harranajans
 
Ana Sayfa > son dakika

Erdoğan'dan 'İdam' İçin Referandum Sinyali
Flaş Haber
11 Nisan 2017
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Meclis'e idamla ilgili karar taslağının geldiği zaman, CHP lideri Kılıçdaroğlu'nun destek vermemesi durumunda, idam için referanduma gidilebileceğini söyledi..
Fontu Büyült Fontu Küçült 100%
blob:http://www.dailymotion.com/153993cc-b7f9-4136-99d7-7e9edc0eac6b

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip ErdoğanŞanlıurfa'da halka seslendi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, "16 Nisan inşallah evet ile sandıklar patladığı takdirde hemen parlamentoya idamla ilgili karar taslağı gelecek. Sayın Bahçeli evet diyor, Sayın Yıldırım da aynı. Kılıçdaroğluda geçenlerde desteklerim dedi değil mi? Desteklemezse ne olur? Bir referandumda onun için yaparız" dedi.

Erdoğan'ın konuşmasından satır başları şöyle;

URFALILAR BİRİLERİNİN GELİP KURTARILMAYI BEKLEMEDİLER

Urfa bizi sever, biz de Urfa'yı severiz. Bugün Urfa'nın kurtuluşunun 97. yıldönümü. Önce İngilizler ardından Fransızlar bu toprakları işgal ettiğinde Urfalılar, birilerinin gelip kendilerini kurtarmasını beklemediler. Kendi aralarında örgütlendiler. 12'ler adıyla bir heyet kurup mücadeleyi başlattılar. En güçlü silahları kendi deyimleriyle iman dolu yürekleriydi. İman dolu yüreğin karşısında hangi güç, hangi silah durabilir ki?

 

URFA 16 NİSAN BİR BAŞKA DESTAN YAZACAK BUNA İNANIYORUM

Urfa'nın bu dönemde sergilediği destansı mücadele TBMM tarafından kendisine "şanlı" ünvanı verilerek takdir edilmiştir. Urfa'nın kurtuluşunun 97. yıldönümünü kutluyorum. Şu ihtişama, şu katılıma, şu aşka, şu sevdaya bak. İnanıyorum Pazar akşamı Şanlıurfa bir başka destan yazacak buna inanıyorum.

URFA BU TOPRAKLARDA TERÖR ÖRGÜTÜNE İZİN VERMEZ DEĞİL Mİ?

Urfalı topraklarını işgalden kurtardı. Urfa'nın, Urfalının mücadelesi bitmedi. Son iki yıldır terörle mücadelede asker ve polis olarak 15 şehit verdi. Ayrıca 15 Temmuz gecesi İstanbul'da 4 Urfalı kardeşimiz darbeci hainler tarafından şehit edildi. Urfanamusu bildiği bağımsızlığı ve onuru için mücadele etmeye, şehit ve gazi vermeye devam ediyor. Ne mutlu size. Rabbim sizden razı olsun. Bu mubarek toprakları İngiliz, Fransız'a bırakmayan Urfalı terör örgütüne de terk etmez değil mi? FETÖ, DEAŞ, PKKYPG'nin cirit atmasına izin vermez değil mi?

BUNCA ZAMANDIR URFA'YA GELİRİM! BUGÜN URFA BAŞKA DEĞİL BAMBAŞKA

Bugün sevda günü, aşk günü. Urfa terör örgütlerini kullanarak yeniden topraklarına namusuna göz dikenlere dersini veriyor mu? İşte tüm bunlar için Urfa 16 Nisan'da evet demeye hazır mı? Urfa 16 Nisan'da sandıkları evetle patlatarak dostlarına güven, hasımlarına korku salmaya hazır mı? Şanlıurfa 16 Nisan'da geleceğine sahip çıkmaya hazır mı? Bunca zamandır Urfa'ya gelip giderim ama bugün Şanlıurfabaşka değil; bambaşka...

KILIÇDAROĞLU DESTEKLEMEZSE NE OLUR? REFERANDUMA GİDERİZ

16 Nisan'dan sonra Parlamentoya idamla ilgili karar taslağı inşallah gelecek. Sayın Bahçeli evet diyor, sayın Yıldırım aynı. Kılıçdaroğlu da eğer yanlış duymadıysam ben de desteklerim dedi. Herhalde destekler değil mi? Desteklemezse ne olur? Söyleyin, bir referandum da onun için yaparız. Nasıl? Demokraside bu işin sahibi kim? Millet, millet. Onun için de millete gideriz.

BU ÜLKEYİ TATLISIYLA ACISIYLA HER ŞEYİYLE SEVİYORUZ

Efendim Corç, Hans, Helga ne derse desin benim için önemli olan Ahmet, Mehmet, Hasan, Hüseyin, Ayşe, Fatma ne der o önemli. Biz bu memleketi 81 vilayetiyle 80 milyon insanıyla seviyoruz. Urfa sevinçlerini, üzüntülerini türkülerle ifade etme konusunda ülkemizin en önemli şehridir. Ben bu dalın ağacıyam, hem tatlıyam hem acıyam, ben mevlanın muhtacıyam... Biz bu ülkeyi tatlısıyla, acısıyla her şeyiyle seviyoruz. Türk, Kürt, Laz, Arap, Alevi, Sünni hangi kökenden olursa olsun tüm insanlarıyla seviyoruz. Çünkü yaradılanı yaradandan ötürü seviyoruz. Biz milletimizin her bir ferdini seviyoruz. Kebaba köz istersin, güzelsin naz istersin, bir canım var vereyim bilmem ki ne istersin...

URFA YANIBAŞINDAKİ KARDEŞLERİNİ SAHİPSİZ BIRAKMAZ

97 yıl önce 12'lerin başlatıp kazandığı zafere biz 15 Temmuz'da tüm milletimizle birlikte ulaştık. Urfa sabır timsali olan Hz. Eyüp peygamberin değil, aynı zamanda inancı uğruna ateşe atılmayı göze alan Hz. İbrahim aleyhisselatü vesselamın da şehridir. Hz. İbrahim, tek millet diyoruz ya, oradan gelir. Rabbimize sığınarak ateşe atılma pahasına ezanımızdan, bayrağımızdan, ecdadın emanetlerinden vazgeçmeyiz. Urfa hemen yanıbaşındaki kardeşleri sahipsiz bırakmaz. Onlara arkasını dönmez.

BU BİN YILLIK MÜCADELEMİZDE ÖDEDİĞİMİZ SON BEDELDİR

Bu ülkenin her karış toprağında kanımız, alın terimiz var. Sınırımız ötesindeki kardeşlerimizin can güvenliği için kendimizinki ne kadar önemli ise onlar da önemli. Bizim oralarda dökülmüş kanımız, akıtılmış alın terimiz var. Cerablus, Rai harekatında 67 şehit verdik. Vatanlarını kurtarmak için mücadele eden Özgür SuriyeOrdusu mensuplarının 500'ün üzerinde şehidi var. Bu bin yıldır omuz omuza verdiğimiz mücadelede ödediğimiz son bedeldir.

ŞEHİR HASTANEMİZ 2019 YILININ SONUNDA BİTİRİLİYOR

İnşallah yakında yaşasın Tel Abyad, Rakka, Resulayn, Hasekeli kardeşlerimiz teslim olmadı diye birlikte söyleyeceğiz. Şanlıurfa yanıbaşında oynanan oyunları bozmaya hazır mı? İstikbalimize ve istiklalimize sahip çıkarken bir yandan da kalkınmanın, gelişmenin, büyümenin mücadelesini veriyoruz. Ülkemize son 14 yıldır kazandırdıklarımızın en yakın şahidi Şanlıurfa'dır, sizsiniz. Sadece Urfa'ya yaptığımız yatırımların toplam bedeli 34 katrilyon liradır. 14 bine yakın derslik, 71 adet sağlık tesisi, 13 bin 500 konut. Şehir hastanemizin inşasında bazı sıkıntılar oldu. İnşallah 2019 sonunda şehir hastanemizi bitiriyoruz.

İKİ İLÇEMİZE DOĞALGAZ, HIZLI TREN VE GAP BİTECEK

Birecik ve Viranşehir ilçelerimizde önümüzdeki yıl doğalgaz verilmeye başlanıyor. Hızlı Tren'le ilgili çalışmalarımız sürüyor. Ardından inşaatına başlıyoruz. Şanlıurfadeyince GAP'ı konuşmamak mümkün mü? Türkiye'nin en iddialı kalkınma projesi olan Güney Anadolu Projesi'ni hızlandırdık. 1 milyon 800 bin dekar araziyi sulamaya açtık. Ah Surç ah! Dünyanın sayılı tünellerinden biriyle asırlık hayali olan suya kavuştu mu? Kim yaptı bunu? Kimse uğramazdı buralara. Biz size aşığımız. Abu hayat bu abu hayat. Bu topraklar kupkuruydu, çatlaktı. Şimdi suyu buldu canlandı elhamdülillah. Sadece bu projeyle 950 bin dekar arazinin sulanabilmesini sağlıyoruz. 2019 yılına kadar GAP'ı tüm unsurlarıyla tamamlamayı hedefliyoruz.

ŞANLIURFA BÖYLELERİNE NE DİYOR: DENSİZ DEVE GİRMEZ EVE

Kılıçdaroğlu 12 Eylül anayasasına 'hayır' dedim diyor. Biz de bu anayasayı değiştiriyoruz, yeni sistem getirelim diyoruz. Bir ülkede ana muhalefet partisi demek mevcut iktidardan sonra ülkeyi yönetmeye en yakın parti demek. Ağızlarından çıkanlara bakıyoruz. Yalan, iftira, küfür gidiyor. Urfalı böylelerine ne diyor: Densiz deve girmez eve... Bu Urfalının sözü. Bunların yaptıkları da densizliktir. Anlaşıldığı kadırıyla milletten umutlarını kestiler. Aksi takdirde evet diyenleri İzmir'de denize dökmekten, hayır çıkarsa düşmanı İzmir'e denize dökmekten bahsediyor. Kim? Baykal isimde birisi. Yazıklar olsun. Bir milletvekili otobüsün üzerinden hakaretler ediyor. Burada tekrarlamaktan hicap duyarım.

KILIÇDAROĞLU DARBECİLERLE KONUŞUP BAKIRKÖY'E GİTTİ

15 Temmuz gecesi tankları gördüklerinde, önüne geçip durdurmak yerine fırsatını bulup kaçtıklarını gördünüz değil mi? Kılıçdaroğlu FETÖ'nün gazetesine röportaj vermiş. Bir radyocu arkadaş anlattı: Kılıçdaroğlu bana dedi ki, darbe olsun ilk tanka ben çıkarım. Peki 15 Temmuz akşamı ey Kılıçdaroğlu. Tanklar orada. Seni ışıldaklı bir araba geliyor, tankların önünden alıyor. Sen orada darbecilerle görüşorsun. Ondan sonra o arabaya atlayıp, Bakırköy Belediye Başkanı'nın evine gidiyorsun. Devlet Konukevi'nde vatandaşlar Cumhurbaşkanını karşılamaya gelmiş. Ben onu facetime'da bildirmemiştim. Sadece milletimi meydanlara çağırdım ve son anda İstanbul'a inmeye karar verdim.

HANİ SEN TANKIN ÖNÜNDE DURURDUN! BU İŞ YÜREK İSTER...

Havalanına indikten sonra üzerimizden F-16'lar uçuyor, helikopterle bomba yağdırıyorlar. Biz orada vatandaşlarımızla kucaklaştık. Dediler ki, Kılıçdaroğlu geldi ve öbür taraftan bir yerlere gitti. Hani sen tankın önünde dururdun yahu! Ne oldu? Bu iş yürek ister yürek! Bunlarda o yok. Bunlar bu tür şeyleri görmemişler, yaşamamışlar. Bunlar hayatlarında üstlendikleri hiçbir görevi başarıyla yürütmemişler. İşte Kılıçdaroğlu SSK'nın genel müdürlüğünü yaptı mı? O günleri hatırlayanlarınız var mı?

KİŞİ BAŞINA MİLLİ GELİRİMİZ TAM 22 BİN DOLAR OLACAKTI

Türkiye bu değişimi keşke daha önce yapabilseydi. Mesela 60 darbesini yaşamadan yapsaydı, mesela 90 krizinden evvel yapabilseydi. 1990'lı yıllardaki koalisyonların ülkemize maliyetlerini hep birlikte yaşadık. 2002 yılında ülkenin yönetimini devraldığımızda kişi başına düşen milli gelir 3 bin 500 dolar. Şu anda 11 bin dolar. Şayet 1990'dan itibaren Türkiye istikrarlı şekilde yönetilseydi şu anda 22 bin dolar olurdu. Yazık değil mi bu ülkeye? Bu halkın cebinden çalınan paralarla kendilerine rant imparatorluğu kuranlar elbette değişim istemez. Bu ülke bir gecede yüzde 7 bin 500 faiz ödedi.

MİLLETİN GÖZÜNDE BUNLARIN ZATEN ÜÇ KURUŞLUK İTİBARI YOK

Gittiğim her yerde milletimizin yeni yönetim şekline yürekten inandığını gördüm. Bir birlik ve beraberlik var. Yurt dışında büyük bir oy patlaması yaşandı. 1 milyon 420 bin oy kulanıldı. Son seçimlerde bu sayı 600 bin civarındaydı. Biz şu anda milletimizle beraberiz, beraber yürüyeceğiz. Miletin gözünde bunların zaten üç kuruşluk itibarı kalmadı. İnşallah 16 Nisan bu kötü siyaset dili ve anlayışının tarihe gömüldüğü an olacaktır.
Yorum Yapın

Rumuz veya Ad/Soyad*
E-posta*

(E-posta adresiniz sitede görünmez)
Yorum*


(Yandaki güvenlik kodunu bu alana giriniz)
   
 

Diğer son dakika Haberleri

Başlık Tarih
 
Teröristler Bunu da Yapmış!17 Aralık 2018
Mardin'de Sıcak Temas! Yaralı Askerler Var23 Ekim 2018
Trafik Cezaları Arttırıldı! Kanun Meclis'ten Geçti18 Ekim 2018
Güneydoğu'daki Muhtarlar Mercek Altında!15 Ekim 2018
Şanlıurfalı Asker İntihar etti15 Ekim 2018
Eyyübiye’de Güvenlik Önlemleri Arttırıldı28 Eylül 2018
MHP, Af Yasa Teklifini TBMM Başkanlığı'na Sundu24 Eylül 2018
Iğdır'dan Acı Haber: 4 Asker Yaralı11 Eylül 2018
Kaynar Su Kazanına Düşen Suriyeli Çocuk Öldü04 Eylül 2018
AK Parti'den Yerel Seçim Çıkışı!04 Eylül 2018
Polis ve Astsubay Arasında Silahlı Kavga: 1 Ölü!03 Eylül 2018
Gaziantep'te Katliam Gibi Kaza!02 Eylül 2018
Askerlikte Yeni Sistem Geliyor!02 Eylül 2018
AK Parti İl Başkanlığı'na Bombalı Saldırıda Bulunan Terörist Öldürüldü!02 Eylül 2018
Şanlıurfa Oduncu Pazarında Yangın!23 Ağustos 2018
HDP’li Belediye Başkanı Gözaltına Alındı17 Ağustos 2018
Adıyaman'da Çatışma: 4 Şehit, 3 Yaralı16 Ağustos 2018
TSK Duyurdu! Kritik isim Ortak Operasyonda Öldürüldü!15 Ağustos 2018
OHAL Kalktı19 Temmuz 2018
ORC'nin kamuoyu araştırması birinci turu işaret etti21 Haziran 2018
Eski Bakan Hasan Celal Güzel Vefat Etti19 Mart 2018
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Başbakan Yıldırım'ı kabul etti 01 Aralık 2017
Batı Halep-Afrin hattında Türk askeri 29 Kasım 2017
Son dakika: ABD vize krizinde sıcak gelişme! 18 Ekim 2017
AK Parti'de 4 il başkanı değişti 03 Ekim 2017
AK Parti Sözcüsü Mahir Ünal: Habur yerine yeni bir sınır kapısı gündemde 28 Eylül 2017
Başbakan Yıldırım'dan Operasyon Sinyali: 25 Eylül 2017
Türkiye'den Referandum Sürerken Dikkat Çeken Hamle! Habur Tek Taraflı Kapatıldı25 Eylül 2017
Kuzey Irak'ta oy verme işlemi başladı.25 Eylül 2017
Türkiye, İran ve Irak'tan ortak bildiri 21 Eylül 2017
Harran AK Parti Kongresi Yapıldı Tam Liste Haberde16 Eylül 2017
Paylaşımlarımız Gündeme Oturdu. 29 Ağustos 2017
Harran'ın yeni kaymakamı belli oldu 20 Ağustos 2017
Erdoğan Yıldırım görüşmesi bitti, işte yeni kabine19 Temmuz 2017
Şanlıurfa'da Tarlaya Atılmış Ceset Bulundu19 Temmuz 2017
Bora füzeleri TSK'ya teslim edildi19 Temmuz 2017
Senegal de Katar'daki Büyükelçisini Geri Çağırdı08 Haziran 2017
Suriyeliler Birbirine Girdi, 2 Yaralı06 Haziran 2017
Şırnak'ın Şenoba Bölgesinde Askeri Helikopter Düştü: 13 Şehit01 Haziran 2017
Hayat bin Kays El-Harrani Hazretlerinin manevi önemini anlatan tiyatro gösterisi düzenlendi.13 Mayıs 2017
Abdullah Gül'den Flaş Açıklama: Ben Ciddiye Almadım Ama Alanlar Olmuş05 Mayıs 2017
Suriye'den Şanlıurfa'ya Havan Topu Atıldı!27 Nisan 2017
AK Parti Olağanüstü Kongresi'nin Tarihi Belli Oldu27 Nisan 2017
Açığa Alınan 9 Bin 103 Polis Memurunun Tam Listesi27 Nisan 2017
9 Bin 103 Polis Açığa Alındı, Aralarında Motosiklet Sürücüsünü Vuran Müdür Yardımcısı da Var27 Nisan 2017
YPG, Türkiye'ye Top Attı, TSK Anında Karşılık Verdi26 Nisan 2017
Urfa'da Fetö operasyonu, 15 gözaltı26 Nisan 2017
FETÖ'nün Emniyet'teki Gizli Arşivi Ele Geçirildi26 Nisan 2017
TSK'dan Sincar'a Hava Harekatı! PKK Hedefleri Tam İsabetle Vuruldu25 Nisan 2017
Komşu’da intihar saldırısı Çok Sayıda Ölü Var30 Mart 2017
Urfa’ya şehit ateşi düştü22 Mart 2017
Son Dakika! TSK'da Başörtüsü Yasağı Kalktı22 Şubat 2017
Akçakale'de Cephanelik Gibi Ev17 Şubat 2017
El Bab'da bombalı araçla saldırı15 Şubat 2017
YÖK'ten şehit yakınları ile ilgili flaş karar15 Şubat 2017
89 öğretmen ihraç edildi! İşte isimleri08 Şubat 2017
Şanlıurfa'da Kar'ın Ağır Bilançosu: 59 Yaralı01 Şubat 2017
Harran'da motosiklet otomobille çarpıştı: 2 yaralı 15 Ocak 2017
BDP'li Viranşehir Belediye Başkanı Emrullah Cin tutuklandı. 06 Ocak 2017
Meclis, OHAL'in 3 Ay Daha Uzatılmasını Görüşecek03 Ocak 2017
Harran’da trafik kazası: 1 ölü, 6 yaralı!31 Aralık 2016
DEAŞ El Bab'da Saldırdı; 3 Asker Şehit, 11 Asker Yaralı21 Aralık 2016
9 HÂKİM 1 SAVCI GÖZALTINA ALINDI21 Aralık 2016
Flaş.. Ölü bulundu! 21 Aralık 2016
Erdoğan ve Putin'den Peş Peşe Saldırı Açıklaması! İkisi de 'Provokasyon' Dedi20 Aralık 2016
İran Halep'i yok ediyor. .. 14 Aralık 2016
Urfa'da belediye başkanları gözaltına alındı13 Aralık 2016
Son Dakika! Diyarbakır'da Askeri Uçak Düştü! Kadın Pilot Atlayarak Kurtuldu12 Aralık 2016
Urfa'da 140 kişi gözaltında... 12 Aralık 2016
CHP’Lİ MECLİS ÜYESİNDEN SKANDAL PAYLAŞIM 09 Aralık 2016
Sıra FETÖ'nün Siyasî ayağına geliyor 07 Aralık 2016
Urfa'da polise saldırı...30 Kasım 2016
Son Dakika! Adana Valiliği Otoparkında Patlama! 1'i Ağır 5 Yaralı24 Kasım 2016
Urfa'da 2 Terörist yakalandı 13 Kasım 2016
Urfa'da AK Partili başkana bombalı saldırı09 Kasım 2016
Demirtaş ve Yüksekdağ tutuklandı 04 Kasım 2016
Son Dakika! Sabahat Tuncel, Gözaltına Alındı04 Kasım 2016
Son Dakika! Baluken Tutuklandı, Demirtaş, Yüksekdağ ve Önder'e Tutuklama Talebi04 Kasım 2016
Selahattin Demirtaş ve Figen Yüksekdağ Gözaltında04 Kasım 2016
Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi'ne kayyum atandı01 Kasım 2016
CHP'li Dr. Gök ihraç edildi01 Kasım 2016
Hakkari'de Çatışma! 3 Asker Şehit, 1 Asker Yaralı; 4 Terörist de Öldürüldü31 Ekim 2016
Urfanatik'ten açıklama 31 Ekim 2016
2 Yeni KHK Yayımlandı29 Ekim 2016
Harran’da FETÖ’cü Savcının Çirkin Görüntüsü Ortaya Çıktı 17 Ekim 2016
Viranşehir yolunda tuzaklanmış bomba patladı 16 Ekim 2016
Son Dakika! ABD İlk Defa DEAŞ Hedeflerini Vurmaya Başladı15 Ekim 2016
Şemdinli'de Karakola Bombalı Araçla Saldırı; 9 Asker Şehit09 Ekim 2016
Son Dakika! FETÖ Soruşturmasında 12 Bin 801 Polis Açığa Alındı04 Ekim 2016
Son Dakika! Şırnak'ta Çatışma: 6 Asker Şehit26 Eylül 2016
Silahlı Saldırı Sonucu Ağır Yaralanan Ak Partili Budak Hayatını Kaybetti14 Eylül 2016
MEB'de PKK İhracı! 11 Bin 500 Öğretmen Açığa Alındı08 Eylül 2016
Urfa Büyükşehir Eski Genel sekreter yardımcısına FETÖ Şoku01 Eylül 2016
Şırnak'ta Teröristler Önce EYP Patlattı, Sonra da Taradı: 5 Şehit, 8 Yaralı10 Ağustos 2016
Şanlıurfa Büyükşehirde FETO operasyonu: 9 kişi açığa alındı05 Ağustos 2016
Kritik YAŞ Toplantısı İlk Kez Çankaya'da 28 Temmuz'da Yapılacak23 Temmuz 2016
Milli Eğitim Bakanlığı'nda 15 Bin 200 Personel Açığa Alındı19 Temmuz 2016
2. Ordu Komutanı Orgeneral Adem Huduti Tutuklandı18 Temmuz 2016
İçişleri'nde operasyon: 30 vali görevden alındı18 Temmuz 2016
7 bin 850 Polis Açığa Alındı18 Temmuz 2016
GATA'da Bir Asker Şehit, Gaziantep'te Polise Saldırı13 Temmuz 2016
Başbakan Açıkladı! İsrail Tazminat Ödeyecek, Filistin'e Ambargo Sona Eriyor27 Haziran 2016
Siverek'te Trafik Kazası: 5'i asker, 12 yaralı26 Haziran 2016
Mardin'de 2, Hakkari'de 4 asker şehit oldu24 Haziran 2016
İstanbul Vezneciler'de çevik kuvvet otobüsüne saldırı07 Haziran 2016
Midyat'ta Karakola Bombalı Saldırı: 1 Astsubay, 2 Korucu Şehit25 Mayıs 2016
Erdoğan Onayladı! İşte 65. Hükümet'in Bakanları24 Mayıs 2016
Harran yolunda'da Trafik Kazası: 2 Yaralı20 Mayıs 2016
Şemdinli'de 4 asker şehit oldu18 Mayıs 2016
Dışişleri Bakanlığı, AB Büyükelçisi Haber'i Bakanlığa Çağırdı18 Mayıs 2016
Harran ilçesinde yakalanan terör örgütü PYD üyesi, tutuklandı.13 Mayıs 2016
Urfa'da PKK'lılar Polise Ateş Açtı: 1 Ölü10 Mayıs 2016
Diyarbakır'da Polis Servis Aracının Geçişi Sırasında Patlama: Yaralılar Var10 Mayıs 2016
Kara Pazar! Bir Günde 6 Şehit01 Mayıs 2016
Harran’da Silahlı Çatışma: 2 Ölü, 1'i Ağır 7 Yaralı28 Nisan 2016
Tunceli'de Askeri Araca Bombalı Tuzak: 3 Asker Şehit22 Nisan 2016
Kilis’e 4 Roket Mermisi Düştü: 4 Ölü19 Nisan 2016
Kara Perşembe! Acı Haberler Peş Peşe Geldi: 5 Şehit, 10 Yaralı24 Mart 2016
Avrupa'nın Kalbi Brüksel'de Peş Peşe Terör Saldırıları: 34 Ölü, 136 Yaralı22 Mart 2016
Ankara'da Bombalı Araçla Saldırı! 34 Kişi Öldü, 125 Kişi Yaralandı14 Mart 2016
Kamyon Devrildi: 2 Yaralı10 Mart 2016
HARRAN’DA OTOMOBİL UÇURUMA UÇTU 6 YARALI 04 Mart 2016
Teslim Olan PKK'lı Terörist, Askerin Ayağını Öpmek İstedi04 Mart 2016
Akçekale'de Bir Esnaf Bıçaklanarak Öldürüldü23 Şubat 2016
PYD'den Mardin Çıkarması! Çok Sayıda Silah ve Mühimmata El Konuldu22 Şubat 2016
PKK, 3 Anadolu Ajansı Muhabirini Kaçırdı21 Şubat 2016
Diyarbakır'dan acı haber: 3 şehit19 Şubat 2016
Harran'da Silahlı ve Bıçaklı Kavga: 8 Yaralı17 Şubat 2016
Urfa Şehidini Uğurluyor09 Şubat 2016
Cizre'den Acı Haber! Bir Asker Şehit29 Ocak 2016
IŞİD, Türk Askerine Ateş Açtı! Çatışma Çıktı28 Ocak 2016
Urfa Amatör maçta kavga 18 yaralı23 Ocak 2016
Kamer Genç Hayatını kaybetti 22 Ocak 2016
Polis servis aracına saldırı: 2 şehit18 Ocak 2016
Çadırkentte Işid ve PKK operasyonu18 Ocak 2016
PKK'nın bölge sorumlusu öldürüldü16 Ocak 2016
MHP lideri Devlet Bahçeli kalp ameliyatı oldu15 Ocak 2016
İstiklal Marşı Kavgası! AK Partili ve CHP'li Vekiller Birbirine Girdi13 Ocak 2016
Harran'da Okullara Kar Tatili04 Ocak 2016
Bingöl'de 13 bölgede özel güvenlik bölgesi ilan edildi04 Ocak 2016
Öğretmen ve askerlere müjde30 Aralık 2015
Ergani’de Kaymakamlık konutuna roketatarlı saldırı26 Aralık 2015
Motosiklet Kullanan Öğretmenler Kaza Yaptı22 Aralık 2015
Tunceli'de terör örgütlerine yönelik büyük operasyon15 Aralık 2015
ABD Savunma Bakanı Ashton Carter İncirlik’te15 Aralık 2015
Hain saldırıda 1 şehit09 Aralık 2015
Valilik: Nusaybin'de 3 PKK'lı öldürüldü07 Aralık 2015
10 F-16 Suriye sınırında nöbette06 Aralık 2015
Nusaybin’de zırhlı araca bombalı tuzak: 6 polis yaralı06 Aralık 2015
Kızlarımız Karaköprü'ye Gidemez 05 Aralık 2015
İstanbul'da PKK'nın hücre evine baskın03 Aralık 2015
Mardin Valiliği: Derik'te 15 terörist öldürüldü03 Aralık 2015
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan önemli açıklamalar03 Aralık 2015
Erdoğan Katar'da konuştu02 Aralık 2015
Yüksekova'da yaralanan polis GATA'da şehit oldu01 Aralık 2015
Derik’te 7 PKK’lı terörist öldürüldü, Nusaybin’de çatışmalar sürüyor01 Aralık 2015
Azez’e hava bombardımanı, ölü ve yaralılar var29 Kasım 2015
Şehit polisler son yolculuklarına uğurlandı29 Kasım 2015
Nusaybin'de sokağa çıkma yasağı29 Kasım 2015
Diyarbakır'da Polis Aracına Saldırı: 3 Polis Yaralı, 1 Terörist Öldürüldü27 Kasım 2015
Rusya'da Helikopter Düştü: 15 Ölü, 10 Yaralı26 Kasım 2015
Ruhani: Türkiye ve Rusya Soğukkanlı Olmalı25 Kasım 2015
Varto'da Askeri Araca Bombalı Tuzak: Yaralı Askerler Var23 Kasım 2015
İstanbul'da 4.2 Büyüklüğünde Deprem Oldu16 Kasım 2015
Paris'te ölü sayısı 140 14 Kasım 2015
Tümen Komutanlığı'nda Patlama: Şehit ve Yaralılar Var21 Ekim 2015
Abdulhakim Ayhan'a saldırı 20 Ekim 2015
HDP Harran İlçe Başkanı AK Parti'ye geçti19 Ekim 2015
Tunceli-Pülümür Karayolu'nda Patlama! 2'si Ağır 4 Asker Yaralandı18 Ekim 2015
Fakıbaba’nın İçinde Olduğu Otomobil Kaza Yaptı08 Ekim 2015
Mardin Valiliği: 9 PKK'lı Öldürüldü03 Ekim 2015
Nihat Çiftçi’ye Silahlı Saldırı28 Eylül 2015
THY Ankara Uçağı arızalandı26 Eylül 2015
TSK'dan açıklama: İki asker şehit oldu, 34 terörist öldürüldü25 Eylül 2015
AK PARTİ ŞANLIURFA KESİN ADAY LİSTESİ18 Eylül 2015
AKP’de şok istifa18 Eylül 2015
Hatay Reyhanlı'da askere Suriye tarafından ateş açıldı: 1 şehit10 Eylül 2015
Iğdır'da polis servis aracına bombalı saldırı: 10 şehit, 3 yaralı08 Eylül 2015
TSK, Dağlıca'daki şehit sayısını açıkladı07 Eylül 2015
Cumhurbaşkanı Erdoğan Dağlıca saldırısının ardından önemli açıklamalar yapıyor06 Eylül 2015
Hakkari Dağlıca'da Mayınlı Saldırı, Şehit ve Yaralılar Var06 Eylül 2015
HARRAN'DA ELEKTRİK KESİNTİSİ05 Eylül 2015
Büyükşehir Belediye Başkanı Belli Oldu03 Eylül 2015
Mardin Dargeçit'te polis aracına mayınlı saldırı: 4 şehit03 Eylül 2015
Sınırdan Ateş Açıldı Urfalı Asker Şehit Oldu02 Eylül 2015
Celalettin Güvenç İstifa Etti31 Ağustos 2015
Muş’tan acı haber: 2 asker şehit oldu!27 Ağustos 2015
Hakkari'de Askeri Aracın Geçişi Sırasında Patlama: 2 şehit24 Ağustos 2015
ATATÜRK ORMANINDA BÜYÜK YANGIN!23 Ağustos 2015
Askeri araca mayınlı saldırı19 Ağustos 2015
Hakkari'de Çatışma: 3 Asker Şehit15 Ağustos 2015
Lice'de Karakol ve Emniyet Müdürlüğü'ne Eş Zamanlı Saldırı10 Ağustos 2015
Silopi'de PKK'lılarla Polis Arasında Çatışma: Ölü ve Yaralılar Var07 Ağustos 2015
Demirtaş: 80 Milletvekilimizle Dokunulmazlıkların Kaldırılması İçin Başvuracağız28 Temmuz 2015
Muş'ta Garnizon Komutanı Silahlı Saldırı Sonucu Şehit Oldu28 Temmuz 2015
Muş'ta Garnizon Komutanına Silahlı Saldırı27 Temmuz 2015
Türk Jetleri Gece Yarısı Önce IŞİD'i Sonra PKK'yı Vurdu25 Temmuz 2015
100'den fazla IŞİD'li öldürüldü iddiası23 Temmuz 2015
Diyarbakır'da Polise Silahlı Saldırı: Bir Şehit, Bir Ağır Yaralı23 Temmuz 2015
Valilik’ten Ölen Polisler Hakkında Açıklama22 Temmuz 2015
Şanlıurfa Ceylanpınar İlçesi'ndeki saldırıda 2 polis şehit oldu22 Temmuz 2015
Türkiye'ye geçerken mayın patadı, 5 Suriyeli yaralandı21 Temmuz 2015
Şanlıurfa'da Patlama! Çok Sayıda Ölü ve Yaralı Var20 Temmuz 2015
Türkiye'nin Suriye'ye Girme Planı Hazır27 Haziran 2015
9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel Hayatını Kaybetti17 Haziran 2015
YENİ HARRANSPOR KONGRE İLANI05 Haziran 2015
Zeki Alasya'yı kaybettik!08 Mayıs 2015
Ak Parti Milletvekili İl İl Aday Listesi07 Nisan 2015
İŞTE AK PARTİ'NİN SON LİSTESİ 07 Nisan 2015
İŞTE AK PARTİ ADAYLARI KESİN LİSTE07 Nisan 2015
İşte AK Parti’nin Şanlıurfa Adayları07 Nisan 2015
TATLISES ŞANLIURFALILARA SESLENDİ02 Nisan 2015
Tatlıses Gözlerini açtı16 Mart 2015
Harran’da 54 bin paket kaçak sigara ele geçirildi01 Mart 2015
MHP Urfa eski il başkanının aracı yakıldı21 Şubat 2015
Urfa’da Belediye Başkan Yardımcısına Saldırı18 Ocak 2015
MAHKEME KARARINI VERDİ14 Ocak 2015
Şanlıurfa Ak Parti Meclis Toplantısında Kavga13 Ocak 2015
Füruzan KILIÇ (Araplar İçin Aşağılayıcı Sözler Sarf Etti05 Aralık 2014
Suriyeli’nin kullandığı motosiklete Otomobil çarptı: Bir yaralı13 Kasım 2014
Tarım İşçisi Çadırda Akıma Kapılarak Öldü29 Ekim 2014
Kaybolan askeri helikopter bulundu13 Ekim 2014
URFA'DA TOZ BULUTU ETKİLİ OLDU11 Ekim 2014
2 polisi şehit eden teröristler ölü olarak ele geçirildi10 Ekim 2014
Bingöl İl Emniyet Müdürü'ne silahlı saldırı10 Ekim 2014
Hainler Türk bayrağını yaktılar07 Ekim 2014
Harran'da Trafik Kazası: 1 Ölü, 3 Yaralı30 Eylül 2014
HARRAN'DA SİLAHLI KAVGA 6 YARALI 05 Eylül 2014
Lastiği Patlayan Otomobil Takla Attı: 1 Ölü 2 Yaralı28 Ağustos 2014
Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Harran’a Teşekkür14 Ağustos 2014
Resmi Olmayan Sonuçlara Göre Türkiye'nin Yeni Cumhurbaşkanı Erdoğan10 Ağustos 2014
Harran'da Motosiklet Kamyonete Çarptı 2 Yaralı 28 Temmuz 2014
Harran'da DEDAŞ ekibine saldırı01 Temmuz 2014
Harran’da İzinsiz Eyleme Çevik Kuvvetli Önlem20 Haziran 2014
Varto-Karlıova Yolunda Hava Destekli Operasyon10 Haziran 2014
Yıldız: Can Kaybı 283'e Yükseldi15 Mayıs 2014
Soma'da maden ocağında yangın faciası!14 Mayıs 2014
Karadan ve havadan taciz!11 Mayıs 2014
TELEFONLA DOLANDIRICILIĞA 2 GÖZALTI02 Mayıs 2014
MEHMET ÖZYAVUZ KALP KRİZİ GEÇİRDİ02 Nisan 2014
Tüfekle oynarken ablasını öldürdü01 Nisan 2014
Milletvekillerine Çirkin Saldırı01 Nisan 2014
DEDAŞ'TAN BAHAR KAMPANYASI 21 Mart 2014
MHP Akçakale belediye meclis üye listesi19 Şubat 2014
Ak Parti Şanlıurfa İlçe Başkan Adayları Açıklandı.31 Ocak 2014
Urfa Plakalı Otobüs Devrildi: 9 Ölü27 Ocak 2014
AK ADAYLAR AÇIKLANDI21 Ocak 2014
Liste basına Sızdı :Harran'da Mehmet Özyavuz18 Ocak 2014
Üst Kuruldan Geçen İlçe adayları18 Ocak 2014
HARRAN’DA ESRAR ELE GEÇİRİLDİ 13 Ocak 2014

Üye Paneli
E-mail
Şifre
 
   
  Yeni Üye | Şifremi Unuttum
2019 BELEDİYE SEÇİMLERİNDE HANGİ PARTİYE OY VERECEKSİNİZ?

AK PARTİ
CHP
MHP
İYİ PARTİ
BDP
DİĞER

Sonuçlar
En Çok Okunan
Sayfalar
Video Galeri
En Çok Yorumlanan
Foto Galeri
Radyo

Takvim
Bugünkü Gazeteler
Facebook Beğen

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Anasayfa | Sohbet Odasi
CH