harranajans
 
Ana Sayfa > Spor

GOL KIRALI İLE SÖYLEŞİ
23 Aralık 2013
GOL KIRALI İLE SÖYLEŞİ
Fontu Büyült Fontu Küçült 100%
Köşe yazarımız Ahmet ARSLAN’ın, Şanlıurfa Belediyespor’un efsane kadrosunun efsane isimlerinden gol kıralı İsmail BÜZ ile yapmış olduğu röportajı;
Ahmet Arslan : İsmail hocam futbol yaşantınıza ne zaman ve hangi kulüpte başladınız?
İsmail Büz: Futbol hayatıma 1987 yılında Keçespor’da amatör olarak başladım.
Ahmet Arslan: Profesyonel liglerde attığınız gol sayısını hatırlıyor musunuz? Bunlardan en beğendiğiniz golü hangi takıma attınız?
İsmail Büz: Profesyonel futbol yaşantım boyunca 130’un üzerinde gol attım. Beğendiğim bir çok vardı. Ancak Mardinspor’a attığım golü diğerlerine nazaran daha çok beğendim.
Ahmet Arslan: Profesyonel liglerde hangi takımlarda oynadınız?
İsmail Büz: profesyonel olarak Antalya Köy Hizmetleri,Tavşanlı Linyitspor, Kütahyaspor, Bandırmaspor, İstanbul Yıldırım Bosna, Şanlıurfa Belediyespor, Konyaspor takımlarında oynadım.
Ahmet Arslan: profesyonel futbol yaşantınızdaki en parlak döneminiz hangi takımda geçti?
İsmail Büz: Profesyonel futbol hayatımın en parlak dönemleri Bandırmaspor, Kütahyaspor ve Şanlıurfa Belediyespor’da geçti.
Ahmet Arslan: Profesyonel liglerde oyundan ihraç edildiğiniz oldu mu? Olduysa kaç kırmızı kart aldınız?
İsmail Büz: Profesyonel futbol hayatım boyunca hiç kırmızı kart almadım.
Ahmet Arslan: Yanlış hatırlamıyorsam yaşınız şuan 40 civarı, bazı maçlarınızı izliyorum, 90 dakika sahada kalıyorsunuz.  Yorulmak nedir bilmiyorsunuz. Üstelik 90 dakika boyunca mücadeleyi asla bırakmıyorsunuz. Bu durumu neye bağlıyorsunuz?
İsmail Büz: 41 yaşındayım, gece hayatım yok, özel yaşantıma dikkat ediyorum ve özellikle de kendime çok iyi bakıyorum. Bu yüzden sahada diri kalabiliyorum.
Ahmet Arslan: Profesyonel futbol yaşantınızı hangi sezon sonlandırdınız?
İsmail Büz: Profesyonel futbol yaşantımı 35 yaşındayken Malatyaspor’da bıraktım.
Ahmet Arslan: Profesyonel futbol yaşantınızdan sonra hangi amatör kulüplerde futbol oynadınız.
İsmail Büz: Profesyonel futbol yaşantımdan sonra; Karaköprü, Akçakale Tarımspor, Güvenspor ve halen oynamaya devam ettiğim Kendirspor kulüplerinde amatör olarak futbol oynadım.
 
Ahmet Arslan:Takımınızla haftada kaç antrenman yapıyorsunuz? Antrenman için saha bulmakta sıkıntı yaşıyor musunuz?
İsmail Büz: Salı ve Perşembe olmak üzere haftada iki kez antrenman yapıyoruz. Saha bulma konusunda sıkıntı çekmiyoruz. Antrenmanlarımızı Yenice tesislerinde yapıyoruz. 
Ahmet Arslan: Şuan yüksek hedefleri olan Kendirspor’da hem hocalık hem oyunculuk yapıyorsunuz. Kendirspor’u tercih sebebiniz sadece yüksek hedeflerinden dolayı mı?
İsmail Büz: Kendirspor’u tercih sebebim; potansiyeli olan bir takım olmasının yanında, Eyyübiye semtindeki gençlere futbolu sevdirmek ve bu gençleri futbola kazandırmak.
Ahmet Arslan: Son haftalarda takımınız iyi oynamasa da, bir şekilde galip gelmeyi başarıyor. Kazanmak alışkanlık haline gelmiş durumda. Bu durum sadece çok çalışmayla izah edilebilir mi?
İsmail Büz: Tabi ki düzenli bir çalışmamız var. Takımda hak eden herkes formayı alır. Antrenmanlara gelmeyen oyucuları kadroya almıyorum. İşin özünde disiplinli ve planlı çalışma var.
Ahmet Arslan: Maçlarda özellikle size dikkat ediyorum da hakemle oynamayı sevmiyorsunuz, takımdaki diğer futbolculara da izin vermiyorsunuz. Olağandan fazla sakin kalabiliyorsunuz. Bu kadar sabırlı olmayı neye borçlusunuz?
İsmail Büz: Futbol hayatım boyunca hocalarımdan bu şekilde öğrendim. Kesinlikle rakiple veya hakemle oynamıyorum. Takımdaki diğer futbolcu arkadaşlarıma da bu konuda müsaade etmiyorum. Futbolcu sahada kendi işini yapmalı, hakemle oynamak futbolcuya bir şey kazandırmaz, aksine zarar verir düşüncesindeyim.
Ahmet Arslan: Grubunuzdaki diğer takımları nasıl değerlendiriyorsunuz?
İsmail Büz: Grubumuzda Anadolu Gençlik, Karşıyaka ve 11 Nisan takımları çok iyi ancak bizim takım hem tecrübeli hem de bu takımlara nazaran 1 gömlek daha fazla diyebilirim.
Ahmet Arslan: Bu sezon oynadığınız maçlar içerisinde en zevkli ve heyecanlı maç hangisiydi? Neden?
İsmail Büz: Oynadığımız maçlar içerisinde Anadolu Gençlik, 11 Nisan ve Yeni Harranspor maçları çok zevkli geçti. Çünkü bu maçlarda hem mücadele, hem de hırs üst düzeyde idi.
Ahmet Arslan: Amatör kulüplerin en büyük sorunu şüphesiz ki maddi sorunlardır. Bu durumu nasıl aşıyorsunuz? Bu konu hakkındaki düşünceleriniz nelerdir?
İsmail Büz: Allah bütün yönetici ağabeylerimizden razı olsun. Şuan yanımızda Yöneticimiz Muhittin Kara, gençlere çok büyük destek veriyor. Bütün yöneticilerimiz maddi manevi olarak bize destek veriyorlar. Ayrıca takıma sponsor olan arkadaşlara da teşekkür ediyorum.  
Ahmet Arslan: Kendirspor grupta açık ara lider durumda. Muhtemeldir ki takımınız önümüzdeki sezon Süper amatör’de olacak. Peki siz aynı takımda devam edecek misiniz yoksa aklınızda farklı projeler mi var? Devam ederseniz, hoca olarak mı? Yoksa hem hoca, hem oyuncu olarak mı devam edeceksiniz?
İsmail Büz: Gelecek sezon için şimdiden ne olacağını kestiremiyorum. Şuan için devam edip etmeyeceğim belli değil. Ancak devam edersem aynı şekilde hem hoca hem oyuncu olarak devam ederim.
Ahmet Arslan: Şanlıurfaspor’da Süper Lig hedefi ile sezona başlandı. Şu anki duruma baktığınızda oynanan futbol sizi tatmin ediyor mu? Sezon sonunda süper lig hedefine ulaşabilir mi?
İsmail Büz: Bu sene için çok zor olduğunu düşünüyorum. Reha Kapsal hocamız iyi bir hoca. Şüphesiz Reha hocayla bu takımın düzeleceğini ve daha iyi yerlere geleceğini düşünüyorum. 
Ahmet Arslan: Şanlıurfaspor deplasmandaki maçlarda 17 puan topladı. İç saha maçlarında da sade 9 puan toplayabildi. İç saha istikrarsızlığını neye bağlıyorsunuz?
İsmail Büz: Şanlıurfaspor’lu futbolcular iç saha maçlarında korkak ve stresli oynuyor. Takımda her an gol yeme ve mağlubiyet korkusu bunun başlıca nedenleri olduğunu düşünüyorum. Ayrıca takımda gruplaşma takımın kötü gidişinde etkili oldu. Bu arada takımda birkaç futbolcunun kadro dışı kalması gerekiyordu onlar da gerçekleşti.
Ahmet Arslan: Şanlıurfa’da “alt yapıdan oyuncu çıkmıyor” lafı artık çok klasik hale geldi. Şanlıurfa’da alt yapıya yeterince önem verilmiyor mu? Bu durumu aşmak için neler yapılabilir?
İsmail Büz: Alt yapı iş akademi işi değil. Bu işi profesyonelce yapmış, yıllarını futbola adamış kişilerin alt yapının başına getirilmesi gerekir. Bu bir iki hocayla olacak iş değil. Her yaş grubunun başında en az bir hocanın olmasının şart olduğunu düşünüyorum.
Ahmet Arslan: Şanlıurfaspor geçen hafta deplasmanda Adanaspor’u 2-0 yendi. Bu akşam da Mersin İdman Yurdu ile karşılaşacak, bu akşamki maç için görüşleriniz nelerdir?
İsmail Büz: Mersin İdmanyurdu güçlü bir ekip, benim içimden geçen Şanlıurfaspor galip gelemese de yenilmez en azından berabere kalır diye düşünüyorum. Aslında beraberlikte Şanlıurfapor için iyidir. Sonuçta rakibini yenemiyorsan yenilmeyeceksin.
Ahmet Arslan: Alt yapısı iyi olan Akçakalespor’un hedefi küçük tutmasının sebebi ne olabilir? Mesela 3.ligde olsa ve Şanlıurfaspor’a oyuncu yetiştirse iyi olmaz mı?
İsmail Büz: Akçakalespor Şanlıurfaspor’un pilot takımı olursa elbette ki iyi olur. Akçakalespor’da bütün iş Emin Orhan hocanın omuzlarında. Emin hoca hem A takımla hem genç takımlarla ilgileniyor. Takımda kimse elini taşın altına koymuyor. Emin hoca kendi eliyle Gençlerbirliği’ne oyuncu götürdü. Tabi ki Akçakalespor, Şanlıurfaspor’un pilot takımı olursa çok iyi olur. Ama bu iş için destek şarttır.
Ahmet Arslan: Son yıllarda Şanlıurfa’da tesisleşme bakımından iyi atılımlar oldu. Bu tesisleşmeyi yeterli buluyor musunuz?
İsmail Büz: Şuan ki tesisleşmeyi yeterli bulmuyorum. Tesisleşme bakımından hala sıkıntı olduğunu düşünüyorum.
Ahmet Arslan: Şanlıurfa’da hakem sıkıntısı olduğu biliniyor. Yeterince hakem yetişmiyor ya da biz onların yetişmesine yardımcı olmuyoruz. Hakemler hakkındaki görüşleriniz nelerdir? 
İsmail Büz: Futbolcular nasıl hata yapıyorsa, hakemler de hata yapacak. Bu futbolun doğasında var. Biz kulüpler olarak bu hakemlere destek olmak zorundayız. Özellikle de genç hakemlerimizi yetiştirmek için destek vermemiz gerek.
Ahmet Arslan: Gerek profesyonel gerekse amatör futbol yaşantınızda unutamadığınız bir anınız var mı?
İsmail Büz: Futbol yaşantım boyunca unutmadığım anlar, yaşadığım şampiyonluklardır. Bandırmaspor ve Şanlıurfa Belediyespor’da yaşadığım şampiyonlukları unutamadım. Şanlıurfa Belediyespor’da 2.lige çıktığımız sene ben de gol kıralı oldum. Şampiyonlukları asla unutamıyorum.
Ahmet Arslan: Bu sohbeti yapma imkanı sağladığınız için ayrıca teşekkür ediyorum. Bundan sonraki futbol yaşantınızda başarılar diliyorum.
İsmail Büz: Ben teşekkür ediyorum.

Yorum Yapın

Rumuz veya Ad/Soyad*
E-posta*

(E-posta adresiniz sitede görünmez)
Yorum*


(Yandaki güvenlik kodunu bu alana giriniz)
   
 

Diğer Spor Haberleri

Başlık Tarih
 
TFF'de başkan adayları belli oldu!26 Mayıs 2019
Şampiyon Galatasaray kupasını aldı25 Mayıs 2019
PFDK'dan Şanlıurfaspor’a Ceza Yağdı22 Mart 2019
Yeni atama kararları Resmi Gazete'de yayımlandı21 Şubat 2019
Harran Spor Liginde Heyecan Devam Ediyor19 Şubat 2019
AMATÖR LİG ŞAMPİYONUNA BAŞKAN DEMİRKOL KUPASINI VERDİ18 Şubat 2019
HALİLİYE BELEDİYESPOR’DAN ÇİFTE GALİBİYET18 Şubat 2019
KARAKÖPRÜ BELEDİYESPOR KÖRFEZ’E BİLENİYOR15 Şubat 2019
Lucescu'nun yerine gelen isim belli oldu12 Şubat 2019
Giresunspor'da Ümit Özat Dönemi Sona Erdi04 Şubat 2019
Son dakika! Beşiktaş Kagawa ile anlaştı31 Ocak 2019
Harran Bölge Şampiyonasında Urfa'yı temsil Edecek30 Ocak 2019
KARAKÖPRÜ BELEDİYESPOR GÖZÜNÜ YOMRA’YA DİKTİ25 Ocak 2019
Haliliye'de Şampiyonlar Madalyalarını Aldı25 Ocak 2019
Moussa Sow, Türkiye'ye geri döndü!23 Ocak 2019
Serdar Aziz'in menajerinden flaş açıklama!21 Ocak 2019
Quaresma da gidiyor21 Ocak 2019
Şanlıurfaspor’da Fethiye Mesaisi Başladı15 Ocak 2019
Geleceğin yıldızı Jhonny Lucas Fenerbahçe yolunda.11 Ocak 2019
Kağıtsporlu Milli güreşçiler Türkiye Şampiyonası’na Gidiyor09 Ocak 2019
Şanlıurfaspor’un Antalya kampı başladı04 Ocak 2019
KARAKÖPRÜ BELEDİYESPOR’UN ANTALYA KAMPI BAŞLADI03 Ocak 2019
Fatih Terim 5 ismin biletini kesti!31 Aralık 2018
Şanlıurfaspor Kulübü Kapanıyor Mu?28 Aralık 2018
Berfin, Mısırdan İki Madalya İle Dönüyor13 Aralık 2018
KARAKÖPRÜ ŞİLE'YE GALİBİYET İÇİN GİDİYOR12 Aralık 2018
Judoda zirvenin adı Kağıtspor11 Aralık 2018
Büyükşehirli Karateciler Avrupa’da Esti06 Aralık 2018
Spor Toto Süper Lig’de şampiyonluk yarışı kızışıyor05 Aralık 2018
Şanlıurfaspor'da Flaş Ayrılık!04 Aralık 2018
KARAKÖPRÜ'DE ENGELLİLER UNUTULMADI03 Aralık 2018
Fenerbahçe 6 hafta sonra kazandı12 Kasım 2018
Urfaspor Şokta!11 Ekim 2018
Şanlıurfaspor'dan Kupaya Erken Veda27 Eylül 2018
O İller Belli Oldu Gaziantep'te Yer Alıyor26 Eylül 2018
“SENDE SPOR YAP” PROJESİNİN KAPANIŞ TURNUVALARI YAPILDI17 Eylül 2018
ANTRENÖRLERLE GENEL DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI13 Eylül 2018
Harran Gençlik Hizmetleri Ve Spor İlçe Müdürlüğü Rekor Kırdı!15 Ağustos 2018
Fenerbahçe Devler Ligi'ne Erken Veda Etti!15 Ağustos 2018
Spor Toto Süper Lig Galatasaray Ankaragücü Maçıyla Start verdi.13 Ağustos 2018
Avrupa'da biten transferler (2018-2019 sezonu)10 Ağustos 2018
Kardeşlik ve Spor Turnuvaları Şanlıurfa'da Start Veriyor.09 Ağustos 2018
MİLLİLERİN İLK GALİBİYETİ ŞANLIURFA’DAN23 Mayıs 2018
ÇOCUKLAR FUTBOL TURNUVASINDA YARIŞTI16 Mayıs 2018
KEŞKÜŞ, “SİZLER GURUR KAYNAĞIMIZ OLACAKSINIZ”04 Mayıs 2018
ULUSLARARASI MEZOPOTAMYA BİSİKLET TURU STARTI VERİLDİ04 Mayıs 2018
GENÇLER KİTAP KRİTİĞİNİ BAŞSAVCI DOĞANLA YAPTI27 Ocak 2018
ANALİG HENTBOL GRUP MÜSABAKALARI ŞANLIURFA’DA YAPILIYOR25 Aralık 2017
Yeni Harranspor’u Bekleyen Tehlike06 Aralık 2017
Yeni Harranspor kulübü başkanı Ahmet Harranlı istifa etti. 04 Aralık 2017
Okullar arası futsal turnuvasında şampiyonlar belli oldu30 Kasım 2017
ÇEKİŞMELİ GEÇEN HENTBOL MÜSABAKASI SONA ERDİ21 Kasım 2017
MASTERLAR BASKETBOL LİGİ SONA ERDİ16 Kasım 2017
GHSİM FİTNESS SALONU HALKIN HİZMETİNDE15 Kasım 2017
İL SPOR VE GÜVENLİK KURULU TOPLANDI10 Ağustos 2017
YENİŞEHİR GENÇLİK MERKEZİ SURİYELİ ÇOCUKLARI UNUTMADI21 Temmuz 2017
GENÇLERDEN, ŞEHİT DİREKLİ’NİN AİLESİNE ZİYARET14 Temmuz 2017
SGK, SMA Hastalarının İlaçlarını Ödeyecek06 Temmuz 2017
HARRAN’DAN İKİ TÜRKİYE İKİNCİSİ15 Haziran 2017
Fenerbahçe’nin Galatasaray’a attığı farkın dünyada eşi benzeri yok!.25 Nisan 2017
2. Amatör Kümede Haftanın Maçları25 Nisan 2017
Kupada Fenerbahçe Deplasmanda Beşiktaş'ı 1-0 Yendi06 Şubat 2017
Urfaspor ilk mağlubiyetini aldı 30 Aralık 2016
Bakan Çelik Urfaspor’u yalnız bırakmadı21 Aralık 2016
Yeni Harranspor 3 Puanla Kapattı19 Aralık 2016
Gaziantepspor hezimete uğradı 0-315 Aralık 2016
HALİLİYE BASKETBOL TAKIMINDAN BİR GALİBİYET DAHA 13 Aralık 2016
Amatörde Haftanın Hakemleri 09 Aralık 2016
HALİLİYE VOLEYBOL TAKIMI, PEYASSPOR’U 3- 0 YENDİ05 Aralık 2016
Taraftarın sabrı taşıyor!.. 26 Kasım 2016
Fenerbahçe: 2 - Galatasaray: 0 | MAÇ SONUCU20 Kasım 2016
3 Puan Yeni Harranspor’un 19 Kasım 2016
AZ MALİYET İLE BÜYÜK BAŞARI08 Kasım 2016
Amatör kümede hangi maçı kim yönetecek 28 Ekim 2016
Hedef 3 Puan14 Ekim 2016
Yeni Harran Spor Galibiyetle Başladı09 Ekim 2016
Ezrak İnşaat’tan Yeni Harranspor’a Maddi Destek06 Ekim 2016
Cumhurbaşkanlığı Kupası Fenerbahçe'nin06 Ekim 2016
Yeni Harranspor’da Maddi Sıkıntı05 Ağustos 2016
UEFA Avrupa Ligi'ndeki rakiplerimiz belli oluyor!05 Ağustos 2016
Şanlıurfalı İş Adamı Özyavuz Şanlıurfaspor Yönetimine Girdi27 Haziran 2016
Kenan Karaman Fenerbahçe'ye çok yakın15 Haziran 2016
Antalyaspor'dan Trabzon'a Tarihi Fark13 Mayıs 2016
PFDK’dan Şanlıurfaspor’a ceza22 Nisan 2016
Eski Futbolcular Suriye Sınırında Gösteri Maçı Yaptı08 Nisan 2016
Yeni Harranspor’da Hedef BAL Ligi29 Şubat 2016
Harran’da Atletizm Seçmeleri Yapıldı.22 Şubat 2016
Şampiyonluğun Hikayesi08 Şubat 2016
Fenerbahçe Amedspor Maçı Urfa’da03 Şubat 2016
Yeni Harranspor'dan Transfer Bombaları07 Ocak 2016
Yeni Harranspor’dan Muhteşem Geri Dönüş03 Ocak 2016
Avantaj Yeni Harranspor’da28 Aralık 2015
Defans Hataları Yeni Harranspor’u Frenlemeye devam Ediyor21 Aralık 2015
Yeni Harranspor Yeniden Çıkış Peşinde18 Aralık 2015
Hoşgeldin Yeni Harranspor30 Kasım 2015
Molde: 0 - Fenerbahçe: 2 | MAÇ SONUCU27 Kasım 2015
Galatasaray Benfica'yı 2-1 Yendi22 Ekim 2015
Türkiye Tarih Yazdı EURO 2016'ya direkt katılıyor14 Ekim 2015
Sambacılar Takımı Turnuvadan İhraç Edildi11 Eylül 2015
Halı Saha Futbol Turnuvasında Sambacılar Fırtınası 07 Eylül 2015
Şanlıurfaspor’a Galatasaray’dan Bomba Transfer28 Ağustos 2015
Fener güle oynaya27 Ağustos 2015
Fenerbahçe Olympiakos'u 3-2 Yendi22 Temmuz 2015
Galatasaray Spor Toto Süper Lig'de 2014-2015 sezonu şampiyonu oldu26 Mayıs 2015
Galatasaray ve Fenerbahçe'nin Muhtemel Rakipleri26 Mayıs 2015
Harran Ortaokulu Şampiyon Oldu22 Nisan 2015
Diyarbakır’dan Fenerbahçe’ye çarpıcı teklif13 Nisan 2015
Beşiktaş, Liverpool'u Eledi26 Şubat 2015
Ahmet Harranlı ASKF’ye Ateş Püskürdü27 Ocak 2015
Geçmiş Olsun İsa Kayalı05 Ocak 2015
YENİ HARRANSPOR’UN İÇİNE REAL MADRiD Mİ? KAÇMIŞ28 Aralık 2014
HAYDİ! GALİBİYET VAKTİ25 Aralık 2014
U16 TAKIMI COŞTU 22 Aralık 2014
YENİ HARRANSPOR’DA KÖTÜ GİDİŞ DEVAM EDİYOR15 Aralık 2014
U16 TAKIMI 1 PUANLA BAŞLADI15 Aralık 2014
Konyaspor: 0 - Galatasaray: 513 Aralık 2014
HAYDİ ÇOCUKLAR PUANLARI ALIP GELİN12 Aralık 2014
U16 LİGİ BU HAFTA START ALACAK09 Aralık 2014
AHMET HARRANLI ÖZÜR DİLEDİ02 Aralık 2014
HAYDİ MAÇA28 Kasım 2014
HARRANPOR TELAFİ PEŞİNDE21 Kasım 2014
HARRANSPOR FARKLI MAĞLUP OLDU (4-1)17 Kasım 2014
Milliler 3 puana 3 golle ulaştı17 Kasım 2014
TURNUVA BAŞLIYOR14 Kasım 2014
Ramazan Demircan’dan Harranspor’a Destek13 Kasım 2014
HARRAN U-16 LİGE HAZIR 11 Kasım 2014
Yeni Harranspor 2. Sıraya Yerleşti 10 Kasım 2014
YENİ HARRANSPOR BİRECİK'TEN 3 PUANLA DÖNDÜ03 Kasım 2014
YENİ HARRANSPOR'DAN EYÜPSPOR'A HEDİYE26 Ekim 2014
HARRAN SPOR LİGE MERHABA DEDİ20 Ekim 2014
Letonya: 1 - Türkiye: 113 Ekim 2014
BAŞKAN HARRANLI’DAN PLAKET YAĞMURU09 Ekim 2014
Yeniharran Spor Kulübü Başkanı Ahmet Harranlı'dan Kurban Bayramı Mesajı03 Ekim 2014
YENİ HARRANSPOR'DA HEDEF SÜPER AMATÖR08 Eylül 2014
TURKCELL ŞAMPİYONLAR GECESİ25 Mayıs 2014
Fenerbahçe kupasına kavustu12 Mayıs 2014
MEHMET ÖZYAVUZ 15 YIL SONRA YENİDEN ŞANLIURFASPOR'DA29 Nisan 2014
FENERBAHÇE ŞAMPİYON! 27 Nisan 2014
Demirören’den Açıklama Geldi21 Nisan 2014
HARRAN SPOR BAŞKANI AHMET HARRANLI’DAN TEŞEKKÜR05 Nisan 2014
Bu Hafta Maç Yok18 Mart 2014
Yeni Harranspor Galibiyete Odaklandı12 Şubat 2014
Şanlıurfaspor, Fenerbahçe’nin umudu oldu02 Şubat 2014
Muhteşem Başlangıç (4-1)27 Ocak 2014
Kötü Başladı, Gergin Bitti. (3-1)13 Ocak 2014
Harranspor Alt Yapısı Celal ŞEN’e Emanet10 Ocak 2014
Ve Kendirspor Resmen Şampiyon06 Ocak 2014
Kendirspor Şampi…!02 Ocak 2014
Yeni Harranspor Kazanmayı Hatırladı30 Aralık 2013
Fenerbahçe kapanışta çıldırdı: 5-129 Aralık 2013
Henüz Çok geç Olmadan27 Aralık 2013
Bu Takıma Neler Oluyor?26 Aralık 2013
Amatör Maçlar Ertelendi14 Aralık 2013
Galatasaray 2. Turda11 Aralık 2013
Hakem ve saha Komiseri Faciası09 Aralık 2013
YENİ HARRANSPOR HOCASIZ KAZANMAYA DEVAM EDİYOR 24 Kasım 2013
Kazanmak Güzel Ama..!18 Kasım 2013
Harran spor 3 puanı 1 golle aldı17 Kasım 2013
Güzel Futbol, Kötü Sonuç(FOTOHABER)11 Kasım 2013
Fenerbahçe Galatasaray'ı 2-0 Yendi10 Kasım 2013
Antrenör Hataları Puan Kaybını Getirdi04 Kasım 2013
Şanlıurfaspor: 0 1461 Trabzonspor: 102 Kasım 2013
MÜKEMMEL TARAFTAR07 Ekim 2013
İşte Terim farkı11 Eylül 2013
Şanlıurfaspor 1 Attı 3 Aldı01 Eylül 2013
Ve Süper Kupa'nın sahibi Galatasaray oldu...11 Ağustos 2013
Galatasaray 1-0 Porto04 Ağustos 2013
Galatasaray, Sercan Yıldırım'ı Şanlıurfaspor'a Verdi01 Ağustos 2013
Fırtına İrlanda'da da Esti25 Temmuz 2013
RTÜK'ten Devrim Gibi Karar21 Temmuz 2013
İşte UEFA'nın Beşiktaş ve F.Bahçe Kararı16 Temmuz 2013
UEFA'dan Şok Cezalar Geldi!25 Haziran 2013
UEFA, BJK ve FB'yi Disiplin Kurulu'na sevk etti10 Haziran 2013
Alper Potuk Fenerbahçe'de22 Mayıs 2013
DROGBADAN TARİHİ CEVAP:Maymun kardeşimin gollerine sevindiniz!"14 Mayıs 2013
Büyüksün Fener!04 Nisan 2013
Şampiyonlar Ligi'nde G.Saray'ın rakibi belli oldu!15 Mart 2013
Tarih öğretmenleri14 Mart 2013
“Yenilirseniz Gelmeyin”14 Mart 2013
Büyüksün Galatasaray!12 Mart 2013
Evine hoş geldin!12 Mart 2013
Galatasaray Bu Sezonun Şampiyonu Mu?04 Mart 2013
Süper Lig'deki son durum! Maç sonuçları, puanlar, fikstür25 Şubat 2013
Bamba'şka galibiyet!17 Şubat 2013
Transferde bit pazarına nur yağıyor 31 Ocak 2013
Ve Nihayet14 Ocak 2013
Kupanın Baroni!19 Aralık 2012
Arena'da Zafer Galatasaray'ın16 Aralık 2012
Rezil Futbol03 Aralık 2012
Şanlıurfspor’un Deplasmanda Bileği Bükülmüyor03 Aralık 2012
Son Gülen Trabzonspor30 Kasım 2012
Fenerbahçe, Pendikspor'dan rövanşı 13 yıl sonra aldı.28 Kasım 2012
Kral'ı gelsin!20 Kasım 2012
Şanlıurfaspor 1 Puanla Dönüyor19 Kasım 2012
Futbol Nedir?12 Kasım 2012
Limassow!08 Kasım 2012
Bir İyi, Bir Kötü05 Kasım 2012
'Şanlı' Galibiyet! 1-304 Kasım 2012
Genel Kurul ve Alt Yapı01 Kasım 2012
Şanlıurfaspor Adana Demirspor Karşısında 27 Ekim 2012
Savunma Yapamazsan Yenilmeye Mahkumsun23 Ekim 2012
Olay Çıktı, Maç Tatil Edildi14 Ekim 2012
Şanlıurfaspor Seri Başı13 Ekim 2012
İlk Tur Şanlıurfaspor'un11 Ekim 2012
Yine Bir Hazırlık, Yeni Harranspor09 Ekim 2012
Şanlıurfaspor: 3 Ankaragücü: 2 30 Eylül 2012
Av-Yıldız!12 Eylül 2012
Urfaspor'a Bir Forvet Daha03 Eylül 2012
Şanlıurfaspor: 0 Karşıyaka: 102 Eylül 2012
İşte Fenerbahçe'nin Avrupa Ligi'ndeki Rakipleri31 Ağustos 2012
En Pahalı Derbi!12 Ağustos 2012
Urfaspor'da Bir Transfer Daha30 Temmuz 2012
Urfaspor’da Neler Oluyor25 Temmuz 2012
İlk Etap Kampı Tamamlandı25 Temmuz 2012
Urfaspor’da Fikstür Heyecanı19 Temmuz 2012
BAŞKAN ÖZYAVUZ’DAN TEŞEKKÜR PLAKETİ11 Temmuz 2012
Toru Urfaspor’dan İstifa Etti10 Temmuz 2012
Avrupa'nın en büyüğü İspanya 02 Temmuz 2012
Tino Costa ikna oldu!30 Haziran 2012
Fener'den Gece Yarısı Bombası!19 Haziran 2012
UEFA Fener'e yine kapıyı kapatıyor!18 Haziran 2012
Şanlıurfaspor Kupayı Kaldırdı20 Mayıs 2012
Maç 29 yıl sürdü!16 Mayıs 2012
Taraftar sokağa döküldü!16 Mayıs 2012
Şanlıurfaspor Bank Asya'da!14 Mayıs 2012
Terim rekor kırdı!13 Mayıs 2012
Türkiye Sarı-Kırmızı!13 Mayıs 2012
TFF'den Flaş Açıklama!12 Mayıs 2012
Arda, Türk bayrağıyla turladı10 Mayıs 2012
Süper Final'de Tarih Belli Oldu07 Mayıs 2012
Şanlıurfa'da Yer Sarı- Gök Yeşil30 Nisan 2012
Aslan, Fırtına dinlemedi: 4-229 Nisan 2012
Derbi Fenerbahçe'nin: 1 - 222 Nisan 2012
İşte restore edilecek Harran Kalesi18 Nisan 2012
Beşiktaş: 0 - Galatasaray: 216 Nisan 2012
61. dakika Sow'u!15 Nisan 2012
Harran Emniyet Amirliği 'nin Voleybol Turnuvası Sona Erdi.10 Nisan 2012
Kolay 'kupa'rdı!22 Mart 2012
Şanlıurfaspor'dan Seriye Devam 3-018 Mart 2012
Dev Derbinin Hakemi Belli Oldu15 Mart 2012
Derbiden ötesi...13 Mart 2012
Fenerbahçe Yasta13 Ocak 2012
FLAÞ..! FLAÞ..! FLAÞ..! Þike davasýnda 8 tahliye...12 Aralık 2011
3. Sýraya Ýndi 28 Kasım 2011
Arena da skandal!12 Kasım 2011
Þok üstüne þok!12 Kasım 2011
Beþiktaþ Arap Spikeri Delirtti04 Kasım 2011
Milyonlar bu pozisyonu tartýþýyor31 Ekim 2011
Fener yýkýlmýyor, rekora koþuyor31 Ekim 2011
Þanlýurfaspor Coþtu Bir Kere...03 Ekim 2011

Üye Paneli
E-mail
Şifre
 
   
  Yeni Üye | Şifremi Unuttum
2019 BELEDİYE SEÇİMLERİNDE HANGİ PARTİYE OY VERECEKSİNİZ?

AK PARTİ
CHP
MHP
İYİ PARTİ
BDP
DİĞER

Sonuçlar
En Çok Okunan
Sayfalar
Video Galeri
En Çok Yorumlanan
Foto Galeri
Radyo

Takvim
Bugünkü Gazeteler
Facebook Beğen

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Anasayfa | Sohbet Odasi
CH