harranajans
 
Ana Sayfa > Yazarlarımız

EKONOMİK TERÖRÜN BİLİNMEYEN YÖNLERİ!
15 Mayıs 2017
YAZARIMIZ NUMAN ALADAĞ'IN KALEMİNDEN
Fontu Büyült Fontu Küçült 100%

EKONOMİK TERÖRÜN BİLİNMEYEN YÖNLERİ !

 

RAF Kiralaması adı altında, Türk sanayicisini yıllardır sömürenlere karşı, dur demek için, Başbakan (Mühendis) Binali Yıldırım diyor ki:  ''YA İSTİKLAL YA ÖLÜM'' Kimsenin haddine değildir ki, Türk sanayicisini sömürerek, ekonomik-anarşik terör oluşturmaya!

 

Ayrıca kimse Türk Milletinin sömürülmesine karşı, maddi ve ticari kuruluşlarda ki, makam güçlerine güvenmesin. Bakın bu konuda, Napoleon Bonaparte diyor ki: ''Türk Milleti Öldürülebilir, fakat mağlup edilemez.'' Türk Milletine karşı ekonomik-anarşik terör uygulama düşüncesinde olanlar ve RAF kiralamasını talep eden mağaza sahipleri ve yöneticileri: RAF kiralamak için talep edilen RAF bedeli ile, kiralama bedeli verirseniz ürünlerinizi satarız diye talep etmeyin ve bu uygulamaya son verin ki, ruhunuzda Vatan sevgisi ve Allah korkusu olduğuna inanalım. Napoleon Bonaparte'nin özdeyişinden, RAF kiralamayı talep edenler, iyi düşünüp ders almalıdırlar: 

 

 

Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK'ün İzmir 1' ci İktisat kongresinde yaptığı konuşmanın bir parçası: ''Bir ulusun yaşamıyla, yükselişi ile, çöküşüyle doğrudan doğruya ilgili olan şey, o ulusun Ekonomisi'dir. Tarihin yaşanan deneylerinden çıkan bu gerçek bizim ulusal yaşamımızdan gelir. Türk tarihi incelenirse bütün yükseliş ve çöküşlerin nedenlerinin ekonomik sebeplere dayandığı görülür. Biz ekonomimize en yüksek sırada yer vermeliyiz. Çünkü çağımız artık bütünüyle bir Ekonomik çağdır.''  İzmir 1. iktisat kongresi.

 
MALİYE BAKANLIĞINA HATIRLATMA:
Değerli Maliye Bakanı ve yetkilileri! Yaz sezonuna ve Mübarek Ramazan ayı başlamasına kısa bir zaman kala Türkiye genelinde büyük bir alışveriş hareketi yaşanacaktır. Bu alışverişlerde, başta fırınlar olmak üzere, özellikle lokantalar, ve tatil bölgelerindeki, esnafların, yüzde kaçı KDV fişi kesiyor? Bu konuyu hiç araştırdınız mı? KDV fişi kesmeyenlere, sigara içilmemesi cezası gibi caydırıcı cezalarla, ceza kesilirse oy oranı düşer korkusu mu ağırlık basıyor? O zaman, ticari kuruluşlar tarafından müşterilerden tahsil ettiği KDV, Hazine'nin kasasına girmiyor ise, KDV yasası yürürlükten kaldırılması gerekmiyor mu? 
 
Bu konuda, Başbakan (Mühendis) Binali Yıldırım diyor ki: ''Gün Dostunu Düşmanını Tanıma Günüdür.'' eğer ki, sadakat ve samimiyetle, bu Milli seslenişinin arkasında ise o zaman, acilen KDV terörü faaliyetlerini, uygulayanlara, sigara içilmesinde, uygulanan cezalar gibi  KDV'yi alıp, KDV fişi kesmeyen KDV terörüne dur demenin zamanı gelmedi mi? Yaz sezonu ve Ramazan da ki, alış veriş hareketliliğini, Binali Bey çok iyi biliyor. Vatandaştan KDV alanların KDV'yi resmi olarak işlemeyen,''İhanet şebekeleri''  Vatan hainlerine acilen dur demesi gerekmiyor mu? 
 
KDV Terörü ne demek? KDV terörüne dur denilmediği zaman, FETÖ Terör örgütü gibi, daha bir çok terör örgütlerinin oluşmasına göz yummak değil midir? KDV'nin kaydedilmemesi demek; kayıt dışı ekonomi, uyuşturucu gibi, her çeşit kaçakçılığa göz yummak değil midir? Kayıt dışı para hareketliliği, her türlü terör olaylarını güçlendirip, Türk Milletinin, ülkesi ve milletiyle, bölünmez bütünlüğünü bozmaya çalışanların işlerini kolaylaştırmak değil midir? Kayıt dışı para hareketliliği, her türlü kaçakçılığın hareketleriyle aynı pararelde değil midir? Kayıt dışı para sorulmadığı zaman, Cumhurbaşkanı R. Tayyip. Erdoğan'nın da dediği gibi:  ''İhanet şebekeleri'' hem silahlanma hem de her türlü iş kollarında, sözde indirim vardır diyerek hem parasını aklıyor, hem de Milli sermayeyi çökertmiyor mu?
 
Türkiye de binlerce büyük bakkaliye mağazaları zincirine sahip olanların ve yine yabancı sermaye tarafından üretilen su, temizlik, dondurma, gazlı içecek, un, meyve suyu, süt mamülleri, ayçiçeği-mısır-Zeytinyağ gibi stratejik önem taşıyan temel gıda sektöründe faaliyet gösteren yabancı sermayenin, Türk esnafını, çiftçisini ve sanayicisini bitirmek için yaptıkları şeytanlığa bakın: Yüzde yüz yerli sermayenin ürettiği ürünleri binlerce mağazası olan yabacı sermayeli mağaza zincirleri, Türk sanayicisine diyor ki: senin ürününü satarım ama, RAF kiralaması vermen gerekiyor şartını koyuyor. Türk sanayicisi de, kerhen de olsa ürettiği ürünlerin karından çok ürünlerinin hareketliliğini ve piyasada yer almasını düşünüyor. Yabancı sermayenin ürettiği ürünleri, mağazalar zincirine RAF kiralamasını vermek için hiç bir itirazda bulunmuyor. Neden bulunmuyor? Kendi ürünleri raflarda yer alacak ve böylece Türk sanayicisinin ürettiği ürünler yeterince raflarda görünmeyerek, yerli sermayeyi zayıflatarak haksız rekabet zihniyetiyle Türk Milletini ve Milli sermayeyi ekonomik dar boğaza sürüklemenin savaşsız yoludur. Zor duruma düşen Türk sanayicisinden, o ticari kuruluşu kolayca ele geçirmek olduğunun bilincinde olmalıyız. Bu ihanetliklere karşı da, o zaman Türk Milletinin, ekonomik Milliyetçilik yapması gerekmiyor mu? Ekonomik-anarşik terörüne karşı en güzel ders, yerli olan Milli sermayeye ilgi göstermektir. 
 
Türk sanayicisinin, esnafının ve çiftçisinin ürettiği ve güvenilir temel gıdaları tüketebilmesi için, binlerce mağaza zincirine sahip yerli ve yabacı sermayeli kuruluşların mağazalarında yüzde yüz Türk malı olan ürünleri bulamıyorum diye stratejik önem taşımıyor mudur? 
 
Milli eğitim Bakanı, yerli malı Haftası'nın okullarda yeniden aktif ve heyecanlı olarak başlatması gerekir. Yerli malı haftası kutlandığı zaman, Milli sermayenin, daha da modernleşmesine vesile olup, sağlıklı ve güvenilir temel gıda tüketmemizi sağlanmış olacaktır. Yerli malı haftasının kutlaması demek, Milli sermayenin ürettiği her çeşit ürünlerin fuarlar gibi sergilenip tanıtma imkanı doğmuş olacaktır. Stratejik önem taşıyan bu konu, böylece istihdama daha da çok katkı sağlamış olacaktır.  

Ulusal yabancı sermayeli ve yerel alış veriş merkezlerinin ticari ahlakları ve muhasebe işlemleri konusunda ki, faaliyetleri hakkında, Numan Aladağ diyor ki: ''Bir işi yapmak isteyen bir çare bulacak, hiç bir iş yapmak istemeyen bir bahane bulacak.'' faaliyetlerine, Maliye Bakanlığı yetkililerinin dikkat etmesi gerekiyor.
 
Başbakan (Mühendis) Binali Yıldırım'a Öneriler:
Binali Bey, büyük mağaza zincirlerinin ve KDV terörünün uyguladıklarına Başbakan olarak ne zaman dur diyeceksiniz? Ve ayrıca bu sömürücülere karşı da, ''Ya İstiklal Ya Ölüm'' demenin zamanı gelmedi mi? Binali Bey! ''Gün Dostunu Düşmanını Tanıma Günüdür.'' Milli çağrınız halen geçerli midir? Eğer geçerli ise yaz ve Ramazan da ki, ticaret hareketliliği bir fırsattır. KDV terörünün, Türk Milletini sömüren bu ekonomik teröre acilen dur demenin zamanı gelmedi mi? KDV ve RAF terörünün, ''Minareyi çalan kılıfını hazırlar.'' duygu ve düşüncelerine de dikkat edilmelidir! Ekonomik-anarşik-Raf terörlerinin-Protein-sahte tarikatların, faaliyetlerini yok edebilmek ve 15 Temmuz olaylarının bir daha yaşanmaması için, ilk önce o terör örgütlerinin kayıt dışı gelirleri ile, elde ettikleri faaliyetlerine dur denilmelidir.
 
MALİYE BAKANI VE BAKANLIK YETKİLİLERİNİN, ALIŞVERİŞ MERKEZLERİNE SORACAKLARI SORULAR?
Soru 1- Türkiye de yüzde yüz yerli sermaye ille üretilen ve özellikle gıda sanayi başta olmak üzere, yabancı sermayeli ve yerli yerel sermayeli alış veriş merkezlerine gidip ürettiklerini mağazalarında satılabilmesi için, sanayicilerin görüşmesi sonunda, aldıkları cevap: Fabrikanızın ürünlerini satarız ama, bu kadar mağazamız var. Mağaza zincirlerinin çoğunluğu esas alınarak,  başta yabancı sermayeli mağazalar olmak üzere, Beş bin liradan başlayarak milyonlarca lirayı bulan rakamlar talep ediliyor, bu iddiaların doğruluk derecesi var mı?
  Soru 2- Üreticiden alınan bu paranın mağaza sahipleri veya sorumluları tarafından muhasebe kayıtlarında ne şekilde işlem görüyor? 
  Soru 3- Üreticiden alınan bu paranın, sözde bazı ürünlerde indirim adı altında haksız rekabete yol açmıyor mu?
  Soru 4- Mağaza sorumluları tarafından, ilgili resmi kurumlara bu faaliyetlerini resmi bir yazı ile bildiriyorlar mı?
  Soru 5- Yine mağaza sorumluları tarafından ilgili resmi kurumlara yazı yazıp, RAF kiralaması talebinde bulunabilmemiz için, gerekli müsaadenin uygunluğu konusunda resmi bir izin talepleri var mıdır? 
 Soru 6- Yüzde yüz yerli sermaye tarafından üretilen ürünlerin mağazalarında satışı yapılabilmesi için, alınan RAF bedelinin Türk sanayicisine, esnafına ve çiftçisine saygısızlık değil mi?
 Soru 7- Ey yabancı sermayeli mağaza sahipleri ve Türkiye de üretim yapanlar! RAF kiralamasını talep edeler ve yabancı sermayeli üreticilerin iş birliği yaparak Türk sanayicisini ve yerli sermayeli mağazaları iflasa sürükleme politikaları değil midir?
 Soru 8- Avrupa birliği  ülkelerinde bu tür faaliyetleri olan kurumlara nasıl bakıyor ve Avrupa ülkelerinde bu tür faaliyetler varsa nasıl bir muhasebe işlemi görüyor? Tek taraflı haksız kazanç elde etmek için Avrupa birliği ülkelerinin, ticaret kanunlarında yer alıyor mu?
 Soru 9- Bu tür faaliyetler, vergi kaçakçılığının, yalan-dolan, ahlaksızlık, her türlü terör örgütlerinin, sahte tarikatların  faaliyetlerinin çoğalmasına rahatlıkla zulüm etmelerine vesile olmuyor mu?
 
Maliye Bakanı ve ilgili kurum yetkilileri, inşallah bu sorularımızı okuyup ve ALLAH indinde de yeri olmayan bu tür ihanet ve ahlaksızlıkları durdurup,  gerekli işlemleri başlatırlar. KDV ve RAF terörlerinin yaptıkları zulümlere inşallah; Başbakan (Mühendis) Binali Yıldırım'ın, ''Gün dostunu Düşmanını tanıma günüdür.'' seslenişinin arkasında olup inşallah caymamıştır. İnanıyorum ki, caymamış olup, acilen bu olumsuzluklara karşı gerekli talimatı verir ve o ''İhanet Şebekeleri''de, haddini bilmiş olur. Ve böylece Türk sanayicisi-çiftçisi-esnafı-toplumun, rahat nefes alması sağlanmış olup, ekonomiyi de önemli derecede rahatlatmış olur. KDV girdisi, ekonominin stratejik konularından biridir. Hafife alınmaması gerekir.
 
Cümle Vatan şehitlerini, Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK'ü ve nesli tükenmiş Müslümanları rahmetle, Gazileri minnetle anar. Hastalara acil şifalar şerifler dileriz.Yorum Yapın

Rumuz veya Ad/Soyad*
E-posta*

(E-posta adresiniz sitede görünmez)
Yorum*


(Yandaki güvenlik kodunu bu alana giriniz)
   
 

Diğer Yazarlarımız Haberleri

Başlık Tarih
 
Beliniz Ağrıyorsa...23 Şubat 2020
Küresel Güçlerin Yönetiminde Para Trafiği08 Şubat 2020
HUZUR VE YAŞAMDA ADALETİN ÖNEMİ 31 Ocak 2020
Kış hastalıkları için can simidi26 Ocak 2020
TÜRK GELENEKLERİNDE TEMİZLİK18 Ocak 2020
Yavuz HDP’ye Artık Dur Denilsin!10 Ocak 2020
2020 YILI, ÇALIŞARAK ÜRETİM YILI OLSUN01 Ocak 2020
Tarım Bakanlığına Stratejik Öneri22 Aralık 2019
Sağlığımızı koruyarak mutlu olmak16 Aralık 2019
Milli bekamıza yönelen ekonomik-sosyal tehditler13 Aralık 2019
HARRAN’IN TARİHTEKİ YERİ12 Aralık 2019
Hayatın tadı-şifa kaynağı bal21 Kasım 2019
Türk İslam geleneğinde Mevlid-i Şerif07 Kasım 2019
Ziraatçı Mustafa amca'dan sağlık tavsiyeleri26 Eylül 2019
Biraz geri kafalı mıyım acaba?20 Eylül 2019
GÜNEYDOĞU-KAÇAKÇILAR-DAVUTOĞLU16 Eylül 2019
Orta çağı hissetmek isteyen Brüksel’e gelmeli!03 Eylül 2019
BİLEN İÇİN ŞİFA HER YERDE21 Ağustos 2019
Türk İslam geleneklerinde Kurban Bayramı10 Ağustos 2019
Türk Ahlakı ve Müslümanlık29 Temmuz 2019
Mehmet Özyavuz'un 15 Temmuz Mesajı14 Temmuz 2019
Bırakın dünyayı gençler yönetsin!14 Temmuz 2019
15 TEMMUZ İKTİSADİ DEMOKRASİ İÇİN BAŞLANGIÇ OLSUN14 Temmuz 2019
BİR LGS KABUSU DAHA YAŞARKEN ENGELLİ ÖĞRENCİLER NE OLACAK??13 Temmuz 2019
Osmanlıdan son kopan toprak idi Arnavutluk!28 Haziran 2019
TÜRK AHLAKI VE DEMOKRASİ19 Haziran 2019
Hadi artık sınava hazırsınız, gülümseyin14 Haziran 2019
TARİHİN BARIŞMAZ DÜŞMANLARI VE İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SEİMİ13 Haziran 2019
Yetim Hakkı ve İslamiyet03 Haziran 2019
Bu Gecenin Kadrini Bilmek gerek.31 Mayıs 2019
Sosyal Yardılaşma ve Sadaka-i Fıtır27 Mayıs 2019
KONUŞMAK YADA SUSMAK HANGİSİ !21 Mayıs 2019
AYI MİSALİ SEVERKEN ÖLDÜRÜYORUZ EVLATLARIMIZI...21 Mayıs 2019
KIRK HARAMİLER18 Mayıs 2019
Ben annemin en çok bana dua etmesini sevdim!13 Mayıs 2019
Teravih namazı ve sağlığımız12 Mayıs 2019
Nostaljik giyimli arkadaşımız08 Mayıs 2019
İslam dininde Hikmetleri ile Ramazan08 Mayıs 2019
چاوشئۆغڵو رۆشت و دەنگدانەوەیەکی خۆشی لە هەولێر (ئەربیل) جێهێشت...01 Mayıs 2019
Domuz ürünleri satışı ve RAF bedeli şartı iyi gelecek25 Nisan 2019
Türk Milletinin teminatı, Türk gençliğidir23 Nisan 2019
Berat Gecesi Büyük bir Fırsattır.19 Nisan 2019
AKTEMUR’DAN KANDİL MESAJI19 Nisan 2019
Hıyar'ın şaşırtıcı faydaları12 Nisan 2019
Harran, Bu İş Bitmiştir Dedi29 Mart 2019
31 Mart seçimi kritik Eşiğimiz23 Mart 2019
Milli ruh ekseninde Çanakkale Zaferi18 Mart 2019
TANRI’NIN VERDİĞİNİ YATIRIMLAR DEĞERLENDİRMELİ...23 Şubat 2019
Görüntü kirliliği gün gittikçe artıyor!20 Şubat 2019
HAYATIMIZ ŞİFRE20 Şubat 2019
Araplarıma Hakaret Eden Cemal Enginyurt'u Kınıyorum13 Şubat 2019
TUNCELİ’NİN BÜYÜK DEĞİŞİMİ13 Şubat 2019
ÖNCELİK HAYATIN ÖNCELİK YAYANIN07 Şubat 2019
"Maydanoz" deyip küçümsemeyin06 Şubat 2019
" İLERİ EY MUS'AB İLERİ! "05 Şubat 2019
MÜ'MİNLERİN KUR'AN'DA GEÇEN 50 ÖZELLİĞİ01 Şubat 2019
OVANIN FATİHİNE YAZARLAR DA SAHİP ÇIKTI28 Ocak 2019
Sosyal Medyanın Ortaya Çıkışı25 Ocak 2019
KİM Mİ HAKLI?? TABİKİ ETİK BASIN...24 Ocak 2019
Azaltın, yeniden kullanın ve geri dönüştürün!23 Ocak 2019
ÜÇ "R" NEDİR?22 Ocak 2019
Başarı merdivenini çıkarken...16 Ocak 2019
Başarı merdivenini çıkarken...15 Ocak 2019
ŞANLIURFA ÜZERİNDEN GÜNEYDOĞU OKUMALARI....12 Ocak 2019
ÜMMETİN KURTULUŞ REÇETESİ09 Ocak 2019
Mübarek Elma, Hem Deva Hem Şifadır07 Ocak 2019
ASGARİ ÜCRET VE GÜNDEM04 Ocak 2019
DİZ-MAFSAL AĞRILARI VE KUVVET ŞURUBU REÇETELERİ31 Aralık 2018
BİR VALİ DÜŞÜNÜN; YAKAMOZ MİSALİ...21 Aralık 2018
Ölümlü Bu Dünya Be Kardeşim14 Aralık 2018
SOSYAL MEDYA VE SİNEMA13 Aralık 2018
Lahananın Şaşırtıcı Faydaları08 Aralık 2018
Lahanann şaşırtıcı faydaları07 Aralık 2018
Bizim Gayemiz ŞAN - ŞÖHRET Olamaz30 Kasım 2018
Bu kadar politize olmaya gerek var mı?29 Kasım 2018
YAVRU VATAN YUVADAN UÇMAKTA KARARLI...28 Kasım 2018
Mart seçimleri borsasında hisse senedi alma yarışı25 Kasım 2018
Neden Yine Mehmet Özyavuz?21 Kasım 2018
BİZ; ESKİ SİZ’ İ ÇOK ÖZLEDİK...19 Kasım 2018
Mevlid kandili ve birlik-beraberlik ruhu19 Kasım 2018
Pamukkale Travertenleri; Kaplıca suları ile çökelmiş karbonat minerallerinin izdivacı gibi idi!13 Kasım 2018
SOSYAL MEDYA VE SİYASET 12 Kasım 2018
Recep Tayyip Erdoğan'ın Sevgisi Hesabi Değil Hasbidir12 Kasım 2018
ATATÜRK ve İslam Dini09 Kasım 2018
Neden Mehmet Özyavuz?06 Kasım 2018
Çini sanatı; sanki estetik pistinde renklerin ateşle dansı gibi idi!01 Kasım 2018
Köşe Yazarımız Numan Aladağ'ın Kaleminden....29 Ekim 2018
Başkan Özyavuz: Benim Gecem Gündüzüm Harran24 Ekim 2018
KÜRESEL ZULMÜN KAYNAĞI22 Ekim 2018
Kaderi anneler mi yazar?18 Ekim 2018
YENİ MEDYA NEDİR?17 Ekim 2018
Benim çocuğum çok zeki ama ders çalışmıyor!09 Ekim 2018
Harran Aslanlı Kapı ve İbrahim Tatlıses Müzesinden izlenimler05 Ekim 2018
TÜYAP DİYARBAKIR KİTAP FUARI’ NDA NELER OLDU?????04 Ekim 2018
HERŞEY MİLLİ EKONOMİ İÇİN27 Eylül 2018
Televizyonların Ev Yaşamındaki Yeri24 Eylül 2018
Kim hatalı dersiniz?21 Eylül 2018
“OKU” MUHATABI16 Eylül 2018
UFAK KIRINTILAR BIRAKIN Kİ GENÇLER ARKANIZDAN GELSİN...15 Eylül 2018
FİYASKO TANITIM GÜNLERİ VE GERÇEK DİYARBAKIR13 Eylül 2018
Popüler Kültür Ve Sosyal Medya12 Eylül 2018
Geri dönüşüm bile okyanusların kirlenmesini önleyemiyor!01 Eylül 2018
Bizler bayramları dolu dolu ve coşkulu yaşardık!27 Ağustos 2018
Kurban Bayramı ve Mutluluğumuz19 Ağustos 2018
Köşe Yazarlarımızdan Yaşar İçen'in Kaleminden16 Ağustos 2018
Medyada Nefret Söylemi13 Ağustos 2018
Vatan Sevgisi ve Raf Bedeli Şartı13 Ağustos 2018
EKONOMİ PAKETİNDE EV KADINLARI UNUTULDU...11 Ağustos 2018
AYDIN MARUF BÖLGENİN DENGE UNSURU09 Ağustos 2018
DİYARBAKIR ÖĞRENCİ KAYBEDİYOR!!03 Ağustos 2018
PAPAZ ERİĞİ, BÜYÜSÜ VE ŞİMDİ DE KRİZİ...01 Ağustos 2018
Domates de ki mucizeler ve yerli malı30 Temmuz 2018
BU DURUM ÇOK KÖTÜ KOKUYOR!30 Temmuz 2018
“ ASKIDA EKMEK “ 26 Temmuz 2018
CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN' IN AŞİRETLER ÇIKAR(T)MASI26 Temmuz 2018
ÇOCUKLAR İÇİN HER YOLU DENEMEYE EVET!!!24 Temmuz 2018
RÜŞVETE DUR DİYEBİLİRİZ23 Temmuz 2018
IRAK' TA "AFRİKA SENDROMU" MU YOKSA BAŞKA OYUNLAR MI??19 Temmuz 2018
NEDEN Mİ KISKANIYORLAR??????16 Temmuz 2018
Kahraman TÜRK Milleti'nin ''15 Temmuz'' Zaferi14 Temmuz 2018
BODRUM' UN İÇLER ACISI HALİNE GELSİN TÜM TOTEMLER...14 Temmuz 2018
Mahalleden gerçek kahramanlarım!11 Temmuz 2018
TÜM ALGI LİSTELERİNE KARŞI YENİDEN SÜLEYMAN SOYLU!!11 Temmuz 2018
HEPİMİZ ASKER RUHLUYUZ FAKAT......09 Temmuz 2018
KİREÇLENME TEDAVİSİ İÇİN, MUCİZE REÇETELER07 Temmuz 2018
SİVEREK' TEN BOY VEREN ***BİR SİHİRLİ KALEM...06 Temmuz 2018
PANİK BUTONU HALLERİMİZ...30 Haziran 2018
OLDU DA BİTTİ MAŞALLAH... HAYDİ HAYIRLISI28 Haziran 2018
Oğulotu ve gizli mucizeleri26 Haziran 2018
""SEN AĞA BEN AĞA BU İNEĞİ KİM SAĞA""22 Haziran 2018
Güçlü irade ve Adalet21 Haziran 2018
VAKİT RÜŞVETLE MÜCADELE VAKTİDİR18 Haziran 2018
Beni hissedebilecek misin anneciğim!13 Haziran 2018
Leyle-i Kadir Gecesi ve fazileti08 Haziran 2018
VAADLER TAMAM!!! PEKİ EĞİTİM VE ÖĞRETİM NE DURUMDA????08 Haziran 2018
FENERBAHÇE ARTIK HUZUR VE BAŞARI İSTİYOR06 Haziran 2018
Yarın ahirette beni affedebilecek misin be çocuk?05 Haziran 2018
Yarın ahirette beni affedebilecek misin be çocuk?04 Haziran 2018
24 Haziran Zaafer olsun04 Haziran 2018
MARKAMIZ YOKMUŞ!!!! NEDEN OLSUN Kİ????02 Haziran 2018
SEÇİM VAR MİLLET NEDEN BU SUSKUNLUK??30 Mayıs 2018
ATATÜRK VE RAMAZAN-I ŞERİF28 Mayıs 2018
SAFEEN DİZAYEE İLE TÜRKİYE ÜZERİNE28 Mayıs 2018
NE ÇOK ÇEKTİ EBABİLLER ELİMİZDEN!!!20 Mayıs 2018
PARTİ VE GÖRÜŞLER ÜSTÜ İNSANLAR!!!18 Mayıs 2018
Filistin’de Ramazan’ın İlk Günü: Sessiz Çığlık!18 Mayıs 2018
Ramazan- Şerif ve Huzurumuz15 Mayıs 2018
YAĞMUR ALTINDA "KATIKSIZ HUZUR"....14 Mayıs 2018
Devlet Bahçeli ve Mühendis Binali Yıldırım'ın Dikkatine!12 Mayıs 2018
Kitaplarınızı tutsak ettiğiniz raflardan çıkarın artık!09 Mayıs 2018
TÜRKİYE İLE SAĞLAM KÖPRÜLER KURMALIYIZ..08 Mayıs 2018
IRAK; YAKIN OLMALI....06 Mayıs 2018
Berat Gecesinin bereketi29 Nisan 2018
Ülkeme Hizmet için “Var mısın”?27 Nisan 2018
REHAVET VE RUTİN EN BÜYÜK DÜŞMANDIR!!23 Nisan 2018
AKTİF SİYASETTE OLMAMAKLA BİRLİKTE CİHAN ENSARİOĞLU...22 Nisan 2018
ÇOK MU İSTİYORUZ???20 Nisan 2018
ARHAVİ' DEN SELAM VAR.....18 Nisan 2018
DEMOKRASİ DE İRADE ÖNEMLİDİR16 Nisan 2018
VİZYON OLMADAN OLUR MU Kİ????16 Nisan 2018
“BANA SEVDA YEMEĞİ PİŞİRMELİSİN” 15 NİSAN ŞEF BAYRAMINDA…14 Nisan 2018
KARDEŞLİK EKSPRESİ11 Nisan 2018
ÇAKMA LİDERCİKLER !!!!!09 Nisan 2018
Şahsiyet ve Topluma Hizmet01 Nisan 2018
Projelerin renkli dünyalarına bir girebilsek!29 Mart 2018
MECLİSTEN ÜLKEYE BİR PENCERE... MEHMET ALİ CEVHERİ28 Mart 2018
Karaciğer Yağlanmasına bitkisel destek27 Mart 2018
Yetim Hakkı ve İslamiyet25 Mart 2018
Regaip Kandili ve Biz21 Mart 2018
Çanakkale Ruhumz ve Anzaklar17 Mart 2018
İnsanlığımız imtihandan geçiyor!14 Mart 2018
HASTALIK MI YOKSA ŞİFA MI???12 Mart 2018
TÜRKLER KİMDİR09 Mart 2018
KASTAMONU KÜRE KİLİMLERİ, İSTİKBALİNİ İSTİKLÂL YOLUNA SEREN ŞERİFE BACI GİBİ…08 Mart 2018
YUMURTAYI İÇERİDEN KIRMAK...03 Mart 2018
EKLEM İLTİHABI İÇİN, ZERDEÇAL-ZENCEFİL02 Mart 2018
ETEĞİNDEKİ TOHUMLARI CÖMERTÇE SAVURMALI İNSAN...28 Şubat 2018
En sağlıklı beslenme, evde yapılan besinle olur!27 Şubat 2018
Yetim Hakkı, Samimiyet ve Rüşvet 19 Şubat 2018
Ya telefonumu evde unutursam!17 Şubat 2018
"ODA" LARDAN BİRER BAŞKAN GELİR BİZLERE!!!!15 Şubat 2018
Her sabah alacağımız kararlar, Her akşam kendimize soracağımız sorular11 Şubat 2018
FARUK ÇELİK' İN SÜRPRİZ ŞANLIURFA ZİYARETİ07 Şubat 2018
Tüm Canlılar Bir gün Plastik Atık Yutacaktır!07 Şubat 2018
Yazarımız Numan Aladağ'ın Yazısı04 Şubat 2018
"NEDEN DOĞDUĞUNU" ANLAMALI İNSANOĞLU01 Şubat 2018
İSTİKLÂLDEN İSTİKBALE YÜRÜYEN ŞERİFE BACI, MİLLİ MÜCADELENİN KADIN KAHRAMANI.27 Ocak 2018
CİLT GÜĞZELLİĞİNİZ İÇİN DOĞAL ÇÖZÜMLER22 Ocak 2018
YASAKLAR CAZİPTİR UNUTULMASIN!!!!!18 Ocak 2018
FİLİSTİNDEN HARRAN OVASINA14 Ocak 2018
SEN BENDEKİ ENNN GÜZEL ŞEYSİN...08 Ocak 2018
DUA, ŞİFA VE MUTLULUKTUR08 Ocak 2018
EŞŞEĞİN AKLINA KARPUZ KABUĞU...05 Ocak 2018
Hani deriz ya;04 Ocak 2018
TOPLUMUN NABZINI İYİ TUTMAK GEREKİYOR02 Ocak 2018
MİSAFİR AĞIRLAMA GELENEKLERİ31 Aralık 2017
TARİH ACI OLAYLARDA TEKERRÜR EDER AKILLANMAZ İSEK!!!!! 28 Aralık 2017
SEYMEN ALAYLARI BUGÜN DİKMEN SIRTLARINA ATATÜRK'Ü KARŞILAMAYA GİDİYOR.27 Aralık 2017
Zencefil varken, Grip kader olmasın25 Aralık 2017
TİCARET; DİL, DİN, IRK DİNLEMEZ...25 Aralık 2017
*SIĞIR* DEMİŞKEN HATIRLADIM...22 Aralık 2017
"BEN AŞK-I SEÇTİM"18 Aralık 2017
SANAYİLEŞMEYİ ENGELLEYEN DÜŞMANLAR17 Aralık 2017
ŞİMDİ SORGU ZAMANI13 Aralık 2017
Ayla filmini izlerken hayal dünyama takılanlar!11 Aralık 2017
Zehirli tuzakta internet’in etkisi11 Aralık 2017
EBABİLLER NEDEN GELSİN Kİ????08 Aralık 2017
SİYASET CİĞER BİZLER KEDİ...04 Aralık 2017
Sahi bunlar; ahiretinde var olduğunu hiç düşünmüyorlar mı?30 Kasım 2017
Mevlid Kandiliniz Mübarek Olsun29 Kasım 2017
Bir Kereden Çok Şey Olur27 Kasım 2017
ÖĞRETMEN OLMAK KOLAY DEĞİL23 Kasım 2017
Kimyasal terör20 Kasım 2017
Iğdır ve üniversitesi misafirperverlikleri ile bizleri mest etti!17 Kasım 2017
BESLENME VE MİLLİ TARIM17 Kasım 2017
JOKER GÜLÜŞLER13 Kasım 2017
Metamfetamin: Yeni Tehlike13 Kasım 2017
PROJE İNSANLAR10 Kasım 2017
HACKERLAR TİCARİ SIRLARIN PEŞİNDE10 Kasım 2017
YARINI KODLAYAN ÇOCUKLAR İÇİN KOŞULACAK08 Kasım 2017
ALLAH İYİ -LİK VERECEK Mİ ÜLKEYE??01 Kasım 2017
Plastik kaplamalar ve atıklar ruh halimi de bozuyor!01 Kasım 2017
CUMHURİYET'' BAYRAMDIR29 Ekim 2017
ZEMBEREĞİ BOŞALMIŞ CÜMLELER!!!27 Ekim 2017
Terör ve hastalık oluşturan sektörler24 Ekim 2017
Aladağ, Aynı Hassasiyeti Bekliyoruz. 20 Ekim 2017
Bağımlılık tedavisinde aile etkisi20 Ekim 2017
Tarihimi tekrar yaşadığım şehirlerdi; Bilecik ve Söğüt20 Ekim 2017
Sosyal Medyada Başarı17 Ekim 2017
GÖZLE GÖRÜLMEYEN DÜŞMANLARIMIZ15 Ekim 2017
YARINI KODLAYANLAR” PROJESİ15 Ekim 2017
Sitelere güvenlik ipuçları10 Ekim 2017
KİREÇLENMEYE ÇÖZÜM REÇETELERİ02 Ekim 2017
Sosyal hastalıklarımız (Rüşvet-Raf Bedeli)25 Eylül 2017
Düşler Akademisi23 Eylül 2017
AŞIRI DOZ İNTERNET İNTİHARI ARTIRIYOR!21 Eylül 2017
TÜRKİYE İÇİN HERKESİN YAPABİLECEĞİ BİR ŞEY MUTLAKA VARDIR.19 Eylül 2017
MEVSİM DEĞİŞİKLİĞİNDE ÖKSÜRÜK TEDAVİSİ11 Eylül 2017
Oyun oynarken oyuna gelmeyin!06 Eylül 2017
Bir Kurban Bayramı Daha Mesajlaşma ile Geçti!05 Eylül 2017
DÜNYA' NIN DİBİ TUTTU!!!!02 Eylül 2017
Yazarımız Numan Aladağ'ın Kaleminden. (Kurban Bayramını, Bayram Kılmak Elimizde)31 Ağustos 2017
ZAFER BAYRAMININ 95. YIL DÖNÜM COŞKUSU29 Ağustos 2017
Salatalıkla Sağlığı Yakala21 Ağustos 2017
KENDİ CELLADINA DÖNÜŞMEK!!!!! 19 Ağustos 2017
İSA ALTUN YAZISI18 Ağustos 2017
Tatil valizi mi güvenlik mi?11 Ağustos 2017
Veride çözüm: Kimola10 Ağustos 2017
HALAYA - GERDAN KIVIRMAYA MOLA10 Ağustos 2017
NEYE YARAR Kİ…04 Ağustos 2017

Üye Paneli
E-mail
Şifre
 
   
  Yeni Üye | Şifremi Unuttum
2019 BELEDİYE SEÇİMLERİNDE HANGİ PARTİYE OY VERECEKSİNİZ?

AK PARTİ
CHP
MHP
İYİ PARTİ
BDP
DİĞER

Sonuçlar
En Çok Okunan
Sayfalar
Video Galeri
En Çok Yorumlanan
Foto Galeri
Radyo

Takvim
Bugünkü Gazeteler
Facebook Beğen

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Anasayfa | Sohbet Odasi
CH