Bugün, 28 Eylül 2021 Salı
Güncel 7.12.2020 22:22:00 0

Hamza Türkoğlu Yapı ve Reklam Ürünleri Sektörünü Anlattı

Türkoğlu Yapı ve Reklam Ürünleri San. Tic. Ltd. Şti. Yönetim Kurulu Başkanı ve iş insanı Hamza Türkoğlu www.guneydogugundem.com ‘a piyasa sektörünü anlattı.

TÜRKOĞLU Yapı ve Reklam Yönetim Kurulu Koronavirüs salgının Dünya’yı ve Türkiye’yi etkisi altına almasıyla birlikte ticaret sektöründe ciddi duraksamaların yaşanmasına sebep olduğunu vurguladı. 

İş insanı Hamza TÜRKOĞLU, Bizler yıllardır Şanlıurfa’da Türkoğlu Yapı ve Reklam Ürünleri adı altında her türlü reklam ürünleri satmaktayız. Reklam ve reklam ürünlerine dair ne varsa folyo, pleksi, kompozit, dekota, Uzakdoğu ithalatı, dijital baskı ürünleri, hırdavat çeşitleri, alüminyum çeşitleri, rondo ve çerçeve gibi malzemeleri satmaktayız. Kaliteli ürünleri tercih ettiğimizden dolayı Türkiye genelinde ASAŞ, BİRLEŞİK, ORACAL, UNİFOL, FRİMPEKS ve IŞIK adı altında bayiliklerimiz var. Dediğim gibi bizler, her zaman ürün çeşitliliğini belinde barındıran ve kaliteli ürün satışını gerçekleştiren köklü bir firmayız. Vatandaşlarımız bizlere Haliliye ’deki adres ve iletişim numaralarımızdan ulaşabilirler.
 

Adres ve İletişim
Şair Nabi Mah. 176 Sk. Mısırlı Apt. Girişi
No:6/B- Bina No: 6- PK 63040
BAMYASUYU- HALİLİYE
ŞANLIURFA / TÜRKİYE
www.turkoglureklam.com
info@turkoglureklam.com
+90 414 215 04 05
+90 532 297 02 96

Haber:İbrahim Taş