Bugün, 19 Haziran 2021 Cumartesi
Güncel 12.05.2021 09:42:00 0

Meclis Üyesi Hüseyin Acar'ın Ramazan Bayramı Mesajı

Harran Belediyesinin MHP'li meclis üyesi ve iş insanı Hüseyin Acar Ramazan Bayramı münasebetiyle bir mesaj yayınladı.

Harran Belediyesinin MHP'li meclis üyesi ve iş insanı Hüseyin Acar Ramazan Bayramı münasebetiyle bir mesaj yayınladı.

MHP'li meclis üyesi ve iş insanı Hüseyin Acar mesajında; Ramazan ayını idrak ederek rahmet ve bereket dolu günlerin sonunda bayrama erişmiş olmanın mutluluğu içerisindeyiz. Ancak bu bayramı, buruk bir şekilde yaşıyoruz. Dünyanın dört bir yanında, özellikle yanı başımızda Filistin'de, Irak'ta, Suriye'de, Doğu Türkistan'da yaşayan Müslümanlar büyük sıkıntılar içerisinde bir ramazan ayı yaşadılar. Yüce Mevla'nın idrak edeceğimiz bayram hürmetine, kardeşlerimizin yardımcısı olmasını niyaz ediyoruz.

Bu bayram bayramların manasına yaraşır şekilde, küskünlüklerin ortadan kalktığı, dostluğun, kardeşliğin ve daha bir çok güzel duygunun ön plana çıktığı bu güzel günlerin kıymetini bilen ve bu günleri layığı ile yaşayan insanlardan olmak için çaba gösterelim. Yeni nesillere sadece hikâyelerini anlatarak öğretmek yerine güzel ve manalı bayram günlerini yaşamayı ve yaşatmayı tercih edelim. Yüce Yaradan'a huzur dolu bir dünyada huzur dolu bayramlar nasip etmesi için niyaz edelim.

Kıymetli hemşehrilerim, sevdikleriniz ile birlikte daha nice bayramlar geçirmeniz temennisi ile her birinizin ramazan bayramını kutlar, sizleri en içten en kalbi duygularımla selamlarım.