harranajans
 
Ana Sayfa > İlçelerden Haberler

Milli Kale Akçakale‏
14 Eylül 2015
KÖŞE YAZARIMIZ NUMAN ALADAĞ'IN KALEMİNDEN
Fontu Büyült Fontu Küçült 100%
Aziz Vatan şehitlerimizi rahmet, Gazilerimizi minnetle anar. Ruhları şad olsun.
 
Büyük Türk Milletinin ve Akçakale'nin samimiyette birlik ve beraberlik olmazsa, fikirdeki birlik faydasızdır. 
 
Açıkça görmeli ve söylemeliyiz ki, sanayi ötesi toplum ülkeleri, Türkiye de ki maddi uzantıları aracılığı ile, Türkiye de siyasi kriz yaratılarak, tarım ve sanayi de üretimi engelleyip ülkemizi ekonomik darboğaza sürüklemektir. 
 
Son günlerde Vatan şehitlerinin artması dikkat çekicidir! Onun içindir ki, Yüce Türk İslam aleminin en başta sahip olaması gereken önem, birlik-beraberlikle yaşamasıdır. Birlik beraberlik ve Vatan sevgisi ruhunu kaybeden toplumlar, her şeylerini kaybetme noktasına geldikleri zaman, vah vah demenin bir anlamı olmaz. Fertleri biribirine düşmüş milletler, yok olup gitmişlerdir. Tarih bunun şahididir. onun içindir ki İslam dini, birlik-beraberliğin korunması, fitne ve tefrikaların felaketi üzerinde önemle durmaktadır. Yüce Türk İslam alemi olarak, dinimizin bu konuda emir ve yasaklarına aynen riayet edersek; Milletçe huzur ve saadet içerisinde yaşayabiliriz. Bu sayede Cenab-ı Allah'ın rızasına ve ahirette ebedi mükafatlarına kavuşabiliriz.
 
MİLLİ BERABERLİK KALESİ, AKÇAKALE BELEDİYE BAŞKANINDAN ÖRNEK DAVRANIŞLAR
Akçakale Belediye Başkanı Ecz. Abdulhakim Ayhan, Mübarek Kurban Bayramı'nın yaklaşması münasebetiyle, öksüz ve yetim çocuklara yiyecek erzak ve oyuncaklara bir de Türk Bayrağı ilave etmiştir. Milletleri yaşatan sevgilerden biri de Bayrak sevgisi ve tutkusunu esas alarak; ''Akçakale'liler, Ay-Yıldızlı Şanlı Türk Bayrağını, her sabah Selamlarken doyumsuz bir gurur yaşar. Öksüz ve yetimlerimize, yiyecek ve sosyal ihtiyaçların sürekli karşılanabilmesi için, Milli yardımlar'dan da mahrum bırakılmamalıdır. Çünkü Türk Bayrağı, Türk Milletinin bütünlüğü, varlığımızın, yaşamımızın adı, manası hürriyet ve istiklalimizin gökte açan çiçeğidir.'' Ve ayrıca, ''Sevgiye olan özlem, öksüz ve yetimlerin çektiği acı ve ıstırapları kısmende olsa asgariye indirmek, hem onların hem de ülkemizin geleceği için önem taşımaktadır.'' diyor.
 
Peygamberimiz Hz. Muhammed (s.a.v.) hadis-i şeriflerinde: ''Küçüğüne acımayan, büyüğüne saygı göstermeyen bizden değildir.'' buyuruyor.
 
Akaçakale Belediye Başkanı'nın yaptığı sosyal ve Milli yardımlara, Türkiye genelindeki tüm Belediye Başkanlarının, Abdulhakim AYHAN'a örnek olmasını diliyorum. Hem Milli hem de sosyal faaliyetlerin beraberce yürütülmesi, ülkesiyle, Milletiyle bölünmez bütünlüğümüzü, dış ve içteki zalim bölücülere karşı Milli beraberliğimizi muhafaza ettiğimizin mesajını vermiş oluruz. AYHAN'nın, ruhunda taşıdığı Vatan ve Bayrak sevgisinin başka bir örneği: 2009 yılında ilk defa belediye Başkanı seçildikten sonra, 2010 yılında çarşı merkezinden Ceylanlı mahallesine kadar uzanan cadde de ki aydınlatma direklerine, ışıklı ay-Yıldız taktırarak kimseye nasip olmayacak Milli bir görevi yapmıştır. O tarih'te ne Suriye olaylarının ne de, iç ihanet şebekelerinin bugünkü gibi bir hareketliliği vardı. Anne-baba'sından, öğretmenlerinden ve çevresinden aldığı Vatan ve Bayrak sevgisi aşkı ile bu Milli görevini yapmıştır. Başkan AYHAN'nın Türkiye Cumhuriyeti'nin kuruluşu ile beraber Akçakale de atılan Milli temelin devamlılığını, Milli beraberlik içinde sürdürüldüğünü de böylece Türk ve dünya kamuoyuna hatırlatmış oluyor.
 
Edindiğimiz bilgilere göre; Başkan AYHAN, ruhunda Vatan sevgisini taşıyan herkese ve Akçakalel'li hemşehrilerine, Türkiye'nin neresinde ikamet ediyorlarsa etsinler, iş yerlerine ve evlerine Türk Bayrağı asmayı ihmal etmemelidirler. Ve tahriklere gelmemeye de dikkat etmeleri gerekiyor uyarısını yaptığını öğrendim. Ayrıca Akçakale bir ay içerisinde birer Asker ve Emniyet mensubu şehit verdi. Bu Vatan şehitlerini daima rahmetle anılabilmesi için, park ve caddelere isimlerini vereceğini de öğrendim. Başkan AYHAN'a, bu Milli duygulara olan ilgisini, Yüce Türk İslam aleminin ve Akçakale'li hemşehrilerimin huzurunda kutluyorum. Cenab-ı Allah, Vatana hizmet etmeyi cümle Vatan severlerden mahrum etmesin.
 
Akdeniz, Ege, İç Anadolu, Marmara ve Türkiye'nin diğer bölgelerinde ki Türk vatandaşları, Güneydoğu ve Doğu Anadolu insanını, dış güçlerin uzantısı ve Vatan hainleri imiş gibi bir tutulmamalıdır! Türk vatandaşı olup da, Şanlı Türk Bayrağımıza dil uzatıp saygı göstermeyenlere de, elbette Büyük Türk Milleti buna müsade etmeyecektir. Akçakale de atılan Milli kültür ve temel, daima Milliliğini koruyup, ona layık olacaktır. 
 
Şu uçsuz, bucaksız kainat ve kainatın içinde yer alan tüm canlı-cansız yaratıklar... Hepsi Cenab-ı Allah'ındır. Sonsuz kudretiyle tümünü O, yoktan var etmiştir. Gelişmeleri, beslenmeleri, terbiye edip büyümeleri ve korunmaları... Hep O'nun külli iradesi ve mutlak tasarrufu içinde cereyan etmektedir.
 
Bizler istesek de istemesek de,daima aramızda yoksul, düşkün, güçsüz kardeşlerimiz, himayeye muhtaç küçük yetimlerimiz olacaktır. Nice kardeşlerimiz vardır ki onlar dün zengin idi. Fakat bugün yoksuldur. Aramızda nice yoksul kardeşlerimiz vardır ki şimdi yoksulluğun pençesinde inim inim inlemektedirler. Atalarımızın dediği gibi ''Düşmez kalkmaz bir Allah'tır.''
 
Zenginlik -Yoksulluk yönünden Müslümanlar arasında böyle farklı durumlar olduğu gibi, sağlık yönünden de, sosyal ve içtima-i yönden de dengesizlikler, kopukluklar her zaman görülebilmektedir. Yıkılan yuvalardan ve sönen ocaklardan arda kalan öksüzler, yetimler ve kimsesiz dullar.
 
O halde, ölmeden evvel hayatın,yoksul düşmeden evvel zenginliğin, hasta olmadan da sağlığın değerini iyi bilinmesini öğütleyen Peygamberimiz Hz. Muhammed (s.a.v.) Bizlere yoksulları gözetmemizi, yetimleri himaye ederek eğitip yetiştirmemizi , mallarını da muhafaza ederek onların yarına işletmemizi, düşkünlere ve güçsüzlere göz-kulak olunuz.'' emretmiştir. Gerçekten O'nun ümmeti olduğumuza kani isek O'nun tavsiyelerinin dışında kalamayız. O'nun çizdiği yoldan dışarı asla çıkamayız. 
 
Peygamberimiz Hz. Muhammed (s.a.v.) hadis-i şeriflerinde: ''Fukarayı görüp, gözetiniz, siz ancak fakirlerin sayesinde (düşmanlara karşı) yardım görür ve rızıklanırsınız.'' Bir diğer hadis-i şerif de: ''Sizler, ancak zayıfların duası, ibadet ve İhlasları sayesinde mansur ve mezruk olursunuz.'' Buyurmaktadır. 
 
Vatan şehitlerini, Cumhuriyetimizin kurucusu M. Kemal Atatürk'ü rahmetle, Gazileri minnetle anar. Hastalara acil şifalar dileriz.

Cenab-ı Allah, Yüce Türk İslam alemini emrettiği şekilde, Allah'a inanıp, ruhunda Vatan sevgisini taşıyan cümle Vatan severlere, Vatana hizmet etmeyi kendilerine nasip etsin. 
Velhamdulillahi rabbilalemin. Maasalavat.Yorum Yapın

Rumuz veya Ad/Soyad*
E-posta*

(E-posta adresiniz sitede görünmez)
Yorum*


(Yandaki güvenlik kodunu bu alana giriniz)
   
 

Diğer İlçelerden Haberler Haberleri

Başlık Tarih
 
Başkan Ayhan'dan İstihdamcıya Destek19 Kasım 2018
Harran Jandarma Komutanı Yüzbaşı Murat Uyanık Terfi Etti!05 Eylül 2018
Akçakale'de Kapkaç Anı Güvenlik Kamerasında26 Temmuz 2018
Akkurt, Milletvekilliği İçin İstifa Etti26 Nisan 2018
HALFETİ’DE KADINLAR İSTİHDAMA KAZANDIRILIYOR05 Nisan 2018
HALFETİ, ULUSLARASI DOĞALTAŞ FUARINDA29 Mart 2018
Osmanlı Ocakları 1453 Derneği'nin  CeylanpınarŞubesi düzenlenen törenle açıldı.04 Mart 2018
KAYMAKAM SİNANOĞLU’NA VEDA27 Şubat 2018
Akçakale’de Cumhurbaşkanı Erdoğan heyecanı09 Şubat 2018
YATAKLI AMATEM SURUÇ’TA HİZMET VERECEK18 Ocak 2018
Kartal Ailesinin Acı Günü22 Ağustos 2017
Kaymakamı Yosunkaya Miraç Kandili Mesajı.23 Nisan 2017
Kaymakam Yosunkaya’dan 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Mesajı08 Mart 2017
Kaymakam Yosunkaya’ya Meslektaşından Hayırlı Olsun Ziyareti.24 Şubat 2017
Vali TUNA Akçakale Halkı İle Buluştu22 Şubat 2017
Akçakale’de 20 bin paket sigara ele geçirildi19 Şubat 2017
Viranşehir tek yürek oldu19 Şubat 2017
Kaymakam Yosunkaya Kurum Amirleri ve Muhtarlarla Bir Araya Geldi.27 Ocak 2017
Kaymakam Yosunkaya, Konuk Evini Ziyaret Etti.18 Ocak 2017
Akçakale'de uyuşturucu operasyonu09 Ocak 2017
Kaymakam YOSUNKAYA’dan Yeni Yıl Mesajı.31 Aralık 2016
DEDAŞ TERÖRÜ YOL KESTİRDİ. ..29 Kasım 2016
ÖĞRENCİLERDEN BAŞKAN AYHAN'A TEŞEKKÜR ZİYARETİ24 Kasım 2016
Kaymakam FIRAT Öğretmenler Günü Mesajı.24 Kasım 2016
Akçekale’de Husumet Barış Barış Yemeği İle Son Buldu 21 Kasım 2016
Akçakale'de Kültür merkezinin Temeli Atıldı.11 Kasım 2016
Artık o hizmet için Harran'a gitmek yok!02 Kasım 2016
BAŞKAN AYHAN VEKİLLERE İSYAN ETTİ25 Ekim 2016
Suriyeli Aile Herkesi Şaşırttı.26 Eylül 2016
Ali Akay'dan Bayram Mesajı12 Eylül 2016
Yılmaztekin Akçakale’nin Halini Görünce...02 Eylül 2016
CAN ÖĞRETİM KURUMU AÇILDI02 Eylül 2016
Kaymakam Fırat Yalçınkaya Ailesini Ziyaret etti09 Ağustos 2016
Birecik'te 33 Öğretmen Açığa Alındı23 Temmuz 2016
Akçakale Genelinde 27 Kişi Açığa Alındı23 Temmuz 2016
Siverek'te FETÖ depremi...22 Temmuz 2016
Akçakale’de çadır kente operasyon..18 Temmuz 2016
Atilla kime destek verdi?14 Temmuz 2016
AYHAN'DAN SERT AÇIKLAMA 11 Temmuz 2016
Uğurlu'da İtfaiyeyi Taradılar23 Haziran 2016
Akçekale'de Köprüler Yıkıldı Köylü İsyan Etti19 Nisan 2016
Ceylanpınar’da 36 Kilo Patlayıcı Elegeçirildi24 Mart 2016
Ak Başkanlar Akçakale'de10 Ocak 2016
Suruç Belediye Başkanı Orhan Şansal'ın 44 yıl hapsi isteniyor02 Ocak 2016
Akçekale Belediye Başkanı Ayhan’ın Yeni Yıl Mesajı30 Aralık 2015
Akçakale'de Zincirleme Kaza: 2 Ölü, 7 Yaralı27 Aralık 2015
Menderes Atilla: Kaçak Yapıya Taviz Yok24 Aralık 2015
Akçekale’ye Sığınan Suriyeli Aileler Yardım Bekliyor21 Aralık 2015
Ceylanpınar'da askeri araç devrildi: 4 yaralı14 Aralık 2015
Suriyeli Misafirler Ak Partinin Zaferini Kutladı.03 Kasım 2015
Akçakale Sınır Kapısı İnsani Geçişlere Açıldı20 Ekim 2015
Akçakale MHP Meclis Üyesi gözaltında06 Ekim 2015
Şanlıurfa'da İlk Kez Muz Üretildi09 Eylül 2015
Akçakaleliler Teröre Lanet İçin Yürüdü05 Eylül 2015
Urfalı Şehidi Binler Son Yolculuğuna Uğurladı02 Eylül 2015
Ceylanpınar’a 6 yeni taziye evi yapılacak29 Ağustos 2015
Atilla, Ceylanpınarlılar’ın sorunlarını dinledi26 Ağustos 2015
Başbakan Davutoğlu'dan önemli açıklamalar09 Ağustos 2015
Vali Küçük Ceylanpınar'da05 Ağustos 2015
Pekmezli mahallesinde elektrik sıkıntısı vatandaşı çileden çıkardı.24 Temmuz 2015
Viranşehir'de 3 eve saldırı22 Temmuz 2015
HAZİNE ARAZİLERİNDE HAKSIZ DAĞITIM YAPILIYOR İDDİASI16 Temmuz 2015
Ceylanpınar'da Belediye Başkanına Destek Yürüyüşü29 Haziran 2015
Akçakale de İntihar Girişimi26 Haziran 2015
Sınırda iki gazeteci yakalandı23 Haziran 2015
Sınırda Bekleyen Suriyeliler Minibüslerle Akçakale Taşınıyor03 Haziran 2015
Akçakale Alman Medyasında07 Nisan 2015
Akçakale'de Gelenek Bozulmadı…17 Mart 2015
Hikmet Başak,Birlik Ve Beraberlik Mesajı Verdi26 Şubat 2015
AKÇAKALE KAYMAKAMI FIRAT'TAN GAZETECİLERE PLAKET10 Ocak 2015
Akçakale’de Trafik Kazası Can Aldı 29 Aralık 2014
AĞABEYİNDEN HELALLİK İSTEYİP İNTİHAR ETTİ24 Aralık 2014
Ergün Ailesinin Mutlu Günü...22 Aralık 2014
Urfa’da Mobil Kaçak Trafo Ele Geçirildi11 Aralık 2014
Deyim yerinde! Asayiş Ber-Kemal…22 Ekim 2014
Suruç Eski Belediye Başkanı ve Oğlu Silahlı Saldırıda Öldürüldü20 Ekim 2014
Eğitim Birsen Akçakale İlçe temsilcisi Mehmet Asutay’ın Kurban Bayramı Mesajı04 Ekim 2014
Suruç'a yine havan topu mermisi düştü29 Eylül 2014
Çalışma Bakanı Faruk Çelik'ten sınırda önemli açıklamalar27 Eylül 2014
GEÇİŞLER YENİDEN BAŞLADI24 Eylül 2014
KIŞANAK'TAN "SENİN DEVLETİN" ÇIKIŞI23 Eylül 2014
Akçakale'de Başlayan Kan Davası Ceylanpınar'da Son Buldu08 Eylül 2014
Evinde Fuhuş Yaptırıyor. İddiası Mahalleyi Karıştırdı.08 Eylül 2014
Didem Açar Basın Müdürü Oldu06 Eylül 2014
Başkan Ayhan Eski Belediye Meclis Üyesine Sahip Çıktı05 Eylül 2014
Akçakale'de 120 Bin Dönüm Ekili Pamuk ve Mısır Tarlada Kurudu31 Ağustos 2014
Belediyesinde Yangın Çıktı25 Ağustos 2014
Başkent'te Akçakale zirvesi...22 Ağustos 2014
Atan Ailesinin Acı Günü07 Ağustos 2014
Akçakale de Vatandaşlar Tedaş Merkezini Bastı06 Ağustos 2014
Elektrik Çarması Sonucu Hayatını Kaybetti03 Ağustos 2014
Ceylanpınar'da çatışma: 1 asker şehit22 Temmuz 2014
AK Parti'de Akçakale'ye flaş atama17 Temmuz 2014
BAŞAK GÖREVİNİ YENİDEN İSTEDİ16 Temmuz 2014
Atilla'ya Yapılan Saldırıyı Esef ve Şiddetle Kınıyoruz14 Temmuz 2014
CEYLANPINAR BELEDİYE BAŞKANI AK PARTİLİ ATİLLA'YA BOMBALI SALDIRI14 Temmuz 2014
KÖYLÜLER TRAFO MERKEZİNİ BASTI 2 ASKER YARALANDI07 Temmuz 2014
Akçakale Mal Müdiresi Göreve Başladı19 Haziran 2014
Akçakale Kaymakamlığı "Mıngala" Turnovası22 Mayıs 2014
Bu kez Boğulan Suriyeli Çocuk Oldu18 Mayıs 2014
Kepezli Çiftçilerin Su İsyanı28 Nisan 2014
Akçakale Basını Onurlandırıldı...21 Nisan 2014
MEHMET ASUTAY'DAN KUTLU DOĞUM MESAJI16 Nisan 2014
Akçakale'de Kaza: 1 Ölü, 5 Yaralı09 Nisan 2014
Zeyneddin Temsilcisi Ali Samar Seçmenlerini Davet Etti07 Nisan 2014
İbrahim Başak Silahlı Saldırıya Uğradı22 Mart 2014
VALİ KÜÇÜK İLK OLARAK HALKA İNDİ02 Mart 2014
MHP’den Mitingi Aratmayan Bir Açılış Merasimi02 Mart 2014
AK PARTİ AKÇAKALE ADAYLARI AÇIKLANDI 18 Şubat 2014
Ak Parti Harran Belediye Meclis Üye Listesi18 Şubat 2014
Akçakale Belediye Başkanı Kalp Krizi Geçirdi07 Şubat 2014
ÖLENLER İNSANDIR İNSAN!06 Şubat 2014
AYHAN İSTİFA ETMEMİŞ...31 Ocak 2014
İSTATİSTİKLER VALİ KAZANIR DİYOR15 Ocak 2014
BİR YILDIZ DAHA DOĞDU...13 Ocak 2014
ÇAĞLA AKTEMUR'UN MESAJI 08 Ocak 2014
İSLAMTÜRK'TE ADAY...06 Ocak 2014
Akçakale de Elektrik Can Aldı28 Aralık 2013
Akçakale'de Tarihi Eser Kaçakçılığı19 Aralık 2013
ÇADIR KENTE TRAFO PATLADI03 Aralık 2013
Darısı Harran'ın Başına01 Aralık 2013
İKİ GÜÇLÜ ADAY’DAN AÇIKLAMA GELDİ29 Kasım 2013
AKÇAKALE SOKAKLARIN RIZA BABASI 28 Kasım 2013
Akçakale'ye Suriye'den Gelişler Sürüyor04 Kasım 2013
İşte Ak Parti'nin Akçakale Aday Adayları.FOTO GALERİ03 Kasım 2013
AHMET AKAY RESMEN ADAY...22 Ekim 2013
Akçakale ve Harran da Kaçakçılığa Geçit Yok01 Ekim 2013
PERSONELİM İLE BİRLİKTE OLAYLARA KARŞI HAZIR BEKLİYORUZ30 Eylül 2013
Milli EĞitimde Büyük Deprem26 Eylül 2013
Suriyeli Aile Kaybolan Çocuğunu Arıyor23 Eylül 2013
KAYMAKAMLAR HALFETİ'DE BİR ARAYA GELDİ06 Eylül 2013
DÖVÜYORSAN; ADİ BİR EŞKIYASIN06 Eylül 2013
Ayhan: Adaletin Kestiği Parmak Acımaz04 Eylül 2013
Yerel Gazeteciyi Tekme Tokat Dövdüler04 Eylül 2013
COŞKUN ATAN'DA ADAY!02 Eylül 2013
ASUTAY'IN GÖREV YERİ DEĞİŞTİRİLDİ29 Ağustos 2013
Sınır Haberlerinin Perde Arkası27 Ağustos 2013
Çadır Kentte Şiir Ve Tiyatro Gösterisi.VİDEO17 Ağustos 2013
Siverekte Kaza 1 Ölü 20 Yaralı12 Ağustos 2013
AKÇAKALE DEVLET HASTANESİNDE YİNE SKANDAL06 Ağustos 2013
Başkan Ayhan 4 yılı TGRT’ye anlattı VİDEO05 Ağustos 2013
Ceylanpınar da Gerginlik Başladı05 Ağustos 2013
Aday Adayları İftarda Buluştu 31 Temmuz 2013
Ceylanpınar'a Havan Topu Düştü: 3 Ölü27 Temmuz 2013
Akçakale'ye 4 Havan Mermisi, Düştü24 Temmuz 2013
Gazetecilerin Bulunduğu Alana Kurşunlar Geldi19 Temmuz 2013
Çadır Kentte Kavga: 4 Yaralı30 Haziran 2013
Kaza Sonrası Eylemi Kaymakam Bitirdi28 Haziran 2013
Başarılı Okul Müdürü’ne Teşekkür Belgesiv28 Haziran 2013
Güzel Yurt Sulama Birliği Başkan Ayhan’a Teslim25 Haziran 2013
GÜZEL YURT SULAMA BİRLİĞİ SEÇİMİ YENİDEN YAPILDI24 Haziran 2013
Sünnet Töreni22 Haziran 2013
DÜŞTÜ MÜ? DÜŞMEDİ Mİ?21 Haziran 2013
GÜZEL YURT SULAMA BİRLİĞİ BAŞKANLIK GÖREVİ DÜŞÜRÜLDÜ19 Haziran 2013
Arpaların Altından Uyuşturucu Ve Silah Çıktı07 Haziran 2013
Milletvekili Halil ÖZCAN Akçakale’nin Sorunlarını Dinledi.27 Mayıs 2013
Şanlıurfa'da Askerî Araç Kaza Yaptı: 2 Yaralı25 Mayıs 2013
AKÇAKALE DE DİYANET ŞAHA KALKTI:UYUYAN DEV UYANDI15 Mayıs 2013
ÇADIR KENTTE SEMİNER13 Mayıs 2013
Bin Litre Kaçak Mazot Ele Geçirildi10 Mayıs 2013
Suriyelilerin Özrü…07 Mayıs 2013
Güçlü Ailesinin acı günü06 Mayıs 2013
Cuma Hutbesinde Sağduyu Mesajı03 Mayıs 2013
AKÇAKALE’DE HALK ÇADIR KENTE GİRMEK İSTEDİ 03 Mayıs 2013
‘’ Siyasetin Tek limanı Ahlaktır’’30 Nisan 2013
Siz Kimi Kimden Kurtarıyorsunuz30 Nisan 2013
Bakan Faruk Çelik’e Açık Tehdit 30 Nisan 2013
Seçim Öncesi Seçim 27 Nisan 2013
Akçakale de Kan Davası Barışla Sonuçlandı14 Nisan 2013
Başkan Ayhan Hizmetleri Anlattı03 Nisan 2013
400 Suriyeli Sınır dışı Edildi28 Mart 2013
Çadır Kentte Hareketli Saatler Yaşanıyor27 Mart 2013
Kaymakam Fırat Basın Mensuplarıyla Bir Araya Geldi08 Mart 2013
Harran Ve Akçakaleli 50 Öğrenci İlk Kez Kayak Yaptı13 Şubat 2013
Ayhan Hayallerinde Olmayan Zammını Verdi13 Şubat 2013
Orgeneral Bekir Kalyoncu, Akçakale'de12 Şubat 2013
Akçakale De Kontur Dolandırıcısı Suçüstü Yakalandı07 Şubat 2013
Dolandırıcılara 4 İlde Operasyon: 40 Gözaltı29 Ocak 2013
Bu Ne Cüret Sayın Yalçınkaya?28 Ocak 2013
Kardeş Kavgası: 1 Ölü10 Ocak 2013
Çadırkent'te yangın: 1 ölü08 Ocak 2013
Akçakale'de Hayat Durmuş Durumda28 Aralık 2012
Dolandırıcılara Şafak Operasyonu: 21 Gözaltı21 Aralık 2012
Çadır Kent Müdürü İstifa Etti17 Aralık 2012
Akcakalegundem.com Yayında13 Aralık 2012
Belediye Meclis Üyesi Menteş Hayatını Kaybetti 15 Kasım 2012
Mürşitpınar Sınırında, Eller Tetikte14 Ocak 2012
Ceylanpınar'da Çatışmalar Devam Ediyor08 Kasım 2012
Çatışma Ceylanpınar Sınırında 08 Kasım 2012
SURİYE SINIRINDA VURULARAK AĞIR YARALANDI06 Kasım 2012
Sınır Kapısı Açıldı Gibi!05 Kasım 2012
Akçakale'de Gergin Bekleyiş08 Ekim 2012
MHP'Lİ HEYETTEN AKÇAKALE'DE İNCELEME06 Ekim 2012
Topun Açtığı Derin İz Hala Silinemedi06 Ekim 2012
İhtiyaca Göre Değerlendirmeler Yapılıyor04 Ekim 2012
Bakan Çelik Akçakale,de04 Ekim 2012
Vali Güvenç, Halkı Sağduyuya Davet Etti04 Ekim 2012
Akçakale'de Hayatını Kaybedenlerin Kimlikleri04 Ekim 2012
Top Mermisi Akçakale’ye Düştü28 Eylül 2012
Vali Güvenç Akçakale’de 26 Eylül 2012
Koruklu Salur ile Yola Devam Dedi 24 Eylül 2012
Sınır Kapısı Tekrar Kapatıldı18 Eylül 2012
Güneydoğu Dövme Geleneğini Sürdürüyor16 Eylül 2012
HARRAN İLÇE EMNİYET AMİRLİĞİ MÜDÜRLÜK OLDU08 Eylül 2012
Savaş Sınıra Dayandı!31 Temmuz 2012
AKÇAKALE'YE TANK SEVKİYATI30 Temmuz 2012
Çadır Kent'ten kaçıyorlar!30 Temmuz 2012
Akçakale Sınırında çatışma20 Temmuz 2012
HARRAN İLÇE EMNİYET AMİRLİĞİNDEN AÇIKLAMA 19 Temmuz 2012
BİZHABERCİYİZ İN EDİTÖRÜ HIRSIZ KURBANI17 Temmuz 2012
ÇATIŞMA AKÇAKALEYE UZANDI:Kaçakçılar 13 Temmuz 2012
Akçakale’ye 10 Bin Kişilik Çadır Kent Kuruluyor26 Haziran 2012
Kamyonet Kanala Devrildi: 1 Yaralı 25 Haziran 2012
HARRAN'A MESLEK YÜKSEK OKULU...21 Haziran 2012
Kontörü Bitmeyen İlçe!15 Haziran 2012
ALTAYLI AKÇAKALE'Yİ KALEME ALDI...KONTÖRCÜLERİ YAZDI12 Haziran 2012
Akçakale yolunda kaza:1 ölü08 Haziran 2012
Akçakale Sınır Kapısı Açıldı.03 Haziran 2012
Proje Hazır Ama Ödenek Bekleniliyor25 Mayıs 2012
KÖŞE YAZARIMIZ HASAN KÖSELER'İN YAZISI18 Mayıs 2012
Kaymakamlıkta Operasyon!02 Mayıs 2012
Akçakale'de Kontör Operasyonu30 Nisan 2012
Akçakale Sınır Kapısı'nda rüşvet çarkı ortaya çıkarıldı17 Nisan 2012
TELHAMUT ÇADIRLARINI BEGENMEDİLER...16 Nisan 2012
Jandarma Suç Örgütünü Çökertti13 Nisan 2012
Halil Özcan Dan Akçakale'ye Müjde12 Nisan 2012
Harran’da Silahlı Kavga; 4 Yaralı 08 Nisan 2012
Suriyeli Mülteciler Ceylanpınar’da07 Nisan 2012
Tarım Müdürüne Dayak Kamerada03 Nisan 2012
Akçakale'de Silahlı Saldırı29 Mart 2012
Akçakale Sınırında Sessizlik Hakim 26 Mart 2012
Suruç'ta Nar Bahçeleri Canlanıyor‏21 Mart 2012
Isınmak İsteyince….13 Mart 2012
Güçlü Ailesinin acý günü12 Aralık 2011
AKÇAKALE SINIR KAPISI SESSÝZ!01 Eylül 2011
ilçe jandarma komutanlýðý göz açtýrmýyor.17 Ağustos 2011
Akçakale de Hint Kenevir Operasyonu13 Temmuz 2011
Þanlýurfa da Silahlý Kavga:1 Ölü 09 Temmuz 2011
Akçakale’de Bin 400 Paket Kaçak Sigara Yakalandý05 Temmuz 2011
Akçakale’de 20 Adet Kaçak Av Tüfeði Yakalandý27 Haziran 2011
SERÝNLEMEDE TÜRK ZEKASI20 Haziran 2011
Chp, Oy Alamayýnca Hediyesini Geri Aldý14 Haziran 2011
Kartal Ailesi’nin Acý Günü 29 Mayıs 2011
HARRAN ÝLGÝ ODAÐI25 Mayıs 2011
SÝZE DE BU YAKIÞIRDI...23 Mayıs 2011
Akçakale’de Kaçak Sigara Operasyonu27 Nisan 2011
ARAZÝ KAVGASI 8 YARALI...25 Nisan 2011
KAMYONCULARIN ÝSYANI18 Nisan 2011
Baþak’tan Milletvekili Adaylarýna Tam Destek15 Nisan 2011
BU SESE KULAK VERELÝM 06 Nisan 2011

Üye Paneli
E-mail
Şifre
 
   
  Yeni Üye | Şifremi Unuttum
2019 BELEDİYE SEÇİMLERİNDE HANGİ PARTİYE OY VERECEKSİNİZ?

AK PARTİ
CHP
MHP
İYİ PARTİ
BDP
DİĞER

Sonuçlar
En Çok Okunan
Sayfalar
Video Galeri
En Çok Yorumlanan
Foto Galeri
Radyo

Takvim
Bugünkü Gazeteler
Facebook Beğen

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Anasayfa | Sohbet Odasi
CH