rapor düzenlenmiştir. Çocuğun hayati tehlikesi bulunmamaktadır. Olayla ilgili olarak Cumhuriyet Savcısına bilgi verilerek alınan talimatı gereğince Aile Yükümlülüğünün İhlalinden tahkikata başlanılarak, annesi olan Z.A. şüpheli olarak ifadesi alınarak serbest bırakılmıştır.
 
8.         HALFETİ’DE EVDEN HIRSIZLIK
            04 Ekim 2017 tarihinde saat:08:15 sıralarında komutanlığımızı arayan İ.Ö. isimli şahıs evine hırsız girdiğini bildirmesi üzerine olay yerine gidilmiştir. İ.Ö. nün alınan ifadesinde 1 adet kol saati, 100 TL para, 20 Euro para ve 4 adet markasını hatırlamadığı cep telefonlarının yerinde olmadığını beyan etmiştir. Olay ile ilgili Cumhuriyet Savcısına bilgi verilerek alınan talimatı ile tahkikata başlanılmıştır.
 
9.         KARAKÖPRÜ’DE HAKKI OLMAYAN YERE TECAVÜZ
            04 Ekim 2017 tarihinde saat: 08.00 sıralarında Otlukalan Mahallesinde A.T. isimli şahıs köyün ortak alanı olan yere ev yapmak amacıyla kum dökerek hakkı olmayan yere tecavüzde bulunmuştur. Olay ile ilgili Cumhuriyet Savcısına bilgi verilerek alınan talimatı ile tahkikata başlanılmıştır.
 
10.       BOZOVA’DA TAKSİRLE YARALAMA
            03 Ekim 2017 tarihinde saat:16.05 sıralarında Sızan Mahallesinde ikamet eden H.K. ile Y.T. isimli şahıslar tarlada topladıkları odunları at arabasına yükledikten sonra H.K. isimli sahsın kontrolünde hareket ettikleri, Sızan Mahalle girişindeki virajı dönecekleri sırada tahta bölümünün attan ayrılması neticesinde her iki sahsın yola düştükleri ve yaralandıkları, şahısların kendi imkanları ile Bozova Devlet Hastanesine gittikleri ve yapılan tedavilerine müteakip taburcu oldukları ve şahısların hayati tehlikelerinin bulunmadığı tespit edilmiştir. Olay ile ilgili Cumhuriyet Savcısına bilgi verilerek alınan talimatı ile tahkikata başlanılmıştır.
 
11.       KARAKÖPRÜ’DE HAKKI OLMAYAN YERE TECAVÜZ
            04 Ekim 2017 tarihinde saat:08.00 sıralarında Otlukalan mahallesinde H.Y. isimli şahıs köyün ortak alanı olan yere kullanmak amacıyla ev yaparak hakkı olmayan yere tecavüzde bulunmuştur. Olay ile ilgili Cumhuriyet Savcısına bilgi verilerek alınan talimatı ile tahkikata başlanılmıştır.
 
12.       HALFETİ’DE KASTEN YARALAMA
            04 Ekim 2017 tarihinde saat:09:20 sıralarında Kalkan mahallesinde ikamet eden D.K. isimli şahıs M.K. nın kendisini darp ederek kasten yaraladığını bildirmesi üzerine olayla ilgili olarak Cumhuriyet Savcısına bilgi verilmiş, alınan talimat doğrultusunda D.K. isimli sahsın avukat nezaretinde mağdur olarak ifadesi alınmış, M.K. isimli çocuğun yasının küçük olmasından dolayı kimlik tespitinin yapılarak babasına teslim edilmiştir.
           
13.       CEYLANPINAR’DA RESIT OLMAYANLARLA CINSEL ILISKI
            04 Ekim 2017 tarihinde Büyükçaylı Mahallesi Sufra Küme Evlerinde ikamet eden H.Ç. isimli şahıs ile birlikte yasayan H.U. isimli sahsın 04 Ekim 2017 tarihide Ceylanpınar Devlet Hastanesinde doğum yaptığı tespit edilmiştir. Olay ile ilgili Cumhuriyet Savcısına bilgi verilerek alınan talimatı ile tahkikata başlanılmıştır.
 
14.       KARAKÖPRÜ’DE HAKKI OLMAYAN YERE TECAVÜZ
            03 Ekim 2017 tarihinde saat:15.30 sıralarında Göbekli mahallesinde ikamet eden  İ.H.S. E.S. ve A.S. isimli şahıslar köy merasını traktör ile sürmek suretiyle mera alanına tecavüz ettikleri tespit edilmiştir. Olay ile ilgili Cumhuriyet Savcısına bilgi verilerek alınan talimatı ile tahkikata başlanılmıştır.
 
15.       VİRANŞEHİR’DE KAYIP ESYA VE MAL(ARAÇ, SILAH, HAYVAN, BELGE VB.)
            04 Ekim 2017 tarihinde saat:08:10 sıralarında Toklu Mahallesinde ikamet eden İ.B. isimli şahıs komutanlığımıza müracaatında 63 KT … plakalı Fiat marka traktörünün arka plakasını Viransehir karayolunda dikkatsizlik ve tedbirsizlik sonucu düşürdüğünü, tüm aramalarına rağmen bulamadığını, Traktörün muayene işlemlerinde sorunlar yasadığını beyan etmiştir. Traktöre ait plakanın bulunabilmesi için kayıp eşya arama takip sistemine kayıtları yapılmıştır. Olay ile ilgili Cumhuriyet Savcısına bilgi verilerek alınan talimatı ile tahkikata başlanılmıştır.
 
16.       CEYLANPINAR’DA KASTEN YARALAMA
            04 Ekim 2017 tarihinde Büyükçaylı mahallesinde  bulunan Yasemin Elibol Orta Okulunun öğrenci servisi ihalesinde ihaleyi kazanan taraf alan M.Ç. isimli şahıs öğrenci taşımak amacıyla Yasemin Elibol Orta Okuluna geldiğinde, aynı ihaleye giren ve ihaleyi kazanamayan R.U. ile yanında bulunan İ.D. isimli şahıslar arasında tartışma çıktığı ve tartışmanın büyümesi üzerine şahısların birbirlerini yumruk vurmak sureti ile darp ettiği tespit edilmiştir. Olay ile ilgili Cumhuriyet Savcısına bilgi verilerek alınan talimatı ile tahkikata başlanılmıştır.
 
17.       HALFETİ’DE EMRE AYKIRI DAVRANIS
          04 Ekim 2017 tarihinde saat:12:00 sıralarında Eski Halfeti liman bölgesinde bulunan yüzer lokantadaki dubadan kaçak yolcu aldığı tespit edilen A.G. isimli şahıs yakalanmıştır. A.G. isimli şahısa Halfeti Kaymakamlığının Emniyet ve Asayiş kuralları ile ilgili olarak Liman bölgesinde uyulacak kurallar hakkında ASYS:0410-1612-07 sayılı emrine aykırı olarak Liman bölgesinde Hamutçuluk yaparak rahatsızlık vermesi ve iç su yönetmeliğine aykırılık meydana getirerek yolcu almak suçundan 5326 sayılı Kabahatler Kanunu gereği 227 Türk Lirası idari para cezası uygulanmış olup, hazırlanan evraklar Halfeti Kaymakamlığına gönderilecektir.
 
           
 
 
 
18.       HALFETİ’DE EMRE AYKIRI DAVRANIS
          04 Ekim 2017 tarihinde saat:12:10 sıralarında Eski Halfeti liman bölgesinde bulunan yüzer lokantadaki dubadan kaçak yolcu aldığı tespit edilen C.Y. isimli şahıs yakalanmıştır. C.Y. isimli şahısa Halfeti Kaymakamlığının Emniyet ve Asayiş kuralları ile ilgili olarak Liman bölgesinde uyulacak kurallar hakkında ASYS:0410-1612-07 sayılı emrine aykırı olarak Liman bölgesinde Hamutçuluk yaparak rahatsızlık vermesi ve iç su yönetmeliğine aykırılık meydana getirerek yolcu almak suçundan 5326 sayılı Kabahatler Kanunu gereği 227 Türk Lirası idari para cezası uygulanmış olup, hazırlanan evraklar Halfeti Kaymakamlığına gönderilecektir.
 
19.       HALFETİ’DE EMRE AYKIRI DAVRANIS
          04 Ekim 2017 tarihinde saat:12.20 sıralarında Eski Halfeti liman bölgesinde bulunan yüzer lokantadaki dubadan kaçak yolcu aldığı tespit edilen M.K. isimli şahıs yakalanmıştır. M.K. isimli şahısa Halfeti Kaymakamlığının Emniyet ve Asayiş kuralları ile ilgili olarak Liman bölgesinde uyulacak kurallar hakkında ASYS:0410-1612-07 sayılı emrine aykırı olarak Liman bölgesinde Hamutçuluk yaparak rahatsızlık vermesi ve iç su yönetmeliğine aykırılık meydana getirerek yolcu almak suçundan 5326 sayılı Kabahatler Kanunu gereği 227 Türk Lirası idari para cezası uygulanmış olup, hazırlanan evraklar Halfeti Kaymakamlığına gönderilecektir.
 
20.       HALFETİ’DE EMRE AYKIRI DAVRANIS
          04 Ekim 2017 tarihinde saat:12:30 sıralarında Eski Halfeti liman bölgesinde bulunan yüzer lokantadaki dubadan kaçak yolcu aldığı tespit edilen Y.E. isimli şahıs yakalanmıştır. Y.E. isimli şahısa Halfeti Kaymakamlığının Emniyet ve Asayiş kuralları ile ilgili olarak Liman bölgesinde uyulacak kurallar hakkında ASYS:0410-1612-07 sayılı emrine aykırı olarak Liman bölgesinde Hamutçuluk yaparak rahatsızlık vermesi ve iç su yönetmeliğine aykırılık meydana getirerek yolcu almak suçundan 5326 sayılı Kabahatler Kanunu gereği 227 Türk Lirası idari para cezası uygulanmış olup, hazırlanan evraklar Halfeti Kaymakamlığına gönderilecektir.
 
21.       HALFETİ’DE EMRE AYKIRI DAVRANIS
          04 Ekim 2017 tarihinde saat:12:40 sıralarında Eski Halfeti liman bölgesinde bulunan yüzer lokantadaki dubadan kaçak yolcu aldığı tespit edilen L.K. isimli şahıs yakalanmıştır. L.K. isimli şahısa Halfeti Kaymakamlığının Emniyet ve Asayiş kuralları ile ilgili olarak Liman bölgesinde uyulacak kurallar hakkında ASYS:0410-1612-07 sayılı emrine aykırı olarak Liman bölgesinde Hamutçuluk yaparak rahatsızlık vermesi ve iç su yönetmeliğine aykırılık meydana getirerek yolcu almak suçundan 5326 sayılı Kabahatler Kanunu gereği 227 Türk Lirası idari para cezası uygulanmış olup, hazırlanan evraklar Halfeti Kaymakamlığına gönderilecektir.
 
22.       HALFETİ’DE EMRE AYKIRI DAVRANIS
          04 Ekim 2017 tarihinde saat:12:50 sıralarında Eski Halfeti liman bölgesinde bulunan yüzer lokantadaki dubadan kaçak yolcu aldığı tespit edilen Y.K. isimli şahıs yakalanmıştır. Y.K. isimli şahısa Halfeti Kaymakamlığının Emniyet ve Asayiş kuralları ile ilgili olarak Liman bölgesinde uyulacak kurallar hakkında ASYS:0410-1612-07 sayılı emrine aykırı olarak Liman bölgesinde Hamutçuluk yaparak rahatsızlık vermesi ve iç su yönetmeliğine aykırılık meydana getirerek yolcu almak suçundan 5326 sayılı Kabahatler Kanunu gereği 227 Türk Lirası idari para cezası uygulanmış olup, hazırlanan evraklar Halfeti Kaymakamlığına gönderilecektir.
 
23.       HALFETİ’DE EMRE AYKIRI DAVRANIS
          04 Ekim 2017 tarihinde saat:12:55 sıralarında Eski Halfeti liman bölgesinde bulunan yüzer lokantadaki dubadan kaçak yolcu aldığı tespit edilen A.K. isimli şahıs yakalanmıştır. A.K. isimli şahısa Halfeti Kaymakamlığının Emniyet ve Asayiş kuralları ile ilgili olarak Liman bölgesinde uyulacak kurallar hakkında ASYS:0410-1612-07 sayılı emrine aykırı olarak Liman bölgesinde Hamutçuluk yaparak rahatsızlık vermesi ve iç su yönetmeliğine aykırılık meydana getirerek yolcu almak suçundan 5326 sayılı Kabahatler Kanunu gereği 227 Türk Lirası idari para cezası uygulanmış olup, hazırlanan evraklar Halfeti Kaymakamlığına gönderilecektir.
 
24.       HALFETİ’DE EMRE AYKIRI DAVRANIS
          04 Ekim 2017 tarihinde saat:13:05 sıralarında Eski Halfeti liman bölgesinde bulunan yüzer lokantadaki dubadan kaçak yolcu aldığı tespit edilen I.K. isimli şahıs yakalanmıştır. I.K. isimli şahısa Halfeti Kaymakamlığının Emniyet ve Asayiş kuralları ile ilgili olarak Liman bölgesinde uyulacak kurallar hakkında ASYS:0410-1612-07 sayılı emrine aykırı olarak Liman bölgesinde Hamutçuluk yaparak rahatsızlık vermesi ve iç su yönetmeliğine aykırılık meydana getirerek yolcu almak suçundan 5326 sayılı Kabahatler Kanunu gereği 227 Türk Lirası idari para cezası uygulanmış olup, hazırlanan evraklar Halfeti Kaymakamlığına gönderilecektir.
 
25.       HALFETİ’DE EMRE AYKIRI DAVRANIS
          04 Ekim 2017 tarihinde saat:13:10 sıralarında Eski Halfeti liman bölgesinde bulunan yüzer lokantadaki dubadan kaçak yolcu aldığı tespit edilen I.H.E. isimli şahıs yakalanmıştır. I.H.E. isimli şahısa Halfeti Kaymakamlığının Emniyet ve Asayiş kuralları ile ilgili olarak Liman bölgesinde uyulacak kurallar hakkında ASYS:0410-1612-07 sayılı emrine aykırı olarak Liman bölgesinde Hamutçuluk yaparak rahatsızlık vermesi ve iç su yönetmeliğine aykırılık meydana getirerek yolcu almak suçundan 5326 sayılı Kabahatler Kanunu gereği 227 Türk Lirası idari para cezası uygulanmış olup, hazırlanan evraklar Halfeti Kaymakamlığına gönderilecektir.
 
26.       KARAKÖPRÜ’DE KARŞILIKSIZ YARARLANMA
            03 Ekim 217 tarihinde saat:10.20 sıralarında Başören mahallesinde ikamet eden A.Ö. isimli şahıs kendi adına kayıtlı 5996571 tesisat numaralı elektrik saatini devre dışı bırakarak kaçak hat çekmesi neticesinde olay meydana gelmiştir. Sahsa DEDAS tarafından 1.373.01 TL. Para cezası uygulanmıştır. Olay ile ilgili Cumhuriyet Savcısına bilgi verilerek alınan talimatı ile tahkikata başlanılmıştır.
 
27.       KARAKÖPRÜ’DE KARŞILIKSIZ YARARLANMA
            04 Ekim 217 tarihinde saat:09.30 sıralarında Türkmen mahallesinde ikamet eden H.Y. isimli şahıs kendi adına kayıtlı 5995181 tesisat numaralı elektrik saatini devre dışı bırakarak kaçak hat çekmesi neticesinde olay meydana gelmiştir. Sahsa DEDAS tarafından 1.178.82 TL. para cezası uygulanmıştır. Olay ile ilgili Cumhuriyet Savcısına bilgi verilerek alınan talimatı ile tahkikata başlanılmıştır.
 
28.       KARAKÖPRÜ’DE KARŞILIKSIZ YARARLANMA
            04 Ekim 217 tarihinde saat:11.40 sıralarında Türkmen mahallesinde ikamet eden S.K. isimli şahıs kendi adına kayıtlı 5999613 tesisat numaralı elektrik saatini devre dışı bırakarak kaçak hat çekmesi neticesinde olay meydana gelmiştir. Sahsa DEDAS tarafından 1.950.81 TL. Para cezası uygulanmıştır. Olay ile ilgili Cumhuriyet Savcısına bilgi verilerek alınan talimatı ile tahkikata başlanılmıştır.
 
29.       ŞANLIURFA BİRECİK’DE MOTOSIKLET VE BISIKLET HIRSIZLIGI
            04 Ekim 2017 tarihinde saat:12.00 sıralarında komutanlığımıza gelerek müracaatta bulunan A.D. kendisine ait 63 LE … plakalı motosikletinin 18 Eylül 2017 tarihinde saat : 12.00 sıralarında Birecik İlçesi Uğurcuk mahallesinde yol kenarından plakası ve tescil belgesi ile birlikte kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce çalındığını beyan etmiştir. Olay ile ilgili Cumhuriyet Savcısına bilgi verilerek alınan talimatı ile tahkikata başlanılmıştır.
 
29.       HALİLİYE’DE İŞ KAZASI
            04 Ekim 2017 tarihinde saat:09.00 sıralarında Kaynaklı mahallesi Namet Et tesislerinde isçi olarak çalışan I.K. isimli şahıs hayvanları yemleme esnasında bir anlık dikkatsizlik nedeni ile elini demir kapıya sıkıştırmış olup, daha sonra tedavi amaçlı Harran Araştırma ve Eğitim Hastanesine sevk edildiği, yapılan muayene ve tedavi sonucu hayati tehlikesi bulunmadığından taburcu edilmiştir. Olay ile ilgili Cumhuriyet Savcısına bilgi verilerek alınan talimatı ile tahkikata başlanılmıştır.
 
30.       VİRANŞEHİR’DE REŞİT OLMAYANLARLA CİNSEL İLİŞKİ
            04 Ekim 2017 tarihinde saat:14:00 sıralarında Yazgüneşi Mahallesinde ikamet eden A.G. isimli çocuğun Viransehir Devlet Hastanesinde doğum yaptığı bilgisi alınmıştır. Yapılan soruşturmada çocuk A.G. isimli sahsın aile rızası ile şüpheli A.Ö. isimli şahıs ile evlendirildiği, yaklaşık bir yıldır evli olduğu tespit edilmiştir. Olay ile ilgili Cumhuriyet Savcısına bilgi verilerek alınan talimatı ile tahkikata başlanılmıştır.
 
31.       BİRECİK’DE KASTEN YARALAMA
            04 Ekim 2017 tarihinde saat :13.00 sıralarında, Göktepe Mahallesi Bilekli Ortaokulunda öğrenci olan M.B. ve K.B. aynı okulda öğrenci olan M.B. yi okul çıkısında aralarında çıkan kavga sonucunda iterek yere düşürmek suretiyle yaralamışlardır. Yaralı çocuk, kaldırıldığı Birecik Devlet Hastanesinde yapılan tedavisini müteakip taburcu edilmiştir. Olay ile ilgili Cumhuriyet Savcısına bilgi verilerek alınan talimatı ile tahkikata başlanılmıştır.
 
32.       AKÇAKALE’DE SUÇ ESYASINI SATIN ALMA VEYA KABUL ETME
            04 Ekim 2017 tarihinde saat:13.00 sıralarında Akçakale ilçe Jandarma komutanlığınca yürütülen istihbari çalışmalar neticesinde Akçakale ilçesi Kepezli Mahallesinde çalıntı motosikletlerin toplanarak satısının yapıldığı bilgisine ulaşılmıştır. Kepezli mahallesi ve mezralarında yapılan kontrollerde Kepezli Mahallesi Yarımtepe mezrasında şüpheli H.S. isimli sahsın evinin önünde bulunan plakasız motosikletin motor ve şasi numaralarının kazınmış olduğu tespit edilmiştir. Şüphelinin alınan beyanında motosikleti tanımadığı Suriyeli bir sahsın kendisine emanet bıraktığını beyan etmiştir. Olay ile ilgili Cumhuriyet Savcısına bilgi verilerek alınan talimatı ile tahkikata başlanılmıştır.
 
33.       VİRANŞEHİR’DE KAZAEN YANGIN (DOGAL NEDENLERLE)
            04 Ekim 2017 tarihinde saat:15:00 sıralarında Şahinli Mahallesi yerleşkesinde bulunan Viransehir Organize Sanayii bölgesinde F.N. isimli sahsa ait Pamuk fabrikasının depo bölümünde dikkatsizlik ve tedbirsizlik sonucu elektrik tesisatı arızası nedeniyle yangın çıktığı, yaklaşık 800 ton islenmemiş ham Pamuğun zarar gördüğü tespit edilmiştir. Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesine ait itfaiye ekipleri yönlendirilmiş, yangın kontrol altına alınarak söndürülmüş ve soğutma işlemi tamamlanmıştır. Yapılan soruşturmada Pamuk deposundan geçen elektrik şebeke kablolarının açıkta bırakıldığı, yangının elektrik tesisatından çıktığı itfaiye raporlarında tespit edilmiştir. Bahse konu yangın olayında itfaiye memuru İ.H.A. isimli sahsın dumandan etkilenmesi sonucu zehirlenme şüphesi ile Viransehir Devlet hastanesine sevk edilmiş, hayati tehlikesinin bulunmadığı tespit edilmiştir. Olay ile ilgili Cumhuriyet Savcısına bilgi verilerek alınan talimatı ile tahkikata başlanılmıştır.
 
34.       SİVEREK’DE  İZİNSİZ KAZI YAPMAK
            03 Ekim 2017 tarihinde saat:19:30 sıralarında Başbük Mahallesi No: 82 adresinde ikamet eden A.Ç. isimli sahsın ikamet ettiği evin bodrumunda tarihi eser bulmak için kaçak kazı yaptığının duyumu alınması üzerine, Siverek Cumhuriyet Başsavcılığına bilgi verilerek Siverek Sulh Ceza Hâkimliğinin 03.10.2017 tarih ve 2017/1854 sayılı arama kararına istinaden A.Ç. isimli sahsın evinde yapılan aramada; evin bodrum katında 2x2 metre ebadında girişi olan 25 metre uzunluğunda mağara olduğu tespit edilmiştir. Olay yerine gelen Şanlıurfa Müze Müdürlüğü yetkililerince mağarada yapılan incelemede mağara duvarlarında Asur ve Babil dönemine ait olduğu değerlendirilen renkli figür ve çizimlerin olduğu, başkaca herhangi bir tarihi esere rastlanılmadığı anlaşılmıştır. İzinsiz kaçak kazının yapıldığı evin zemin katı müze müdürlüğü görevlilerince mühürlenip kontrol altına alınmıştır. Cumhuriyet Savcısının talimatı üzerine izinsiz kaçak kazı yapan A.Ç. isimli şahısın ifadesi alınarak serbest bırakılarak tahkikata başlanılmıştır.
 
35.       AKÇAKALE’DE  KARA YOLUYLA YASADISI GIRIS
            04 Ekim 2017 tarihinde saat:07.00 sıralarında  Zenginova mahallesinde alınan duyum üzerine yapılan istihbari çalışma neticesinde sınırı yasadışı yollarla kimliği belirsiz şahısların Suriye'den Türkiye'ye geçmeye çalıştıkları esnada yakalandığını, yapılan kimlik kontrollerinde şahısların Suriye uyruklu oldukları ve açık kimliklerinin; K.A.M , M.Y.A. ve  U.Y.A. oldukları tespit edilmiştir. Suriye uyruklu şahısların yakalanması olayı ile ilgili olarak Cumhuriyet Savcısına bilgi verildiği, Cumhuriyet Savcısı tarafından şahısların gözaltına alınması, jandarma ve emniyet terörle mücadele şubesinin şahıslar hakkında terör örgütleri ile bağlantılarının olup olmadığının tespit edilmesi, şahısların terör  örgütleri ile herhangi bir bağlantılarının bulunmadığının tespit edilmesi halinde koordinasyon merkezine kayıtlarının yaptırılarak serbest bırakılacağı, tamamlanan tahkikat evraklarının Cumhuriyet Savcılığına ikmalen gönderilecektir.
 
36.       CEYLANPINAR’DA BANDROLSÜZ VEYA NITE. UYMYN ISRTLI ÜRN.ÜRTMK,TIC.AMÇ.BLNDRMK,NKLTMK,STMK,KAÇ. SOK
            04 Ekim 2017 tarihinde saat:12.30 sıralarında Şanlıurfa Ili Ceylanpınar - Akçakale İlçesi karayolu Telhamut Çadır Kent yol ayrımında icra edilen yol emniyet ve kontrol devriyesi esnasında durdurulan ve  sürücülüğünü İ.E.H. isimli sahsın yaptığı 50 UR … plakalı araç içerisinde yapılan kontrolde aracın yolcu koltukları üzerinde kaçak sigara olduğunun görülmesi üzerine Ceylanpınar Nöbetçi Cumhuriyet Savcısına bilgi verilerek alınan talimatı ile arama emri tanzim edilmiş ve araçta yapılan arama sonucunda; 162 karton GAULOISES marka, 156 karton 2005 marka, 173 karton JJ marka, 317 karton PRESTIGE marka ve 346 karton MM marka toplamda 1154 karton ( 11540 paket )kaçak sigara ele geçirilmiş olup ele geçirilen kaçak sigaralara Cumhuriyet Savcısının talimatı ile el konulmuştur. Olayın şüphelisi olan İ.E.H. isimli şahıs komutanlığımızda alınan ifadesine müteakip serbest bırakılmıştır. Komutanlığımızda konuşlu 11 inci J.Trf. Tim K.lıgı tarafından araç ile ilgili olarak 2918 sayılı Trafik Kanunun 36/3-A maddesi gereğince 1763x2= 3526 TL,, 34 üncü maddesi gereğince 95 TL, EK/2-1 Maddesi gereğince 876x2= 1752 TL olmak üzere para cezası kesilerek, olayda kullanılan 50 UR … plakalı araç on beş (15) gün süre ile trafikten men edilerek yedi emin otoparkına çektirilmiştir.
 
37.       SİVEREK’DE KENEVİR
            04 Ekim 2017 tarihinde saat:08:00 sıralarında Yücelen Mahallesinde ikamet eden D.K. isimli sahsın Karakoyun mahallesinde bulunan tarlasında Hint keneviri ektiği duyumunun alınması üzerine; Siverek Cumhuriyet Savcılığından alınan bila sayılı arama kararına istinaden D.K. isimli sahsın Yücelen mahallesinde bulunan kendisine ait evde ve evin eklentileri ile Karakoyun mahallesinde bulunan tarlasında yapılan arama sonucunda; sahsın Karakoyun mahallesinde bulunan tarlasında ekili vaziyette bulunan 8.563 kök Hint Keneviri bitkisi ele geçirilmiştir. Olay ile ilgili olarak şüpheli D.K. isimli sahsın yakalanamadığı, sahsın yakalama çalışmalarına devam edildiği, Siverek Cumhuriyet Başsavcılığına bilgi verilerek adli tahkikata başlanıldığı.
 
38.       VİRANŞEHİR’DE BANDROLSÜZ VEYA NITE. UYMYN ISRTLI ÜRN.ÜRTMK,TIC.AMÇ.BLNDRMK,NKLTMK,STMK,KAÇ. SOK
            04 Ekim 2017 tarihinde saat:15:30 Sıralarında Viransehir ilçe Jandarma Komutanlığı sorumluluk bölgesi Karakuzu Jandarma Karakol Komutanlığı önü D-400 karayolu üzerinde yapılan Sabit Yol Kontrol ve Araç, Şahıs aramasında Mardin ili istikametinden gelip Şanlıurfa Ili istikametine giden sürücü S.B. isimli sahsın yönetiminde 73 SG … plakalı Dorse çekicisi ile çekiciye bağlı 73 ST …. plakalı Dorse üzerinde detaylı arama yapılmıştır. Çekicinin kabin içi şoför yatağı bölümünde yatak altına gizlenmiş durumda (39) karton J&J marka kullanıma ve satıma hazır gümrük kaçağı sigara ele geçirilmiştir. Olaydan Viransehir Nöbetçi Cumhuriyet Savcılığına bilgi verilmiştir. Suç envali sigaralara imha edilmek üzere el konulmuştur. Şüpheli sahsın ifadesi alındıktan sonra serbest bırakılmıştır. Ele geçirilen sigaralara her paketi 14 TL toplamda 14x 390= 5.460,00 TL. Cezai işlem uygulanmak üzere TPDK ile yazışmalar yapılmıştır. Suçta nakil vasıtası olarak kullanılan 73 SG … plakalı Dorse çekicisi trafik yönünden kontrolü yapılmak üzere Bölge Trafik Polis ekiplerine teslim edilmiş, aracın eksiği olmadığından dolayı cezai işlem uygulanmamıştır. Şerh konulmak üzere Yedi-Emin otoparkına teslim edilmiştir.
 
39.       VİRANŞEHİR’DE BANDROLSÜZ VEYA NITE. UYMYN ISRTLI ÜRN.ÜRTMK,TIC.AMÇ.BLNDRMK,NKLTMK,STMK,KAÇ. SOK
                        04 Ekim 2017 tarihinde saat:16:00 sıralarında Viransehir ilçe Jandarma Komutanlığı sorumluluk bölgesi Karakuzu Jandarma Karakol Komutanlığı önü D-400 karayolu üzerinde yapılan Sabit Yol Kontrol ve Araç, Şahıs aramasında Mardin Ili istikametinden gelip Şanlıurfa Ili istikametine giden sürücü İ.B. isimli sahsın yönetiminde 73 SK … plakalı Dorse çekicisinde detaylı arama yapılmıştır. Çekicinin iç kısmında şoför yatağı bölmesine gizlenmiş vaziyette (64) karton (640) paket J&J marka, kullanıma ve satıma hazır gümrük kaçağı sigara ele geçirilmiştir. Olaydan Viransehir Nöbetçi Cumhuriyet Savcılığına bilgi verilmiştir. Suç emvali sigaralara el konulmuştur. Şüpheli İ.B. ifadesi alınmasına müteakip serbest bırakılmıştır. Ele geçirilen sigaralara her paketi 14 TL toplamda 14x 640= 8.960,00 TL. Cezai işlem uygulanmak üzere TPDK ile yazışmalar yapılmıştır. Suçta nakil vasıtası olarak kullanılan 73 SK … plakalı Dorse trafik yönünden kontrolü yapılmak üzere Bölge Trafik Polis ekiplerine teslim edilmiş, aracın eksiği olmadığından dolayı cezai işlem uygulanmamıştır. Şerh konulmak üzere Yedi-Emin otoparkına teslim edilmiştir.
 
40.       VİRANŞEHİR’DE BANDROLSÜZ VEYA NITE. UYMYN ISRTLI ÜRN.ÜRTMK,TIC.AMÇ.BLNDRMK,NKLTMK,STMK,KAÇ. SOK
                        04 Ekim 2017 tarihinde saat:15:20 sıralarında Viransehir ilçe Jandarma Komutanlığı sorumluluk bölgesi Karakuzu Jandarma Karakol Komutanlığı önü D-400 karayolu üzerinde yapılan Sabit Yol Kontrol ve Araç, Şahıs aramasında Mardin Ili istikametinden gelip Şanlıurfa Ili istikametine giden sürücü A.A. isimli sahsın yönetiminde 73 SG … plakalı Dorse çekicisinde detaylı arama yapılmıştır. Çekicinin iç kısmında şoför yatağı bölmesine gizlenmiş vaziyette (39) karton (390) paket M&M marka, kullanıma ve satıma hazır gümrük kaçağı sigara ele geçirilmiştir. Olaydan Viransehir Nöbetçi Cumhuriyet Savcılığına bilgi verilmiştir. Suç emvali sigaralara el konulmuştur. Şüpheli sahsın ifadesi alınmasına müteakip serbest bırakılmıştır. Ele geçirilen sigaralara her paketi 14 TL toplamda 14x 390= 5.460,00 TL. Cezai işlem uygulanmak üzere TPDK ile yazışmalar yapılmıştır. Suçta nakil vasıtası olarak kullanılan 73 SG … plakalı Dorse trafik yönünden kontrolü yapılmak üzere Bölge Trafik Polis ekiplerine teslim edilmiş, aracın eksiği olmadığından dolayı cezai işlem uygulanmamıştır. Şerh konulmak üzere Yedi-Emin otoparkına teslim edilmiştir.
 
41.       BOZOVA’DATEK TARAFLI OLARAK MEYDANA GELEN ÖLÜMLÜ VEYA
YARALAMALI TRAFIK KAZALARI
            04 Ekim 2017 tarihinde saat:13.00 sıralarında Arıkök Mahallesi mevkiinde M.A. isimli sahsın sevk ve idaresinde bulunan 34 SP …. plakalı aracın ana yoldan tali yola dönmek istediği sırada dikkatsizlik ve tedbirsizlik sebebiyle direksiyon hâkimiyetini kaybederek aracın şarampole devrildiği, kaza sonucu sahsın hafif şekilde yaralandığı, Bozova Devlet Hastanesine sevkinin sağlanarak yapılan tedavisine müteakip taburcu olduğu hayati tehlikesinin bulunmadığı tespit edilmiştir. Olay ile ilgili Cumhuriyet Savcısına bilgi verilerek alınan talimatı ile tahkikata başlanılmıştır.
 
42.       SİVEREK’DE TEK TARAFLI OLARAK MEYDANA GELEN ÖLÜMLÜ VEYA
YARALAMALI TRAFIK KAZALARI
            04 Ekim 2017 tarihinde saat:14.30 sıralarında Siverek - Karacadağ Karayolunun 5.Km'sinde K.A. isimli şahıs yönetim ve idaresindeki 63 HE … plakalı araç ile Siverek İstikametinden Karacadağ Mahallesi istikametine seyir halinde iken belirtilen mevkiiye gelince dikkatsizlik ve tedbirsizlik sonucunda direksiyon hakimiyetini kaybederek aracını yol kenarında bulunan şarampole devirmesi sonucu tek taraflı yaralanmalı trafik kazası meydana gelmiştir. Meydana gelen kazada araç sürücüsü K.A. yaralanmıştır. Yaralı sahsın muayene ve tedavisinin Siverek Devlet Hastanesinde yapılarak hayati tehlikesinin bulunması nedeniyle ileri tetkik ve tedavisi için Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edilmiştir. Olay ile ilgili Cumhuriyet Savcısına bilgi verilerek alınan talimatı ile tahkikata başlanılmıştır.
 
 Yorum Yapın

Rumuz veya Ad/Soyad*
E-posta*

(E-posta adresiniz sitede görünmez)
Yorum*


(Yandaki güvenlik kodunu bu alana giriniz)
   
 

Diğer Duyurular Haberleri

Başlık Tarih
 
İbrahim Tatlıses’i Kahreden Ölüm15 Ocak 2019
İşte İŞKUR Kura Çekim Sonuçları Açıklandı (Tam Liste)15 Ocak 2019
AK Parti Urfa İlçe Aday Tanıtım Toplantısı Ertelenecek Mi?11 Ocak 2019
SİİRT VALİLİĞİ BASIN AÇIKLAMASI25 Aralık 2018
Harran Belediyesinden İmarla ilgili Basın Açıklaması 21 Aralık 2018
Şanlıurfa İl Jandarma Komutanlığı Basın Duyurusu02 Kasım 2018
Dicle Elektrik ÇKS Kaydı Olmayana Tarımsal Sulama İçin Elektrik Vermeyecek !26 Ekim 2018
İmar Affı İçin Son Başvuru Tarihi Açıklandı22 Ekim 2018
BASIN DUYURUSU17 Ekim 2018
BASIN DUYURUSU17 Ekim 2018
Diyarbakır Valiliği Basın Açıklaması04 Ekim 2018
ŞANLIURFA VALİLİĞİ BASIN DUYURUSU09 Ağustos 2018
15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ 15 TEMMUZ DEMOKRASİ ZAFERİ ŞEHİTLERİNİ ANMA PROGRAMI12 Temmuz 2018
BASIN AÇIKLAMASI27 Haziran 2018
BASIN AÇIKLAMASI15 Haziran 2018
ŞANLIURFA VALİLİĞİ BASIN DUYURUSU14 Haziran 2018
Seçim Yasakları Başlıyor09 Haziran 2018
JANDARMA BASIN DUYURUSU02 Haziran 2018
TOPLANTI VE GÖSTERİ YÜRÜYÜŞLERİ ALAN VE GÜZERGAHLARI29 Mayıs 2018
JANDARMA BASIN DUYURUSU26 Mayıs 2018
Meteoroloji’den Şanlıurfa’ya Uyarı!21 Mayıs 2018
M E T E O R O L O J İ K DEĞERLENDİRME11 Mayıs 2018
Jandarma Basın Duyurusu (Petrol Boru Hattı Kaçakçılığı)05 Mayıs 2018
BASIN AÇIKLAMASI11 Nisan 2018
TBMM KİT KOMİSYONU ŞANLIURFA’YA GELİYOR06 Nisan 2018
ŞANLIURFA CUMHURİYET BAŞSAVCILIĞI BASIN AÇIKLAMASI22 Mart 2018
BASIN DUYURUSU KALKINMA PLANI ÇALIŞMALARI17 Şubat 2018
ŞANLIURFA CUMHURİYET BAŞSAVCILIĞI BASIN BÜLTENİ24 Ocak 2018
JANDARMA BASIN DUYURUSU24 Ocak 2018
HARRAN FM 107.0 FRANKASIYLA YENİDEN YAYINDA!08 Ocak 2018
Alo 140 Terör İhbar Hattı Kamu Spotu29 Aralık 2017
VALİLİK KARARI07 Aralık 2017
YASAKLAMA KARARI01 Aralık 2017
ŞANLIURFA VALİLİĞİ JANDARMA BASIN DUYURUSU01 Kasım 2017
Dünya Tasarruf Günü’nde Dicle Elektrik’ten Çağrı!30 Ekim 2017
ŞANLIURFA VALİLİĞİ BASIN DUYURUSU27 Ekim 2017
JANDARMA BASIN DUYURUSU17 Ekim 2017
ÖRGÜN ÖĞRETİME YERLEŞEMEYEN ÖĞRENCİLER BOŞ KONTENJANLARA YERLEŞTİRİLECEK29 Eylül 2017
JANDARMA BASIN DUYURUSU26 Eylül 2017
DEDAŞ'TAN FAİZ AFFI KAMPANYASI 25 Eylül 2017
PİRİM BORÇLARININ YAPILANDIRILMASI BU GECE SAAT 24.00’E KADAR BİTECEK 30 Haziran 2017
TJK ve Şanlıurfa'nın Acı Kaybı!15 Şubat 2017
JANDARMA BASIN DUYURUSU11 Şubat 2017
ŞANLIURFA VALİLİĞİNDEN DUYURU 01 Şubat 2017
Harran Tarım Kredi Kooperatifinden Duyurulur18 Ocak 2017
HARRAN'A 5 KÖY KORUCUSU ALINACAKTIR09 Ocak 2017
HARRAN TARIM MÜDÜRLÜĞÜNDEN DUYURU 03 Ocak 2017
Kaymakam Selçuk YOSUNKAYA’ dan Göreve Başlama Mesajı27 Aralık 2016
Taşeron işçiler için flaş gelişme27 Aralık 2016
Elektrik Kesinti Endeksi (EKE) yüzde 1,26 azaldı14 Aralık 2016
DİCLE ELEKTRİK UYARDI; TARIMSAL SULAMADA SON ÖDEME TARİHİ 15 ARALIK13 Aralık 2016
Taşerona kadroda son durum nedir?17 Kasım 2016
Kim Milyoner Olmak İster Harran’da 02 Kasım 2016
Son Dakika: Kemal Unakıtan Vefat Etti12 Ekim 2016
Emekli, Dul ve Yetim Bir Kadın 3 Aylık Birden Alabilirv16 Eylül 2016
Tarık Akan Hayatını Kaybetti16 Eylül 2016
HARRAN ZİRAAT BANKASINA YENİ MÜDÜR31 Ağustos 2016
Dikkat! Kayıp Aranıyor…17 Ağustos 2016
Cumhurbaşkanlığı'ndan Yeni Açıklama: Akşam Sokaklara Sahip Çıkın16 Temmuz 2016
Diyarbakır'da Polis Aracına Bombalı Saldırı! 2'si Polis 8 Yaralı28 Haziran 2016
Çalışma Bakanı Soylu Kamuya 10 Bin Yeni Memur Alınacağını Duyurdu16 Haziran 2016
Bakan açıkladı! Karşılıksız çeke ceza geliyor15 Haziran 2016
2016 Destekleme Başvuruları İçin Son 15 Gün15 Haziran 2016
Dedaş Harran Şube Şefliğinden Duyuru !31 Mayıs 2016
TARIMSAL SULAMADA SAYAÇ TAKMAK İÇİN YARIN SON GÜN31 Mayıs 2016
Gazeteci Coşkun Atan Vefat etti27 Nisan 2016
ALADAĞ AİLESİNİN ACI GÜNÜ‏12 Nisan 2016
Harran Reha Sulama Birliği geçici işçi alımı Şubat 201629 Şubat 2016
Çağla Aktemur'un Acı Günü05 Ocak 2016
SGK Hizmet Dökümü Sorgulama Nasıl Yapılır?17 Aralık 2015
120 Hazine avukatı alınacak01 Aralık 2015
Bakan Müjdeyi Verdi: Bayram Tatili 9 Gün Oluyor11 Eylül 2015
HARRAN DEDAŞ ŞUBE ŞEFLİĞİNDEN DUYURU03 Eylül 2015
Eyyübiye Belediye Başkan Yardımcısı Sait Ardan'nın Acı Günü26 Ağustos 2015
GÜVENÇ'İN ACI GÜNÜ11 Ağustos 2015
Fikret Otyam vefat etti (Harran'da adına Kütüphane kurdu)09 Ağustos 2015
DUYURU - TAZİYE 03 Ağustos 2015
Said Nursi’nin Talebesi Özcan Hayatını Kaybetti03 Ağustos 2015
Şanlıurfa Valiliği yasakladı!21 Temmuz 2015
İLANDIR15 Temmuz 2015
7 Haziran’da açık olacak04 Haziran 2015
Şanlıurfa'nın Karaköprü eski Belediye Başkanı Ahmet Güzel vefat etti04 Haziran 2015
ŞANLIURFA GIDA, TARIM VE HAYVANCILIK İL MÜDÜRLÜĞÜNDEN BİLDİRİLMİŞTİR.28 Mayıs 2015
Annelere ilk maaş bu ay veriliyor07 Mayıs 2015
BELEDİYE ENCÜMENİ M. ALİ ARDAN’IN ACI GÜNÜ 02 Mayıs 2015
Meteorolojiden Urfa’ya yağış uyarısı19 Nisan 2015
HARRAN DA SATILIK İMARLI TARLA 01 Nisan 2015
Eğitimde Karanlıkları Aydınlatacak Kampanya 28 Mart 2015
HARNAS YEMEK HİZMETİNİZDE 12 Şubat 2015
Elmas'a Veda Yemeği...19 Ocak 2015
Usta Yazar Yaşar Kemal Yoğun Bakımda14 Ocak 2015
BÜYÜKŞEHİR’DEN ÖDÜLLÜ ÇİĞKÖFTE YARIŞMASI12 Ocak 2015
HARRAN DEDAŞ ŞUBE ŞEFLİĞİNDEN DUYURU08 Ocak 2015
Türkiye genelinde hava nasıl olacak?26 Aralık 2014
Badıllı hoca için Urfa'ya gelecek26 Aralık 2014
BOĞA AİLESİNİN ACI GÜNÜ25 Aralık 2014
Yargıtay'dan kritik karar23 Aralık 2014
DUYURU 17 Aralık 2014
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Harran İlçe Teşkilatı Seçime Gidecek26 Kasım 2014
Harran’da Elektrik Kesintisi 22 Kasım 2014
HARRAN ÇAMLIK RESTAURANT YENİLENDİ11 Ekim 2014
HARRAN DA SAKLI CENNET (FOTO HABER)26 Ağustos 2014
8 Aylık Hamile Suriyeli Verde Suud İki Gündür Kayıp19 Ağustos 2014
Özer’in acı günü14 Ağustos 2014
Acı haber: 2 şehit, 3 yaralı12 Ağustos 2014
Hangi Mahalle Kime Ne Kadar Oy Verdi? Hemen Tıklayın 12 Ağustos 2014
Yarın sandıkta dikkatli olun! Oyunuz boşa gitmesin09 Ağustos 2014
VEKİL ÖZCAN’IN ACI GÜNÜ 28 Temmuz 2014
Yazarımız Numan Aladağ'ın Acı günü‏27 Temmuz 2014
Türkiye'de 3 günlük yas ilan edildi22 Temmuz 2014
Numan Aladağ'ın Taziye Mesajı‏06 Temmuz 2014
DESTEKLEMELER YARIN KESİN ÖDENECEK26 Haziran 2014
Harran’ın İkinci Haber Sitesi Harrancom Yayın Hayatına Geçti17 Haziran 2014
Güçlü Ailesi’nin Acı Günü27 Nisan 2014
İŞTE ĞUSAYRİ AŞİRETİNİN YENİ LİDERİ05 Mart 2014
BOĞA AİLESİNİN ACI GÜNÜ 12 Şubat 2014
HARRAN DA 600 DÖNÜM SATILIK SULU ARAZİ 28 Ocak 2014
Haftasonundan itibaren kuvvetli yağış uyarısı geldi25 Ocak 2014
HARRAN DA SATILIK TARLA,İŞ YERLERİ VE ARSA İLANLARI 04 Ocak 2014
Sigaraya Zam Geldi02 Ocak 2014
BİNİ İCİL AŞİRETİ’İNDEN BDP KATILIMINA YALANLAMA29 Kasım 2013
ALİ ERKAN KAVAKLI KÜLTÜR SOHBETLERİ KAPSAMINDA HARRANA GELİYOR09 Kasım 2013
DİCLE EDAŞ HARRAN ŞUBE ŞEFİLİĞİNDEN DUYURU 05 Kasım 2013
Asker kaçakları yakalanacak 26 Ekim 2013
ŞEN AİLESİNİN ACI GÜNÜ09 Ekim 2013
BOĞA AİLESİNİN ACI GÜNÜ 29 Eylül 2013
ECZACI FARUK GONCA VEFAT ETTİ26 Eylül 2013
AKAY AİLESİNİN ACI GÜNÜ15 Eylül 2013
HARRAN İLÇE MÜFTÜLÜĞÜNDEN DUYURU06 Eylül 2013
Urfa'da hava sıcaklığı 40 derece olacak20 Haziran 2013
HARRAN’DA SATILIK TARLA 17 Haziran 2013
Vekil Özcan’ın Acı Günü 06 Haziran 2013
Çelikcan Ailesinin Acı Günü01 Haziran 2013
GURUP DERGAH ÇARŞAMBA GÜNÜ HARRAN’DA20 Mayıs 2013
Polislere Şark Görevinde Sürpriz!11 Mayıs 2013
ŞEYH HAYATİ HARRANNİ PANELİNE HERKES DAVETLİDİR01 Mayıs 2013
HARRAN İMKB ANADOLU LİSESİNDEN SURİYELİLERE YARDIMELİ25 Şubat 2013
İkbal ve Özyavuz Ailelerinin Mutlu Günü25 Aralık 2012
İşçiye Maaş Müjdesi21 Kasım 2012
Dul Kadına Bayram Öncesi Ödeme 21 Ekim 2012
VAKIF YENİ YERİNDE 18 Ekim 2012
SATILIK TARLA ,ARSA VE İŞYERİ İLANI16 Ekim 2012
5 Maaş Keyfi14 Ekim 2012
SATILIK TARLA İLANI27 Eylül 2012
Van Beşik Gibi Sallanıyor23 Eylül 2012
HARRAN KÖYLERE HİZMET GÖTÜRME BİRLİĞİ BAŞKANLIĞINDAN KANALİZASYON İHALE İLANI 20 Eylül 2012
İşkur Kuraları Haftaya çekiliyor!14 Eylül 2012
İş Var! Çalışan Aranıyor!01 Eylül 2012
Öğretmen atamalarının tarihi belli oldu!28 Ağustos 2012
İŞTE YENİ KAYMAKAMLARIMIZ 07 Ağustos 2012
İşte O 114 Ürün04 Ağustos 2012
İlk Sahur Bu Gece19 Temmuz 2012
SABIKA KAYDI İÇİN PARA ALINMAYACAK18 Temmuz 2012
HARRAN'DA SATILIK TARLA 29 Haziran 2012
HARRAN DA SATILIK ARSA VE İŞYERLERİ22 Haziran 2012
'Cezaevin'de 13 Ölü 5 Yaralı'17 Haziran 2012
HARRAN CUMHURİYET SAVCISI ÖMER CURA ÇAYELİ YOLCUSU14 Haziran 2012
HARRANLILARI şok eden cisim Füzeymiş09 Haziran 2012
40 bin yeni öğretmen alınacak08 Haziran 2012
ALİ ŞEN HOCANIN ACI GÜNÜ04 Haziran 2012
Kaymakam Keçeli’den Regaip Kandili mesajı25 Mayıs 2012
Polis-astsubaya büyük ikramiye15 Mayıs 2012
HARRAN YAKUBİYE YURDU KERMESİ BAŞLADI09 Mayıs 2012
COŞKUN ATAN HARRANAJANSTA02 Mayıs 2012
HARRAN DA GİZLİ CENNET 25 Nisan 2012
HOCAEFENDİ AMELİYAT OLDU SAĞLIK DURUMU12 Nisan 2012
MÜJDE AÇIK LÝSE SINAVLARI ARTIK HARRANDA YAPILACAKI25 Ocak 2012
OVANIN GÖZBEBEÐÝ ÝSMAÝL EL PANCAN NAMI DÝÐER VEFAT ETTÝ14 Temmuz 2011
HARRANAJANS: ÞÝMDÝ KÝTAP BAÐIÞI ZAMANI 2 08 Temmuz 2011
ÇÝFTÇÝYE KÖYÜNDE SEMÝNER04 Temmuz 2011
ÖZYAVUZ AKÞAM KANALURFADA11 Mayıs 2011
07-11 NÝSAN HERKES KERMESE04 Nisan 2011
AÇIK LÝSE KAYITLARI TEKRAR AÇILDI22 Mart 2011
Mazot Desteði Pazartesi25 Şubat 2011
RAMAZAN AKBAÞ HOCAMIZ HARRANAJANSTA03 Şubat 2011
HARRAN DA ELEKTRÝK KESÝNTÝSÝ 26 Ocak 2011
ÇÝLLER YOKUM DEDÝ08 Ocak 2011
:GÝZLÝ BÝR EL KARIÞTIRIYOR:Mýsýr býçak sýrtýnda 04 Ocak 2011
VEHBÝ VAKKASOÐLU HARRANA GELÝYOR11 Aralık 2010
SBS 7 SINIFLARDA KALDIRILDI04 Kasım 2010
Öðretmen e Ek Ders Müjdesi Geliyor01 Kasım 2010
Haftasonu havalar nasýl olacak? 29 Ekim 2010
Ýþte Atatürk ün gerçek sesi!(Video)27 Ekim 2010
2010 Yýlý Sodes Projeleri24 Ekim 2010
MEB, Arapça bilen danýþman arýyor29 Eylül 2010
REFERANDUMDA GÖZÜNÜZ BÝZDE OLSUN11 Eylül 2010
Kuþ un Ailesi Kaza Geçirdi03 Eylül 2010
HARRAN ÝMKB YÝBO YA ROTASYONLA YEN ÝMÜDÜR ATANDI24 Ağustos 2010
YEÞÝL KURTLAR TARLALARI ÝSTÝLA ETTÝ23 Ağustos 2010
HARRAN AJANS FACEBOOK SÝTESÝ DEÐÝLDÝR ÖNEMLÝ......20 Ağustos 2010
KÖMÜR SATANLARIN DOSYALARI ÝPTAL EDÝLECEK18 Ağustos 2010
2010-2011 Eðitime Hazýrlýk Ödeneði Ne Kadar17 Ağustos 2010
HARRANDA BÝR ÇINAR GÖÇTÜ10 Ağustos 2010
HARRAN SÜLEYMAN DEMÝREL LÝSESÝNDE SINIFTA KALANLARA DUYURULUR03 Ağustos 2010
Liselere ön kayýtlar bugün baþlýyor, iþte detaylar02 Ağustos 2010
Ýþte referandum görevlilerinin ücretleri23 Temmuz 2010
KÝTAP TOPLAMA KAMPANYSINA DESTEK BEKLÝYORUZ23 Temmuz 2010
HARRAN ÜNÝVERSÝTESÝ AKADEMÝSYEN ALACAK23 Temmuz 2010
HARRAN HALK EÐÝTÝM BÝR DÝZÝ KURS AÇIYOR20 Temmuz 2010
TAHILAN KÖYÜNDE BÝR KIZ TRAFÝK CANAVARI KURBANI19 Temmuz 2010
HÜKÜMET SON SÖZÜ SÖYLEDÝ14 Temmuz 2010
SBS DE DOÐRU TERCÝH NASIL YAPILMALI 14 Temmuz 2010
ÝLÇEMÝZ MÜFTÜSÜNÜN TAYÝNÝ ÇIKTI09 Temmuz 2010
HARRANAJANS TAN MÝRAÇ KANDÝLÝ TEBRÝÐÝ08 Temmuz 2010
TARIMLA ÝLGÝLÝ HER ÞEY ÇOK YAKINDA21 Haziran 2010
OLANLARA TEPKÝ VER: EVÝNE ÝÞYERÝNE BAYRAK AS20 Haziran 2010
ÝSRAÝL MALLARI KULLANMAYALIM31 Mayıs 2010
KAMPANYAMIZA TÝMAÞ YAYINLARINDAN ANLAMLI YARDIM19 Mayıs 2010
MÝSAFÝRÝZ BU DÜNYADA17 Mayıs 2010
HARRANDA BÝR ÇINAR GÖÇ ETTÝ:ÞEYH ÝSA AKA VEFAT ETTÝ30 Nisan 2010

Üye Paneli
E-mail
Şifre
 
   
  Yeni Üye | Şifremi Unuttum
2019 BELEDİYE SEÇİMLERİNDE HANGİ PARTİYE OY VERECEKSİNİZ?

AK PARTİ
CHP
MHP
İYİ PARTİ
BDP
DİĞER

Sonuçlar
En Çok Okunan
Sayfalar
Video Galeri
En Çok Yorumlanan
Foto Galeri
Radyo

Takvim
Bugünkü Gazeteler
Facebook Beğen

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Anasayfa | Sohbet Odasi
CH